• matra

    takze davam vedet takhle dopredu, abyste si treba neplanovali stehovani nebo tak. Vice info dystak na www.kreuzberg.lt

    0 0
    • scret  

      vo co v rychlosti gou???sem nakej linej to ted procitat

      0 0
      • Smazaný účet  

        legendary uphill, legendary downhill. co víc dodat? prostě se vyškrabeš z pokratic na dlouháč, změřej ti čas, pak to zas sjedeš dolů, zas ti změřej čas, pak si dáš pívo, pak eště pívo, a tak příjemně uplyne den.

        0 0
        • scret  

          hmm,to by mohla bejt dobra akce:) Muzu menit kolo behem zavodu?:))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            NE! Si vyber – buďto chceš zamachrovat nahoru, nebo dolů. Obojí de blbě. Ale větší šance je spíš zkusit zamachrovat cestou dolů na běloušovi, než nahoru s divočákem. :o)

            0 0
    • Smazaný účet  

      To sou trapný poznámky vo tom stěhování!!! Náhodou, já už to vim vod včéra a přišel sem na sám. A vedu to v patrnosti. Letos snad žádný stěhování nebude. Tak bude krojc. Už mě žádný výmluvy nenapadaj. Leda že takdle brzo ráno nevstávám. :o)

      0 0
      • scret  

        o jakym stehovani????

        0 0
        • Smazaný účet  

          Matra má dobrou paměť a tak si neodpustil mě trochu popíchnout za mou neúčast v minulém roce. :o)

          0 0
          • matra  

            Sem si rypnul trochu no.. Btw. letos by afterparty mela byt vychystana jako dost, co sem tak zaslech..

            0 0
            • scret  

              Zatim to vypada ze bych teoreticky mohl jet,ale je to jeste daleko…

              0 0
          • scret  

            Aha:)

            0 0
      • SELMIRA  

        hlavně, aby zas někomu nemuseli stehovat plíci :o)

        Jinač mě to taky láká, ale též se připojuju k prosbě, aby byl brán ohled bikerstvo z daleka a start posunut aspoň na desátou. Nelze?

        0 0
    • Smazaný účet  

      šup nahoru… tak kdo se chystáte?

      0 0
    • RUMcajs  

      Hele, nemel bejt nahodou 10tej legendarni rocnik poslednim?

      Jeste mam doma na zdi pametni diplom!

      P.S. V downhillu se podvadi, pac borci vozej integralky atd…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tož dobré to bylo, že? Ráno jsem se 3× musel vyprázdnit na wc ⇒ pro příště měním předzávodní stravu, houbový topinky s melounem mi nesedly. :o) Takže čas směrem vzhůru odpovídal… ze třech účastí bezkonkurenčně nejhorší. Nějak sem to neudejchal, po 50 metrech jsem tepal 180 a lepší už to nebylo. :o) Dolů jsem se zlepšil. :o) Organizátorům patří má úcta… bylo to velmi příjemné dopoledne. Byli tam nakonec ty policajti nad Pokraticema nebo to byla fáma? Doufám že se dočkáme fotek i toho viiiideaaaa…

      0 0
      • matra  

        Jaky cajti? Jinak David poslal report, uz to tam visi, jses popularni!

        0 0
        • Smazaný účet  

          To mam za tu fotku co sem mu tady vystavil asi. :o))) Este to zbejva prolinkovat z hlavni stranky, zatim je to ponekud utajeny.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Cajti prej stáli tam u tý odbočky nad garážema, někdo tam telefonoval než sme odjížděli… sme to rači brali kolem fourcrossky. Von byl zas nějakej kryštof nebo co, no provokovat je tou flaškou vína v košíku by nebylo dobrý. :o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.