Rozbít si hubu a pak za to zaplatit..

61 nepřečtených
  • BikerM

    Co na tohle říkáte??

    www.zs-coxys-domo.estranky.cz/…lnicni-zakon

    0 0
    • cabbage  

      5. …

      0 0
      • BikerM  

        ??

        0 0
        • Radek Broz  

          Zkus o tom premyslet… Kdyz zakladas novy thread, tak ti to neco napise – nad tim se schvalne zamysli.

          0 0
      • Radek Broz  

        To podle me uz vic. Uz mi to neprijde ani vtipny.

        0 0
    • Lance  

      Nedělejte z lidí blbce – používejte vyhledávání Někdy je opravdu těžké odpovídat 100× na stejnou otázku (navíc třeba během týdne). Ti klidnější jednoduše neodpoví, slušně pošlou do historie, nebo odkážou na příslušný thread. Ti, kterých se to dotklo, vám z něj udělají kůlničku na dříví. Takže používejte vyhledávání, není to nic složitého. Když jste tu noví …tak jistě chcete poradit. Zkuste ale nejdříve použít vyhledávání. Nadšení z fóra je pochopitelné, ale jistě není třeba zakládat thready „Hurá jsem tu“. Týden třeba jen čtěte a zkoumejte, než budete přidávat příspěvky.

      0 0
      • Blade  

        Nebylo jednodussi odkazat na desatero nez ho sem cely kopirovat? :-D

        0 0
        • Lance  

          NEBYLO, toto je vychovna metoda, a je to pouze dvoutero nikoli desatero:)

          jako divej, napisu to takhle, je tu par jedincu (vcetne me), kteri maji pravo se zeptat na neco i dvacetkrat treba ve triceti threadech, ale takovych nas tu moc neni – nebudu jmenovat abych nekoho nevynechal:)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Jmenovat nemusíš, patřím tak i já ?? ;)))

            0 0
            • Lance  

              No po pravde puvodne jsi tam nepatril, ale kdyz ses prihlasil a tva fotka tu je asi nejrozsirenejsi, tak na primluvu Johana jsem Te tam odted zahrnul:), a proto Te nekdy s sebou vemu i na vyjizdku:)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Děkuji ti moc, už se nemůžu dočkat, až mi budeš dělat nosiče vody… ;))))))

                0 0
                • Lance  

                  strasne moc rad, vyjel jsem si totiz tu tvou fotku a chci te pozadat o podpis s venovanim. tu fotku pak nikomu nedam

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    OK, ne ale abys ji pak někde vyhodil… ;)

                    0 0
                    • Blade  

                      No jo. Vy dva ste se hledali tak dlouho az ste na sebe zbyli :-D

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        A ty teďka závidíš, že na tebe nikdo nezvyl, že ?? ;)))))

                        0 0
                      • Lance  

                        zavidis zavidis, uz to napsal muj pes

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Tvůj pes ?? Odkdy psi podepisujou fotky ?? Tvůj lídr !!!! ;)))

                          0 0
                          • Lance  

                            pejsku nebud na me takovy hafaty:)

                            0 0
                            • Biker jak Pes  

                              0 0
                              • cabbage  

                                trhej!

                                0 0
                                • Biker jak Pes  

                                  Asi si změním nick, ale to už by nebylo ono… :((

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    nic nemen jsem rad, ze mam druheho pejska, vazne se na tebe tesim:) ale nesmis mi ujet a utikat nebo te uvazu

                                    0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Nemen ani nick ani fotku;-)

                                    0 0
                                    • Biker jak Pes  

                                      Fotku už nezměním a změnit nick, jste mě už přemluvili, že ne… ;))

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        kvuli ty fotce jeste budes mit jednou psychicky problemy,ver tomu:-))

                                        0 0
                                        • cabbage  

                                          spíš si R.B. vykloubí pant;)

                                          0 0
                                          • Radek Broz  

                                            Je fakt, ze se u toho tlemim vzdycky, kdyz to nekdeo nekde pouzije… Ani ne kvuli fotce samotny, ale jak se to porad vraci :D

                                            0 0
                                            • Biker jak Pes  

                                              Začíná to být častější než veverka v kotoučovce, by mě zajímalo, jak dlouho se to bude ještě vracet…

                                              0 0
          • wlk  

            ale napsals to moc hezky :-)

            0 0
      • kurýr na bajku  

        Tys to tak hezky napsal, ale už sem to někde čet ,–)))

        0 0
        • Lance  

          nenpsal,zkopi­roval:) autorska prava jsou pro me vsim:)

          0 0
    • Lister  

      proč, proč, proč, proč, dorpdele proooooooč??????????­????????????????????????­????????????????????????­?????????????????

      0 0
      • elbi  

        Protože sem chodí dost lidí a pak je vysoký procento pravděbodobnosti že se holt někdo takovej najde.

        0 0
      • Misiak  

        a proc ne? :D

        0 0
        • Lister  

          jsem si prostě už musel ulevit, nejdřív jsem zahlédl nový thrada Drátxbezdrát a pak tohle..... Asi taky založím pár nových, začnu – Jaké kolo do 25 ti, dále…Reba co na ni říkáte…budu pokračovat nesmrtelnou MX Comp, ano nebo ne …a celý to zakončím…RR, vaše názory a zkušenosti :o)

          0 0
          • Jarous1  

            Hydry nebo stačí mechaniky ? ;-)

            0 0
            • Misiak  

              ja by som este dodal „jake sedlo“ ;)

              0 0
          • Radek Broz  

            …kolo do 10, 15, 20 „jak sundat pedal?“ shimano nebo sram? packy nebo gripshit? vzit tenhle author nebo tuhle meridu? doping na tour – co vy na to? novy silnicni zakon jakou karbonovou sedlovku? jaky svetlo? spyder, spyder, spyder jaky ma web Franta Mrazek? chlastate na kole? akcebike/koloshop/bag­bike… zdravite? co si ted oblict? kolik mate najeto?

            0 0
          • rock  

            Chybí kotouče nebo „V“ … a samozřejmě holení …

            0 0
          • chodec  

            Hele co takhle trochu pochopení. dívej se na to z té druhé strany. Pokud sem někdo nechodí den co den, tak si toho, že někdo přihodil stejnou aktualitu před týdnem nevšimne. To je asi jako bych chtěl napsat vtip ve snaze někoho potěšit a někdo mě pranýřoval, že jsem si nejšív neudělal recšerši zda uř stejný vtip někdo neříkal. – on to prostě myslel dobře – sice se nikdo nezasmějě, ale lámání kolem a palečnice si za to nezaslouží.

            A co teprve ti chudáci, co se zeptají na něco, co už tu bylo – třeba přehlédnou upozornění – stačí jim poslat odkaz, nebo třeba doufají, že od minula někdo odpověď zná, nebo blbě zadali dotaz…

            Při množství lidí sem přispívajících je velmi pravděpodobné, ze fórum dospěje do stádia, že technicky už byde nových věcí k řešení minimálně a pokud se čas od času nějaké téma nezopakuje, tak fórum za chvíli chcípne, protože staří mazáci už si budou akorát domlouvat srazy a posílat nováčky do pr… s tím, aby si něco někde našli. A ti mezi se budou bát zeptat aby se neztrapnili, že přehlédli už řešené. Stejný scénář jsem viděl na jiném fóru, které částečně díky tomu, že se takto vyčerpalo a uzavřelo, dnes postupně umírá.

            0 0
            • chodec  

              pardon za ty překlepy, jsem na cizí klávesnici

              0 0
            • Misiak  

              no, z vlastnej skusenosti mozem povedat ze ked potrebujem nejaku informaciu tak kaslem na nejake hrabanie sa v historii a rovno sa spytam. teda pokial som ju predtym nevygooglil, alebo to googlovanie bolo nekonecne dlhe bez nejakeho vysledku… takze ja to celkom chapem :)

              0 0
            • cabbage  

              tyhle ohledy ti nevydrží déle než měsíc, věř mi…;)

              0 0
            • Radek Broz  

              Kdyz sem nekdo nechodi kazdy den, tak by ho mohlo napadnou, ze to uz davno nekdo zachytil a dal to sem..

              0 0
            • Lister  

              nemusíš vědět o všem co se tady šustne, ale musíš vědět kde je políčko s vyhledáváním a to použít. Poslední dobou, když se chci na něco zeptat tak si vytáhnu nějaký starší příspěvek a tam to zařadím, přijde mi to jako nejlepší řešení.

              0 0
              • cabbage  

                jo, zeptej se jakej byl letošní czechtech;-))

                0 0
                • Lister  

                  no čekat 20 minut než se mi to načte se mi nechce :o)

                  0 0
    • Pekáček  

      Snad jen jedna poznámka k věci: jsme se tím vrátili do středověku, když člověka vyslýchala a mučila inkvizice, musel si to zaplatit, existovaly přesné ceníky za jednotlivé „úkony“ a cena zahrnovala i „ošetření“ po mučení. Fakt hnus.

      0 0
      • pepino  

        Španělskou inkvizici nikdo nečeká!:-)

        0 0
        • Pekáček  

          Chtěl jsem poukázat na podobnost, se zmrzačíš na kole a ještě si za to zaplatíš.

          0 0
        • pepek  

          Jakto, dyť mu už říkají invizitor (Šimonovský) a taky je to pánbíčkář. ( a taky asi trabantista, jako ti ostatní (Klaus+Pablbek)

          0 0
          • pepino  

            Sledovat víc Monty Pythony:-) Nebo vám nechám přiložit měkké polštáře, či, hrůza, vsadit do ušáku:-)

            0 0
    • tjuren  

      Jo, dobry, ja snad jedinej sem to jeste v historii necet. Nebudu to ale komentovat to by se do mepustili jak do tebe:-) Me osobne vic vadi ty opakovane dotazy na ruzne modely kol a pod. a taky ti nejchytrejsi z chytrych co maji ke vsemu co dodat.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce