• favorit.

    nevite prosim vas nekdo, jestli a pripadne kdy priblizne dela Superior podzimni vyprodeje? Diik

    0 0
    • Lister  

      co vím, tak superior už je dávno slevněnej a celkem slušně probranej........

      0 0
      • favorit.  

        a od kdy. Nevis?

        0 0
        • Lister  

          ne oficiálně, ale jednotlivý prodejci už slevnují.....

          0 0
          • Lister  

            se omlouvám za tu hrubku :o)

            0 0
          • favorit.  

            me jde spis o ten oficialni vyprodej. Jestli teda mivaj

            0 0
            • kurýr na bajku  

              co chceš za model ?

              0 0
              • petebike  

                ten tvuj „lehce ojetej“

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Tak ten možná eště je, ale takový ty „most popular“ jako 870d a 920d nejsou už od dubna, května. Proto SUPERIOR žádný výprodeje nedělá, poněvač nemá na co :-)

                  0 0
                • kurýr na bajku  

                  Tak ten možná eště je, ale takový ty „most popular“ jako 870d a 920d nejsou už od dubna, května. Proto SUPERIOR žádný výprodeje nedělá, poněvač nemá na co :-)

                  0 0
                  • favorit.  

                    uvazoval jsem prave o tom 920D :-)

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      Njn, teď už to jen vymámit z toho, kdo to má na skladě. Brzy už mi přijdou specifikace 07, nemůžu se dočkat. Mám zálusk na 650ku + bych to doplnil o kotouče :-P

                      0 0
    • favorit.  

      jako jeste me napadnul Pells, ale myslel jsem si, ze Superior pujde snaz sehnat. Mysleno jako ze Pellsy snaz vyprodaj

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Něco se najde, ale možná bych počkal na Sportlife.

        0 0
        • favorit.  

          tak jako ja to bral, ze bych zkusil jeste jestli budou slevy. V podstate bylo a je rozmejsleni mezi Superiorem, Pellsem a Konou. No ale Superior je tedy asi ze hry

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Zeptej se Adama, nebo eshopy toho taky musej mít spousta…

            0 0
            • favorit.  

              tak jako na e-shopech by problem byt nemel, to jsem se koukal. Ja chci ale radsi z normal kamenyho kramu co nejbliz okoli, aby pripadne nebyl problem s reklamaci a opravama

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Nevim kdo u vás prodává Superior :-(

                0 0
                • favorit.  

                  tak tady znamej, co prodava kola, tak mahlavne Meridy, Galaxy a obcas miva i ty Superiory. Velo Sport Pavel Krupicka (Benesov u Prahy) S Pellsem by taky nebyl problem

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Taxe zeptej P.Krupičky kde bere ty Supíky a pokud to má z nějakýho velkoobchodu (jako že asi ano, páč na stránkách Supíka není uveden), tak je šance.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.