• MrtweyUbrus

    Moc se mi líbí ocelový rám COVE HANDJOB XC, ale nejsem si ani trošku jistej jakou velikost, měřím 190cm a mám i celkem dlouhý nohy, můj současný rám Author je ve velikosti 21 a zdá se mi tak akorát i že by mohl bejt menší, COVE se dělá jen v 19.5 a pak až 21.5, takže vůbec nevim a jsem ztoho neštastnej, nemám se koho zeptat protože rám nikdo nejezdí.Chtěl bych na to našroubovat R.S.Revelation 100–130mm, a kratší 100mm představec+vla­šovky, kolo by mohlo být i trošku obratnější, proto bych œpíš volil 19.5 ale bojím se aby to nebylo moc malý:O(

    Anketa: Jakou velikost?

    2x
    17%
    10x
    83%
    0 0
    • Komi  

      ..ale odborník nejsem ;-)

      0 0
    • smallbrother  

      a co změřit? Myslím že 21,5 je lepší volba. S malým rámem už neuděláš vůbec nic. já sem se takhle rozmejšlel taky (měřím 186cm) 19" bylo nakonec málo.

      0 0
      • enjoy  

        s mensim ramem udelas uplne to samy,jako s vetsim.kdyz jde samozrejme o sousedni velikosti:-)

        0 0
        • smallbrother  

          krátkej rám se ti bude i s dlouhým představcem strašně zvedat do kopce a nebudeš vědět co s nohama a budeš mít sedlovku moc ven, kdežto krátkým představceme na dlouhým rámu si vyrobíš pěknou „genesis geometry“ :)

          0 0
          • enjoy  

            akorat si poseres cely kolo a muzes ho leda tak prodat.tak to vidim ja.s tema kratsima predstavcema,to je sice pekny,ale budes na tom lezes,bude to osklivejsi a do terenu uz se s tim nepodivas,leda ze bys fakt dost trpel.to sice rada chrtu klidne strpi,ale stejne..

            0 0
      • Komi  

        Taky nechápu co víc můžeš udělat s větším? .. zaříznout?

        0 0
    • Polka  

      Neni co resit – na strankach Cove bikes mas geometrii, tak to pomer, porovnej a uvidis ;-)

      0 0
    • mosquito  

      mam pri svych 187cm mam authora 21"s 12cm predstavcem a je mi akorat .. takze bych vzal nejspis 21.5 s kratkym predstavcem .. ale beres si to ty ze

      0 0
    • Lance  

      v tvem pripade asi tu 21,ja mam ale 183 a bral jsem 19, ta 21 uz byla moc – zkousel jsem to,nehlede na to,ze velke kola se mi nelibi,musim se opakovat, ja nechapu jak moh ten prodavac 172 cm vysokemu kamosovi vnutit 21 ram!!! a on to vzal

      0 0
      • MlokCZ  

        Jenže mu třeba byl ok. Mě byl Artur 19 s 9cm představcem akorát, měřím 182cm. Kamarád má 173cm, ale byl mu akorát Artur 21. Prostě není výška jako výška a ještě víc to ovlivní délka rukou a trupu.

        0 0
        • Lance  

          ver,ze nebyl mu ok, sedlovka vytazena mozna 11 cisel, predtim mel authora 19, nehlede na to,ze ta 21 vypada fakt blbe,pokud ta sedlovka neni vytazena vic. Proste musel bys to videt

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.