• Lister

    Takže on sám se styděl zeptat, tak mu musíme pomoct.

    Takže všichni akvaristi hrrrr na Lance Všechny typy a rady sem :o)

    Anketa: Jak velké akvárko si má Lance pořídit

    0 0
    • Manas  

      Dulezity je nasadit spravny rybicky – hlasoval bych pro Pirane.

      0 0
      • Zlatka  

        SHARKy :-)

        0 0
      • wroum  

        je to divny, ale pirane sou nudny.

        ps: moc koukas na horory :-)

        0 0
        • Manas  

          No, kamos je mel a neprisly mi moc nudny .. ale asi zalezi na krmeni :-)

          0 0
          • wroum  

            krmeni je sranda, ale po zbytek casu nuda, navic si k nim jiny rybycky dat nemuzes a na urcity litry jich muzes mit omezenej pocet, akvarko je takovy smutny… takze jestlis videl krmeni, tak verim ze to bylo super, ale ten zbylej cas je o nicem, mam rad zivy akvarka, spousta kytek, rybycek, sneku a samozrejme nejakej ten zebrovnik :-)

            0 0
            • Manas  

              Mno jo, to je pravda ze zbytek sem nevidel … neva.

              0 0
    • favorit.  

      rybicky do obejvaku, kolo do loznice, do postele,… :-)))

      0 0
      • kubad  

        U nás máme v akvárku křečka- tak nevím.

        0 0
        • Manas  

          Pani! A umi plavat nebo ma snorchl nebo lodicku ?

          0 0
          • kubad  

            Kolotoč

            0 0
            • Manas  

              Tyyy jo! Vodni kolotoc .. to cumim :-)

              0 0
              • enjoy  

                mlynek na krecka..:-)))

                0 0
            • cabbage  

              říká se koleso…

              0 0
          • cíca  

            Umí. A je nejšikovnější , plave bříškem nahoru.

            0 0
            • pepino  

              Znakař. A čte si při tom noviny:-)

              0 0
    • MARIN  

      Kdyz akva tak poradne tady je muj kousek obyvaku s tlamovcema

      0 0
      • cyklomaratonec  

        tak to je paráda, fakt pěkný.

        Jinak platí, čím větší akvárium, tím menší starosti, to znamená 150litrů a víc.

        0 0
        • cyklomaratonec  

          já mám 200litrů, foceno krátce po založení

          0 0
          • Darkson  

            to máte místo televize, ne?!

            0 0
            • MARIN  

              Tak trochu jo – kdyz se zacnou prat nebo trit stoji to opravdu za to. Nrbo konkretne u tlamovcu kdyz vypousti poter z tlamy

              0 0
          • Vrci  

            hlavně na druhé straně zdi opatrně s vrtačkou :-)

            0 0
          • raceman  

            se radši ani neptám na cenu :-))

            0 0
        • Krys  

          To mozem potvrdit. Ja mam 28 litroveho pidizvika a su s tym len problemy.

          0 0
        • MARIN  

          Fotka je uz pres rok stara a osazeni se trochu zmenilo a rozrostlo. A musim se pridat – opravdu cim vetsi tim min starosti

          0 0
      • Lister  

        jo ty jsem měl taky, ale jednoho dne submisivnímu samci nějak hráblo, nejdřív zabil dominantního a pak i poslední dvě samičky co mi tam zbyly no a pak zůstal ve 100l sám, asi měli malý prostor.

        0 0
        • pelt  

          No jestli mel knirek, tak v tom akvarku potreboval vic Lebensraumu:o)

          0 0
      • Lister  

        čím to proháníš, paradoxně já mám zatím nejelpší zkušenosti s vnitřníma molitanovýma, které jsem poháněl vzduchem :o)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      A kde je Lance, to se tak stydí, že se tu ani neobjeví?? ;)

      0 0
      • Lister  

        se bude ráno divit :o))))

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Já jsem myslel, že o tom ví…

          0 0
          • Lister  

            on se to doví :o)))))))

            0 0
            • Lance  

              volove:)))))))))­))))

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Už to ví… ;)))))))

                0 0
                • Lance  

                  Heled,vcera jsme Te vzpominali se Sabathem, ze snad uz uskutecnime tu nejakou vyjizdku:) A opet si vzpomneli na tvou fotku:) Mas tam supr vyraz, budu se Te snazit drzet nejblizsich 100 m a pak jed:)

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    No vidíš, úplně jsem na to zapomněl, tak na kdy to vidíš ??

                    0 0
                    • Lance  

                      nekdy po sichte pristi tyden??? o vikendu fakt nemuzu – bohuzel

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Hmm, škoda. Tak fajn, příští týden… ;)

                        0 0
                        • Lance  

                          hele pejsku, nejel jsi tak pred hodinou po tesinske na tom tvem cervenem silnicnim? Ale mel jsi cerveny dres, nikoli tvuj profi stajovy, byl s to ty? dej vedet az prijedes pokud jsi to byl ty, ze sis me ani nevsim:)

                          0 0
                          • Biker jak Pes  

                            Jo to jsem byl já, zrovna jsem jel do Krnova a zpátky se lehce vyjet. Dres jsem měl svůj profi týmový červený. Jinak se nediv, že jsem tě nepoznal, moji fotku zná celé fórum, ale ty se nechceš ukázat. Hoď sem tvoji fotku a uvidíme… ;)

                            0 0
                            • Lance  

                              jj, svihal si to hezky, rikas vyjet se do krnova a zpet jo? tak to asi tu spolecnou vyjizdku zrusime:-) Ale hned me to trklo ty jo,zes to byl ty, opet tu mam krasny pribeh jako se sabbathem, vis jaky kousek jsem od sebe byli? kdybych natahnul ruku tak si na tebe sahnu:) byl jsem v civilu:)ale jsem rad,ze jsem te poznal pejsku

                              0 0
                              • Biker jak Pes  

                                Díky no, do Krnova to je 30 km, takže za dvě hodiny jsem doma. Ale nemusiš se bát, protože na biku mám najeto něco asi 1100 km a navíc jsem na tom dost mizerně s technikou (v porovnání s týmovýni kolegy). Měl jsi tu ruku natáhnout, aspoň bych tě poznal i já nebo bych ti vlepil, co na mě saháš… ;))))

                                0 0
                            • Lance  

                              fotku mas v profilu:)

                              0 0
                              • Biker jak Pes  

                                To seš ty , jo ??? Uááááááu ;))

                                0 0
                                • Lance  

                                  jo to jsem ja, uz jsi me potkal?

                                  0 0
                                  • Biker jak Pes  

                                    Ještě ne, měl sis to tam nechat, teď tě zase nepoznám… :-P

                                    0 0
                                  • Biker jak Pes  

                                    Tak jsem změnil foto v profilu, snad se bude líbit. Doufám, že nebudete zklamaní… ;)))

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      jsme VELMI zklamani!

                                      0 0
                                      • goofy  

                                        Zde musim s tebou zcela souhlasit… Chceme stare foto

                                        0 0
                                        • Biker jak Pes  

                                          Tak to vás zklamu ještě víc, protože změnu ke starému už nechystám… ;)

                                          0 0
                                      • Radek Broz  

                                        Ma to stary nekdo ulozeny?;-)

                                        0 0
                                        • Lance  

                                          klid je to tu vsude:)

                                          0 0
                                          • Radek Broz  

                                            To jsem si oddychl, bez ty fotky by to u nebylo ono;-)

                                            0 0
                                            • Biker jak Pes  

                                              To se divím, že to ještě nemáš. To seš asi poslední… ;)

                                              0 0
    • grafik  

      svara ma 5-ti kilo a je to narez. porid hlavne rybky, ktery se nepozerou (treba neonky :), nebo takove ktere „plavou na stejne hladine“ – a abych nezapomel jeste jeden typ urcite porid: rybo-plaz-cistic, nemuzu si vzpomenout na nazev, ta hubou oleze a sezere co se da -i sklo a pritom vse krasne vycisti :)

      0 0
      • Lister  

        ancistrus – třeba, ale není to jediná možnost :o)

        0 0
        • Bulda  

          to slysim prvne, rybicka, co zere sklo :))))

          0 0
          • fousek  

            Lucavka kravovska? Ta vlastne zere zlato , tak nic

            0 0
      • pos3k  

        me napada jen jeseter :-)

        0 0
      • grafik  

        anci.. – jo to je on :)

        0 0
      • enjoy  

        no prave ze i rybicky!na to bacha:-)

        0 0
      • Krys  

        Krunyrovec. Je ich vela druhov. Mam teraz objednanych niekolko malinkych rybicky.net/a­tlasryb/kruny­rovec_j Ale bezne sa daju zohnat velke druhy, ktore dorastu aj 15cm.

        0 0
        • Krys  

          Tak som sa konecne dockal a styria Otici mi veselo obzieraju riasy v akvarku. Mam ich tam piaty den a akvarko je prakticky bez rias. Najviac to vidno na rastlinach, ktore pod vrstvickou rias doteraz len zivorili. Inak sorry, ze sa o tu radost delim na B-F, ale ked akvaristicke fora su o nicom. Bud sa tam hadaju o sprostostiach, alebo su vsetci nadseni az do ruzova. A vobec, som biker, akvarko je len taky bonus. Je to super vec, znizovat si hladinu adrenalinu po vyjazde sedenim pred akvarkom.

          0 0
          • Lance  

            bud v klidu, nekde jsem to tu psal, ze nejlepsi akvaristicke forum je bike-forum, jako ostatne vsechno:)

            0 0
      • cyklomaratonec  

        ancistrusy mam taky, asi po měsíci se mi dno a rostliny začaly pokrývat nějakou hnědou řasou, koupil jsem na doporučení Přísavku thajskou a do třech dnů bylo po řase. To je dělník k nezaplacení !!!

        0 0
        • Lister  

          ta ale není tak sympatická :o)))

          0 0
        • enjoy  

          to mi pripomina simsnovi,jak se jim tam premnozily nejaky litaci jesterky neo co a skoncilo to az zamorenim mesta opicema nebo jak:-)))

          0 0
          • error  

            přemnožili se jim holuby, bárt měl dvě lítací ještěrky na ně chtěli pustis čínské jehlové hady do nich tušim ty opice a ty nakonec měli vyhynout zimou :-) tak nějak to bylo díl bárt náhradní matkou

            0 0
        • hanz  

          ancistrus je nic moc, navíc když ho nepřikrmuješ okurkou, melounem atp tak se ti pustí do kytek s měkýma listama.....thajská přísavka je super.

          0 0
          • Radek Broz  

            Zase prezije uplne vsechno… Meli jsme kdysi 2 akvarka, ted mame jedno, kytky nam pochcipaly vzdycky hend (rostly akorat kdysy davno, kdy jsme bydleli jinde a na akvarko slo vic svetla), ted uz davno vymrely i vsechny rybicky, v akvarku je pulka vody, jelikoz se o to nikdo nijak nestara, filtr odpojenej, vzduchovani zadny, podle me tam nikdo nehazi ani krmeni a ta mrcha oskliva si tam porad vesele vegeti;-)

            0 0
            • enjoy  

              a sezrala akorat jedno akvarko:-)))

              0 0
            • Splinter  

              Bacha až to definitvně vyschne.. Aby se vám neztratila kočka, pes atd:)

              0 0
              • Radek Broz  

                Nase kocka prepere kazdyho, o tu bych se nebal;-)

                0 0
          • Radek Broz  

            BTW: Me se libi, jak je hnusna;-)

            0 0
      • Krys  

        A este dve potvorky, velmi uzitocne v akvarku www.sweb.cz/…neritina.htm www.sweb.cz/…japonica.htm

        0 0
      • grafik  

        Tak tip na cistice by mel,a co doporucujete dat na dno, Kaminky? A jake vodni rostliny?

        0 0
        • Lister  

          Rostliny jsou většinou problém, ničí je silná proudově předimenzovaná a málo objemná filtrace tam bych začal :o)

          0 0
          • cyklomaratonec  

            přesně tak, problém, už jsem do nich investoval několik set korun a moc se mi jich neuchytilo. Údajně je to taky proto, že v pěstírnách rostou ve vodě, která má hodně živin, aby co nejrychleji vyrostly a pak v akváriu, v přirozeném prostředí odejdou.

            0 0
            • Lister  

              no nevěř tomu, hodně rostlin pěstují emerzně, občas nezvládnou přechod do submerzní formy

              0 0
        • Krys  

          Je naozaj dobre pred zalozenim akvarka, nasat co najviac informacii, aby si nedopadol ako ja, ked som si kupil male akvarko, a potom som sa docital, ze pre zaciatocnika je najvhodnejsie velke akvarium, tak min 100 l. Akvaristickych stranok je na internete dost.

          0 0
        • Elwing  

          z kamínků se líp sosaj hovna a nevýří se… rostliny nejlépe nějaké nenáročné které přežijou všemožné teploty a ph vody… no časem mi v akvárku zůstal jediný druh té nejodolnější :) vlastně i rybiček…

          0 0
          • Lister  

            přírodní výběr :o)

            0 0
          • Krys  

            Hlavne nekupovat ten drveny strk s ostrymi hranami, ktoreho su plne petshopy – a moje akvarium :( Obzvlast ked mas rybky, ktore hladaju zradlo na dne.

            0 0
            • Lister  

              se mi osvědčil šterk od Rataje, je to pravý říční, hezky hladký :)

              0 0
          • Radek Broz  

            Me tam casem zustaly jen kameny…

            0 0
        • grafik  

          a jaky typ svetla – zarivky? svara ma dve a vim ze jednu vypina protoze se mu voda v lete od nich ohriva. Jak vysoko nad hladinou je ideal umisteni?

          0 0
          • Lister  

            si to vzal za Lance?? :o)

            Od zářivek so to nemůže ohřívat, vždyť ty skoro netopí, pokud jde o spektum tak pokud možno teplá bíla a pak odstíny do červena, fialové podporuje řasy.

            0 0
            • grafik  

              ne fakt cestny slovo, prej se mu skutecne prehriva, ale ja akvarista nejsem tak se v tom nevyznam :) Jo jeste bych resil umisteni, pokud bydlis v domku tak bych umisteni resil nekde nad tramy, preci jen 500 kilo + 2–3 ocumujici osoby kolem je uz celkem slusna vaha :D

              0 0
              • Lister  

                no e ještě by tam němelo dopadat přímé sluneční světlo a te´d vymýšlej :o))))

                0 0
              • pelt  

                NO tak bylo pry par pripadu, kdy si nekdo poridil fakt velky akvarko a to si pak prohlizeli sousedi o patro niz – a to snad i v necem betonovym… na druhou stranu to bylo akvarko snad s pul druhym kubikem vody:o)))

                0 0
            • Krys  

              Mne sa to tiez ohrieva od ziarivky. Ohrievac som kupoval uplne zbytocne. Ked boli teraz tie horucavy, tak som tam mal chvilami aj 30 stupnov, co je dost vela. Panciernickovia to uz nerozchodili (teda nerozplavali) a zdecimovalo mi to rastliny.

              0 0
              • jose  

                Kurňa taky je akvaristu, to bych nevěřil:-)) Jinak zářivka(zdroj) jako taková se nehřeje, ale tlumivka která je v tělese, tak ta jo…to jen pro vysvětlení…Jinak co se týče barevného podání, tak jsou k dostání i speciální s fialovějsím spektrem…

                0 0
        • MARIN  

          ricni sterk zrnitost 1–3mm je ideal – nejlip se udrzuje. Odolne rostliny jsou Anubidas ale rostou pomerne pomalu

          0 0
      • MARIN  

        nejlepsi cistic je prisavka thajska (Gyrinocheilus aymonieri)

        0 0
      • Bulda  

        to slysim prvne, rybicka, co zere sklo :))))

        0 0
    • rock  

      Doporučuji formou spořiče na monitor … je to jednodušší na údržbu …

      0 0
      • Lister  

        no ale to nemá požadovanou úhlopříčku, jedině že by to měl napojený na 108cm plazmu :o))))))

        0 0
    • malko  

      www.darkyzvesmiru.cz/ Tam at si vybere :-)

      0 0
      • Krys  

        Pekne, akurat, ze chovat rybky v guli je vyslovene tyranie zvierat. Permanentny stres.

        0 0
        • Krys  

          jaaaj, teraz som si vsimol, to nie su ryby :)))

          0 0
    • hanz  

      mam 100l afriku ale už na to prdím, chci pořádný akvárko s kytkama takže plánuju cca400–500l, pozadí Back To Nature, aj co2 davkovač......chtěl bych jedno hejno drobných rybek, pak pár kusů nějakého velké ho druhu a jedno male hejno druhých malých rybek…k tomu samo něco na dno. a todle mě bere www.akvarista.cz/…pic.pic.php3?…

      0 0
      • cíca  

        Jestli bydlíš v paneláku nechtěl bych bydlet pod tebou.

        0 0
      • Lister  

        no jo ti japonci, co naděláš :o)

        0 0
        • Lister  

          PS: kdysi jsem narazil na úžasnou stránku, kde byly focený akvárka tohodle šílence a to mě totálně dostalo, ale už to asi nenajdu, možná to mám doma mezi oblíbenýma.....

          0 0
      • Radek Broz  

        Pekny, ale starat bych se o to nechtel. 400 uz je fakt dost.

        0 0
        • hanz  

          400 je právě akorát aby s tím bylo málo práce..jen to stojí balík nazačátku protože takový akvárko krom techniky polkne aj slušnou porci ryb a kytek

          ps do paneláku se práve stěhuju tak se už těsím…mám připraven jeden celý roh obýváku. krásné fungující akvárium léčí oči i duši pánové

          0 0
          • jose  

            Sousedi se maj na co těšit.....mne prasklo 300l vpokoji bez varování…to byl fofr…:-)))

            0 0
      • cyklomaratonec  

        to asi nebude 500l :-))

        0 0
      • MARIN  

        Neni nad to zaplavat si se svyma rybickama :) Myt svuj barak neco takovyho by tam urcite bylo

        0 0
    • Lister  

      jsem teda netušil kolik lidí tady dělá do rybek :o)))

      0 0
      • cíca  

        Já ne, já dělám do včel.

        0 0
        • goofy  

          No tak ja se na vcely pomalu pripravuju :o)

          0 0
      • Radek Broz  

        Ja uz teda ne, ale meli jsme ho odjakziva a kdysi jsem se o to celkem zajimal i ja – to jsme meli 2*50 a 150. Ted je v rohu obyvaku pozustatek jednoho s osklivou rybou;-)

        0 0
        • Elwing  

          jo to mám taky, nedávno ta ošklivá ryba chcípla a já se jí štítila tak to tatínek musel zachraňovat…

          0 0
          • Lister  

            a zachránil ho???? Nenapínej, jsem zvědavý jsetli to přežil :)

            0 0
            • Elwing  

              tatínek to přežil, 15 cm sumeček ne, ten se tam rozkládal již několik dní, ale já si furt myslela že cucá sklo…

              0 0
    • pegal  

      kdo ma zajem prodam akvarium .. juwel, vypoukly predni sklo, cca 300 litru s veskerym vybavenim ..

      0 0
    • mimras  

      no mam doma 100litrový ale neni to ono radsi 50litru a jednu zlatou rabku v tom =)

      0 0
    • Martinkaa  

      Tady je vyrez mojeho akvarka :-) Mam asi 60 litru. Mam tam vzduchovani s filtrem v jednom, jinak nic specialniho. Mam v nem vetsinou same zivorodky (mecofky, pavi oci, platy, kominicky…), takze mi tam obcas i nejake to rybi mimi pribude a mam z toho radost :-) Ancitrusa tam mam taky + se snazim likvidovat desitky mrnavych sneku, kteri sklo moc necisti, ale zato oziraji rostlinky. Akvarko cistim tak jednou za rok (komplet vsechno vyhazu a properu ve vane), jinak tam akorat castecne menim vodu.

      0 0
      • Pijer  

        Na šneky je nejlepší osolit trochu vodu, rybám to nic neudělá a šneci nebudou.

        0 0
        • Krys  

          Len treba solit opatrne a podla toho, co mas v akvarku. Dobre su tiez ryby, ktore sa slimakmi zivia. A tiez existuju pasticky na slimakov. Je to taka nadobka, do ktorej slimak vlezie, ale von sa uz neodstane. Ja mam vonkajsi filter, ktory mi tie potvory vytiahol este ked boli male, takze teraz mam len jedneho slimaka, ktoremu sa podarilo nejak sa tomu filtru vyhnut.

          0 0
        • Lance  

          bez soli to je umeni

          0 0
    • Peslezedirou  

      No, mám akvárko 50 nebo možná 70 litrů, nevím? Založil jsem ho když jsem byl na střední a od té doby jsem ho nechal žít vlastním životem. Prostě takovej akvárkovej prales co se vyvíjí sám. Rybky nenakupuju a vodu jsem za dva roky neměnil, nezdá se, že by jim to vadilo. Měl jsem jich celkem dost, rybek, do té doby než mi tam něco spadlo. Nebudu raději říkat co :o) Jediný problém je, že z boku není do něho vidět, musím se vždycky podívat ze shora. Tuším, že tam přežívá ještě jeden sumec, tak počkám až odejde a konečně akvárko zruším.

      Typy jo? :o)

      0 0
      • Lance  

        vsim sis,ze v te vanicce je pes?

        0 0
        • Lister  

          to je přece autoportét..... :o)

          0 0
        • VencaV1  

          Asi ten sumec trochu zmutoval.

          0 0
      • Lister  

        no občas se mi s pravopisem zadaří to je pravda :o)))

        0 0
        • Lance  

          ja se te zastanu, tys urcite myslel vsechny typy akvarek a rady sem ze?:)

          0 0
          • Lister  

            no zastávat se nemusíš, tohle se mi fakt plete, no ale vždycky si řeknu že jsem drsnej tvrďáckej Týpek a pak to napíšu většinou správně :o)

            0 0
    • Krys  

      Take mensie akvarko: rybicky.net/na­drz.php?c=20

      0 0
      • grafik  

        fakt dobrej web, nekdo vystavuje biky jinej nadrze :)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Twister  

      Teda vy tu akvaristiku berete nějak vážně. Dokud jsem se o akvárko staral, tak to bylo na hovno. Teď to jen krmim a neni absolutně žádnej problém. Ubohejch 18 l, asi 40 pavých oček, 1 ancistrus, spousta šneků a rostlin. Když dosáhne počet rybiček kritické hranice, část jich chcípne a množej se vesele dál.

      0 0
      • pepino  

        Ty překlepy! 40 pravých oček, 1 anticitrus má bejt, ne? :-)Sardelový očka jsou dobrý, to jo.

        0 0
    • Páník  

      ja radeji zakladam akvarka bez rybicek a bez vody:)

      0 0
      • Páník  

        rybicky jsem mel taky…ale jen 2 dny,pac me v noci rusil ten vzduchovaci „agregat“…tak jsem ho zase zrusil

        0 0
        • pelt  

          Udelal jsi to spatne, protoze v takovych situacich jde o to, aby to clovek tem rybickam vhodne podal, treba jako ze pres noc je ceka trenink anaerobni vytrvalosti :o)))

          0 0
        • Komi  

          Taky mě rušil, tak už je rok a půl vyplej :-)

          0 0
      • pepino  

        Takovej malej had a sežral takovou krávu, no jo, to jsou ty rozdělitelný chrupavky:-)

        0 0
      • Bajker16  

        Pěknej úhoř :-D

        0 0
      • SoLaX  

        Jeee, ta je krasna.. Jo a moje guttata vzkazuje, ze ji mas pozdravovat :-)

        0 0
    • Vampix  

      pirane a mezi ne neonky co?

      0 0
    • Roman  

      Nasypal jsem sůl do svého AQ a tohle z něj je teď… Ale abych se držel tématu tohoto fóra, tak musím konstatovat, že se v něm blbě jezdí na kole.

      0 0
    • mosquito  

      radeji zakladam thready o bajcich, kdyz jinak nejde tak pozary .. ale akvarka .. to uz je moc :)) a obyvak byl supr ftip!

      0 0
    • wroum  

      jelikoz sem uz vystridal bago akvarek, tak vim, ze kazdy je po case maly :-), ale za rozumny minimum povazuju 250l. idalni je tak tech 400 – 500, ale to uz muze byt trochu problem. mel sem dokonce hotovy akvarko cca 700 litru, ale statik to ve 4 patre nedovolil (asi 3× bych presahnul doporuceny zatizeni na m2).

      momentalne mam akvarka 3. 80litru, 200 litru a 245 litru.

      BTW: nejlepsi co muze byt v akvarku, je zebrovnik waltuv. naprosto bozi zviratka :-) a jdou kombinpvat s jakejmakoliv normalnima rybickama. mame 4.

      0 0
      • Krys  

        to zije cely cas pod vodou alebo potrebuje aj nejaky priestor na hladinou?

        0 0
        • wroum  

          zije pod vodou, ale je dobry aby mel moznost zustat chvily hlavou nad vodou – staci kytky az k hladine nebo treba koren co zasahuje cca 10 cm pod hladinu. oni maj podobnou hustotu jak voda, klesaj pomalu a tak jim staci na udrzeni pod hladinou i steblo travy.

          www.zebrovnik.wz.cz

          0 0
          • Krys  

            Dik za info. Planujem niekedy v zime zalozit poriadne akvarko tak mozno ich pouzijem. Aj ked ta predstava ako preplachujem nakrajane zizaly ueeee sa mi nepozdava.

            0 0
            • wroum  

              krmime granulema a jednou tydne mrazeny srdce a patentky z akvaristiky

              0 0
      • Páník  

        tak o nich taky uvazuju,v praci jich mame cely akvarko,takze kdyby jich par zmizelo,tak by to nikdo nepoznal:). akorat jsem myslel,ze jsou docela zravi,neubyvaj ti ty rybicky?:)…no budu to muset jeste nastudovat

        0 0
        • wroum  

          my je dostali jako bonus k akvarku a nez sme sehnali nekoho kdo by je chtel, tak sou z nich skoro clenove rodiny .-)

          kdyz chcipne neonka tak ji nenajdes, ale vesele se nam v akvarku rybicky a ampularie mnozej a zebrovniky to moc netizi, spocitany to nemam ale myslim ze rybicky nemizej. a co ale je super, ze v tom akvarku je diky nim dobry prostredi – porad se vsechno mnozi a roste nekolikanasobne lip nez v ostatnich 2 akvariich :-)

          BTW: nejsou to zadni sprinteri, takze zdravou rybicku tezko chytej :-)

          0 0
          • Páník  

            hmmmm…me se totiz uvolnilo jdno akvaterarium a premejslim o necem nenarocnym a to oni jsou…tak mrknu na ten odkaz vyse a asi fakt nejakyho v praci slohnu:)

            0 0
    • grafik  

      a co tohle? :)

      0 0
      • elbi  

        Rozhodně žádný problém s údržbou, začínám o tom taky uvažovat :)

        0 0
    • Krys  

      Nechcete niekto zadarmo jednu Prisavku Thajsku? www.akvarko.cz/…ybdetail.php?… Musim je dat prec, lebo nema rada mojich Otocinclusov. :(

      0 0
      • MARIN  

        ja bych ji teda chtel u nas je to nedostatkove zbozi – uz ji shanim pres rok

        0 0
        • MARIN  

          sakra mel jsem se nejdriv podivat na datum :(

          0 0
          • Krys  

            Nj, medzitým umrela. Dal som ju do malého 10l akvárka a nejak sa jej tam napáčilo, tak to vzdala. :/ Inak, natrafil som na ňu v petcentre, čo bývajú v obchodných centrách.

            0 0
    • Lister  

      Obnova tématu: Ale tentokrát Lister zakládá akvárko.

      Neví náhodou někdo o nějaké slušné firmě na severní Moravě, která by se zabývala výrobou akvarijních setů. Chtěl bych xi pořídit nějakou menší nádržku (±240l) s odpovídajícím stolkem a osvětlením. Zatím jem na zajímavé výrobce za dobré ceny narazil jen na jižní Moravě, ale chtěl bych něco blíže, aby nebyl takový problém s dopravou.

      Díky za každý tip.

      0 0
    • kudlanka32  

      Driv jsem mel v praci na koukani to na obrazku. To je jediny co mi z ni chybi :-D Jinak bylo nejaky jihoamericky…ale co tam bylo za potvory fakt netusim, ale urco se muzu poptat.

      0 0
      • Krys  

        Z južnej ameriky je veľa druhov akvárijných rýb. Napr. neónka, pancéřníček alebo krunýřovec.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce