• Cejlon

    …tak co,kdy si myslíte,že to vypukne?Kamenný obchody nemyslím,ale myslím internetové.Sezona končí sice na podzim,ale kdy tak nejlépe na internetu koupit?Abyste rozuměli-kdy bývají slevy největší?Já jsem kupoval pár komponentů před vánocemi s dobrou cenou,ale o měsíc později byly ještě levnější.Pak jsem se mlátil do hlavy:-)Jak to načasováváte vy osobně?

    0 0
    • Lance  

      Kdyz neco chci,tak si to koupim a necekam furt na nejake slevy. Uz jsem to tu psal,kdybych mel furt cekat az se neco zlevni,tak si NIKDY nic nekoupim!!!!!

      0 0
      • Cejlon  

        …no jasně,já tě chápu:-)Nemám ale velké příjmy…narážím v opačném smyslu na přísloví…,,čas jsou peníze"…nebo něco v tom smyslu. Tedy jestli nový model vidle stojí někdy v dubnu třeba 11 kkč a další rok po vánocích stojí třeba 8,5 kkč..tebe by to ani trochu neštvalo?

        0 0
        • MartinXC  

          Naštvalo – celou sezónu na staré vidli, a další rok mít starý model :-)

          0 0
        • hajnej  

          cekam az to pukne

          0 0
        • Lance  

          Jasne,taky Te chapu,ale nesmis zapomenout,ze ty uz to od toho dubna pouzivas,tak bys nemel nic nebo to stare, musis byt jednomu rad. A kdyz uz tak nema smysl se zabyvat takovyma kravinama a trapit se tim,stejne to nezmenis.

          0 0
          • Cejlon  

            Třeba tu vidlu,nebo nějaký jiný komponent budu užívat s výhledem třech až čtyřech let.Zbytečné přeplacení výrobku ve mě nevyvolává přílišnou radost:-)

            0 0
            • Lance  

              Ja nevim jak ty,ale ja skoro vsechno (krome chleba a rohliku) uzivam vyhledove 3-x let,takze byt tebou tak nekoupim nic protoze co kdyby nekde nekomu napr. ta vidla zustala jeste tri roky a pak ji slevni na minimum, a bud si udelej radost a kup si to nebo pak muzes a triskat do hlavy jak psal nize volf, protoze to tak bude se vsim:)

              0 0
        • Manas  

          Vzdycky resim nejakou slevu a stejne si pak koupim neco pro co jsem neprisel, takze je to jen pro pocit. Stejne jako s kolem … sel jsem pro kolo za 20 a odesel s kolem za 26. Napresvedceni mi stacilo se rozhlidnout :-)

          0 0
        • Honza z H  

          Klidně bych koupil ve výprodeji ráfek, ale vidlici si koupím novou. Pokud teda nekupuješ vidlici na jednu sezonu.

          0 0
    • Volf  

      Víš, že už tím že jsi si něco koupil jsi ten danej díl připravil min. o 30 % ceny. Bejt tebou, tak si pořídím pořádnou helmu nebo se ránama do hlavy utlučeš.

      0 0
    • Tomcat  

      Ne nezačnou. výprodeje tak jak je chápu, ve stylu třeba Německa, přístup ke slevám loňských a předloňských modelů zboží to v ČR zatím není

      0 0
      • Volf  

        Jo ale ten problém nás a Německa je vážně danej tím, že oni se pohybují s rabatem kolem 100 %. Potom si prostě můžou dovolit dát slevu o jaký se ti ani nezdá.

        0 0
        • vlk  

          souhlasím.A i s tím 100% rabatem mají cyklo zboží často levnější než u nás.Že já se neučil víc německy, tam by se vyplatilo bydlet.

          0 0
    • mastihuba  

      http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

      toto bylo nedávno za 19 ale co už. 2měsíce už to jezdí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.