• Dodge

    Ahoj bikeri jelikoz sem MTB zacatecnik, tudiz bych vas chtel pozadat o radu pri vyberu kola.....

    *Me pozadavky na kolo sou .
    ............pevny ram s odpruzenou s predni vidli pro sportovni jizdu terenem , s obcasnou ucasti na mtb marathonech
    ...........cena cca 25 tis.

    • po zhruba tydenim procitani vcech ruznejch mtb www stranek a fór sem vybral nasledujicich pet kandidatu

    *seradil sem je dle vybavy, ceny, designu ( 1 . nejlepsi)

    1. verze bez kotoucovek:

    1/ 4Ever ultra 06 – 22 000 kc www.bradsky.cz/index.php?… (maj tam jeste levnejsi 05 ale ta ma divnej design)

    2/ RM landslide 05 – 25000kc www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

    3/ 4Ever tera 06 – 25 000 kc ale bez pedalu www.bradsky.cz/index.php?…

    b)verze s kotoucovkama:

    1/ 4Ever ultra 06 disc – 26 000 kc www.bradsky.cz/index.php?…

    2/ RM Torrent Hydraulic disc 06 – 25 200 kc www.cykloadam.cz/index.php?…

    *****jeste nejsem zcela rozhodnut....­......proto vas prosim o radu ktere z vyse uvedenych kol se jevi pro me ucely jako nejlepsi (pripadne i jine ktere by splnovali dane pozadavky)

    *****predem dik za odpoved

    0 0
    • Lowrider  

      Trek 6500 Disc. Tamty bych si nekoupil už jen kvůli těm jménům (navždy a kamenný stroj). A ten Trek se mi jeví i jako celkově lepší. A nemyslím si, že jsou předražený. Většinou ty Treky mají dražší výplety oproti konkurenci.www.trek-bikes.cz

      0 0
      • ezra  

        Jo zato Cesta, to je jméno…!:-)))

        0 0
      • ezra  

        Hele nebo co takový „Obr“ nebo „Specializovaný“, takový jména, to by jeden blil, co?:-)))

        0 0
      • ezra  

        Sorry, že s tím ještě prudím, ale tohle mne fakt pobavilo – chtěl bys sedlat „Promyku indickou“? Prostě na jméno se vy…, ještě chápu, že někdo vybírá podle barvy, designu, ale podle jména, hehe!

        0 0
        • enjoy  

          taky proc myslis ze jsem si nekoupil onehda amuleta(za uzasny penize) nebo proc mi prijde naprosto nechutny treba DEMA Deor(teda tohle kvuli tomu deore.to je je fakt neskutecne originalni)?

          napada me treba yetti:-))),to nepotrebuje preklad:-)

          0 0
        • Lišák  

          Já už sedlám druhou promyku :-)

          0 0
      • kurýr na bajku  

        Tak to vidíš a já měl za to, že u TREKa připlácíš za značku a ono se jedná o výplet. BTW: neznám bajky „stone machine“ :-(

        0 0
        • Lowrider  

          Rock není kámen? Nebo skála? Atd??? Má to hodně významů…

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Jistěže, kdežto zde je myšlena ta druhá možnost, což by ti mělo bejt jasný. Většina anglických výrazů má více významů a pokud si vždy vybereš ten špatný pak z toho vyleze takový nesmysl jaký jsi nám tu předložil.

            0 0
        • Lowrider  

          A btw za kterou značku nepřiplácíš?

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Platíš značku u COLNAGA a neplatíš značku u DEMY. Trek jistě spadá do prve zmíněné kategorie a nikdy to nebylo jinak.

            0 0
            • Lowrider  

              Ani trochu?

              0 0
            • filipes  

              To si pis, ze i u pseudoznacek jako Dema platis za „znacku“ – na taiwanu nakoupi levnou volnou produkci, nalepi „znacku“ a prodavaji za xkrat draz… ale neplatis za vyvoj, testovani… ikdyz zrovna pripady colnago x dema jsou dost extremni.. idealni je koupit neco ve sleve nebo po sezone, stejne cca min 30% ceny jsou marze, takze prostor pro rozumne ceny tady je.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Jenže neplatíš u DEMY značku, ale dáš jejich partě vydělat na zkompletovaným bajku. Sice je to bez fantazie a bez vývoje, ale nemusí to bejt nutně špatný. Samozřejmě je mi jasný, že výrobní cena jejich 50tis. bajku se pohybuje kolem ??tis. ale oni zdaleka nenakupujou komponenty tak levně jako TREK, protože TREK + všechny přidružený značky nakupujou milionkrát víc komponentů a de tam o jiný prachy

                0 0
              • kurýr na bajku  

                BTW: pokud platíš u DEMY značku, taxi jistě dokážeš postavit levnější a líp osazený kolo za MO ceny. Každopádně pokud znáš osobně některý výrobce a dovozce, tak je ti asi jasný, že situace na VO trhu je zde nepublikovatelná a určitě se nebudeš pouštět do podrobnýho rozboru.

                0 0
              • kurýr na bajku  

                právě to srovnání Colnago x Dema je ukázkové: www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

                0 0
        • Lowrider  

          Vem si, že u Treka 8000 za 45000kč stojí jen ty kola 8000Kč (myslím).

          0 0
    • Pavlos  

      no pokud si neco malo priplatis:)

      www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
      • miche  

        Jojo, mam a dobry, az na ty brzdy teda :-))) Sole nebrat …

        0 0
    • ezra  

      K vjeci, mrkni ještě na Ravo Racing XC 06, dá se na netu sehnat už ve slevě do 20 tisíc.

      0 0
    • blackbelt  

      Co tohle? Lavina zní přece pěkně i v češtině nebo slovenštině. www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?…

      0 0
    • kubajs mtb  

      www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… tenhle kousek maj u nás v lbc za 24000 ve slevě

      0 0
    • peky  

      Já bych koupil nějakou z těch mrch a k tomu v bazaru nějakej pěknej rám a naházel bych to na dobrej jetej rám a máš to.

      0 0
    • favorit.  

      ja bych bral toho 4evera ultra 06 disc. Akorat bych si tam jeste ale nechal vymenit rafky. Ta rada 117 je nic moc. Chce to aspon 317disc, anebo treba i XM221.
      Ty ostatni kola se podle mne jinak celkovou vybyvou nedaji s timhle srovnavat. No a navic ma bytelnej ram, vidle… Rekl bych, ze prece jenom tahle vidlice vydrzi vic jak Axel u Treka

      0 0
      • Dag  

        Skolem plne souhlasim. Za ty prachy a v takove vybave to je bezkonkurencni.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.