• Lawn

    Ahoj lidi, nedavno mi nejakech chmatak cmajznul kolo, tak se rozhoduju mezi dvema modely a porad se nemuzu rozhodnout. Jaky je prosim Vas nazor na kola Merida Matts Pro D 06 a RM blizzard el 2006? Ja bych spis volil Meridu, ale co se novych duralovych ramu tyce, neslysel jsem dobre ohlasy, ale zase ta Fox F80×, to je preci parada:-) Moc diky

    0 0
    • Lance  

      merida

      0 0
    • vlk  

      Rock machine

      0 0
      • vlk  

        Neber mě vážně. Já to napsal, jen aby to nebylo tak jasné ve prospěch meridy. :o) Popravdě, já bych už za tu cenu kouk po fullu.

        0 0
        • Lawn  

          Zase do kvalitniho fullu bych musel dat o 10 tis. vic a na to bych asi vazne uz neusetril:-)

          0 0
    • Daf  

      Nejen FOX, ta Merida ma lepsi snad uplne vsechno. Ja myslim ze neni co resit.

      0 0
      • Lawn  

        Ja si takz rikam, cena sice o 5 tis lepsi,ale kdyz uz, tak uz:-)Nemas nejake vetsi zkusenosti s tou Foxkou?Spoustu lidi chvali,spoustu lidi ji shazuje, potreboval bych nejaky nestrany nazor,nejezdis ji,nebo neznas nekoho, kdo se na ni poradne vyradil?Moc diky

        0 0
        • Daf  

          Zkusenost nemam, ale jakakoliv foxka bude minimalne o tridu vys nez Tora ;)

          0 0
          • Lawn  

            Toru bych stejne vymenil,mel jsem v planu nechat si misto ni namontovat Sida, na krame, kde bych kolo kupoval, byli jenom radi..Zajimalo by me, jak pracuje system Terra Logic, mel jsem zatim jen zamykaci vidle a pri nejakych nadupanych situacich jsem zapominal odemykat:-)Tohle by mohlo byt dobre reseni,ale zase bych byl nerad zklamany…

            0 0
            • Lawn  

              Zase jsem se ale od kamaradu doslechl, ze Sida na kotoucovku je blbost, ze se svymi 81 KG bych ho po roce mohl poslat pod kyticky…

              0 0
    • Phoebe  

      Jasně Merida, jezdil jsem o třídu nížší Matts Speed 2002 tři roky a spokojenost. Rock Machine neznám, ale pokud si srovnám např. vidlice, tak je to nebe a dudy.

      0 0
    • emkaa  

      Ta Merida je po vyprodani Stumpjumperu HT muj horky kandidat, zvlast ted po sleve. Ja bych teda sel do verze s V brzdama. To kolo je osazeny naprosto paradne, to je snad fakt poprvy co jsem k seriovymu kolu nemel zadny vyhrady. Ramu bych se nebal, Merida uz to vari dost dlouho. Akorat bych si ho dokazal predstavit v lepsim designu, po modrobilym Speslu je tohle trochu slabota:-( RM s Torou mi nepripada jako konkurence.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.