• Biker jak Pes

    Ah, jsem se překlikl, fotky jsem si všiml až po tom, co jsem hlasoval… ;))

    Anketa: Co vy na to ? Bodujte !

    18x
    35%
    0 0
  • filipes

    To kolo delaji jenom Lefty a nelepky…

    0 0
    • Seadat  

      nevim nesel bych do toho! je to zbytecne drahy a hlavne za tutu cenu poridis kazdopadne lepsi a originalnejsi kousky :_D

      0 0
    • VencaV1  

      A pokud nemas lefty, tak kolo delaj jenom nelepky? :)

      0 0
      • filipes  

        Dost casto. Driv treba hlinikovy kanony byly dost specificky, dneska uz je to skoro na jedno brdo a u karbonu se to jeste vic stira. Kdyby tam nebyla lefty a nalepky, tak to na pohled ztezi rozeznas od jednocepy od nekteryho taiwanskych velkovyrobcu. Kvalitu zpracovani a vlastnosti v tuto jsou samozrejme jina story. U slozitejsich systemu prepakovani nebo stavby ramu si nekteri vyrobci svuj minimalne vizualni charkter uchovavaji…

        0 0
        • VencaV1  

          Tak to vubec nevim, co jsi tim chtel rict. :) Jako ze treba Kona vypada furt stejne a to je dobre? A ze kanony se vyvijeji (podle osazenstva b-f jiste k horsimu) a to je to spatne a navic vypadaj vsechny stejne (ale to mi sedi vic treba k ty Kone)? Fakt nevim. A s kterym taiwanskym kolem bych si to asi tak mohl splest?

          0 0
  • favorit.

    no nadhera. Uz normalne se mi Rush libi a kor takhle. Akorat do terenu mam porad tak nejak podvedome z toho karbonu strach

    0 0
  • dada

    mě se zdálo že se mi nový XTR nelíbí když ukázali ty kliky…teď jak to vidím na kole tak už vidím že se mi to nezdálo…ty starý byly hezčí na tom trvám. jinak rush dobrý v carbonu proč ne aspoñ je to takový víc chrtí – doteďka mi to přišlo jako takovej nepovedenej prophet…ten se mi porád líbí nejvíc…

    0 0
    • filipes  

      hlavne na chrti kolo bych chtel neco co maximalne izoluje slapani od chodu zadni stavby – neco jako VPP nebo 4cep s chytrym tlumicem…

      0 0
      • VencaV1  

        Je videt ze vis o cem mluvis. :) Taky lituju ty chudaky co musej zavodit na Rushi. :)

        0 0
        • kubad  

          Klidně se nabízím -že ho budu dělat a jezdit maratony na Rushi :-)) Vždyť to kolo je přesně pro tento účel stvořeno. 110 mm vzadu 110 vpředu.

          „24 hours in the saddle. 24 hours of dirt, rock gardens, mud, sweat, beer. Dew-drop haze – slime. The night laps. Pushing through the tired. CAFFEINE! The love-child of the Scalpel and the Prophet = RUSH: 110 mm balanced travel, lightweight frame, 69 degree head-tube. “Long-ride” geometry with sloping top-tube, quick handling, efficient pedaling – built for pushing the 26 for 24 more.“

          0 0
  • GTman

    Je to pěkný ale zlatej HT. Nemluvim o pohodlí a o kopírování terénu. Já chci prostě cítit silný záběr na každé šlápnutí a rychlou akceleraci. Jen tak si to můžu radostně chrtit. Musím ale uznat, že na stará kolena se mi líbí čím dál víc jen blbnutí a hraní si s terénem a už jsem o fullu zauvažoval. Buďme upřímní, je to asi hlavně tím, že už jsem pomalej a člověka nebaví když ho každej 20 letej mladík předjede. Za chvíli na mě začnou křičet: „Přidejte dědo, za chvíli se stmívá“ :-))

    0 0
    • rasto  

      je fakt, ze full nas na stara kolena ceka asi vsechny. nedovedu si predstavit, ze bych v 50 letech drandil dolu z kopce mezi sutrama na HT.

      0 0
  • peky

    já se divím že divím že ještě cannon nedělá k přední vidli LEFTY zadní stavbu RIGHTY aby vyvážil jízdní vlastnosti.

    0 0
  • Páník

    me se ramy z karbonu az na vyjimky nelibi…ty obliny vsude,navic bych se u fullu bal,ze ho nekde rostrelim a ty trisky se mi zabodaji do ruznych mist na tele:) s klasickou vidli by to kolo vypadalo lip

    0 0
    • cabbage  

      souhlas, oblinky se mi taky neliběj, ale třeba ransom se poved ne?:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.