Co nějaká vyjížďka Praha 30.7.???

62 nepřečtených
  • Frankie

    Na nedeli nemam zadny zvlastni plan, tak si rikam:„Mrknu na B-f, tam se urcite neco planuje, pridam se k nejaky "pohodovy“ XC vyjizdce, projedu se s domorodci po Brdech, poznam ty jejich super trasy a"… a ono nic…

    To vazne nikdo nic neorganizujete, abych se mohl pridat k davu?

    FV

    Anketa: Bude nejaka hromadna vyjizdka 30.7.?

    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • ydaho  

      já jedu dneska v podvečer a zejtra na celodenní (Točná, Davle, Cukrák, Halouny, Karlštejn atd…). v neděli zaslouženej odpočinek :)

      0 0
      • jecnak  

        V kolik by byl sraz pod Barandakem?

        Pridal bych se, pokud nepojedu na zavody.

        0 0
        • ydaho  

          myslíš v sobotu ?? počítám brzo, cca 10.00 h chci dát minimálně stovku a nechci se hnát, takže čim dřív, tim líp..

          0 0
          • jonti  

            Tiez by som sa pridal, zrejme sa niekde v tretine odpojim, stovku nezvladam. Pripadne, ak pojdes len ty a Jecnak, tak sa odpojim nedobrovolne aj skor :)

            0 0
            • ydaho  

              pojedu volně.. Ječňáka bych taky nestíhal… Kdo jo ? :)

              0 0
              • enjoy  

                pojedu volne.. pod kterym kopcem jsem to jenom slysel:-)))

                0 0
          • jecnak  

            Ok, v 10 pod Barandakem na pravym brehu.

            0 0
            • ydaho  

              O.K. když pojede víc lidí, budu tam… když pár, připojim se někde (Krčskej les, Točná, Zbraslav) mám to na Barrandak z ruky a zbytečně po asfaltu… Domluva večer tady…

              0 0
            • jonti  

              Pravy breh ak sa pozeras z ktorej strany? branicka alebo barandovska strana?

              0 0
          • enjoy  

            a to jsem chtel jet taky:-(

            0 0
            • ydaho  

              pojed!!! já si dám kopce dneska večer a zejtra fakt volně… nekecám

              0 0
              • enjoy  

                taak jo:-/. ja kdyztak nekde trhnu.to jsem sice jeste neudelal,ale uvidi se:-))

                0 0
                • ydaho  

                  dáme smažák v halounech a bude dobře :)

                  0 0
                  • enjoy  

                    tak tam asi nedojedu v prvni pulce:-)

                    0 0
                    • ydaho  

                      já sem ted ve stodulkách a hromy a černo, takže možná bude legrace :)

                      dojedeš tam na bednu :)

                      0 0
                      • enjoy  

                        tady na zizkove uz to taky zacina vypadat slibne:-).snad neco spadne:-P

                        0 0
            • jecnak  

              Nerikam na ze urcite pojedu, je to tak na 50%.

              0 0
              • ydaho  

                O.K.

                0 0
              • enjoy  

                kdyz to radis za me:-),ja to myslel jinak.jakoze ta stovka se mi moc nelibi:-))

                0 0
                • ydaho  

                  jee sorry, ale umim číst myšlenky :)

                  0 0
                • jecnak  

                  Aha, ja zas myslel, ze jsi ve formujici se skupine antichrtu ;-D

                  0 0
                  • ydaho  

                    naoko :)

                    0 0
                  • enjoy  

                    to vzdycky nekdo snazi prosadit,ale nakonec stejne vsichni makaj jak magori,aby stihali..:-),takze ja uz an to kaslu.proste zase pojedu na krev,bude me pichat hrudniku a budu se tvarit ze je mi fajn:-))

                    0 0
          • Kufřík  

            Já bych se s dovolením zítra taky připojil, ale s B-F sem ještě nikdy nikdy nebyl…tak sem v celku zvědavej jak dlouho uvisim:-D Du masírovat svaly…

            0 0
          • Frankie  

            Sakra…V nedeli! Neee v sobotu !! :)) Tady budu jeste nekdy svolavat nejakou vyjizdku …:))

            FV

            0 0
        • Meesha  

          kam jedete? Ten Krakatit?

          0 0
      • jecnak  

        Trochu tu trasu muzem upravit, at je to zabavnejsi.

        0 0
    • jonti  

      Vacsinou su vyjizdky v sobotu, ak su. V nedelu je vacsina ludi tak unavena, ze nikam uz nejde :)

      0 0
      • Frankie  

        Ja vim, ale v sobotu neco mam narozdil od nedele, tak jsem to alespon zkusil :))

        FV

        0 0
    • filipes  

      Ja pojedu asi Pa, So i Ne. Prestalo chcat, takze tak v 16.30 vyrazim pohodovku po Brdech, bud v so nebo v ne se chci posunout autem asi do Kokorinska/Lu­zickych hor,takze se muzem domluvit.

      0 0
      • Frankie  

        Loni na podzim jsme delali s pritulkyni kolecko z Melnika Kokorinskem na sever, bylo to tam super…

        Cestovat nekam autem jsem nemel uplne tak v planu, tak nevim…ikdyz porad bliz Kokorin nez Argentina, Patagonie nebo Nepal :))

        V kolik bys vyrazel?

        FV

        0 0
        • filipes  

          Never stop exploring. Do brd jedu za chvili, tento tyden podruhy, takze o vikendu se mi tam moc nechce. Severni Kokorinsko je super, mam tam najetou trasu slozenou hlavne ze singlu (Zaksin,Cap,Vlhos­t,Holany,Machac,Po­lomene Hory, Clipa,a zpatky pres Vlhost), letos jsem to jeste nejel, takze se docela tesim. Rosnickari doporucuji So dopo nebo Ne odpo, takze asi vyrazet v Ne ±poledne a jezdit do vecera.

          0 0
    • ydaho  

      jdu jezdit, takže sraz zejtra Barrandak 10.00 h nebo 10.30 letiště Toč­ná…

      0 0
    • Soptík  

      To já bych se k tobě v neděli klidně přidal,tedy pokud nejsi chrt.Jen neznám v podstatě žádné zajímavé trasy kolem prahy,spíše Bezděz,Kokořín a­pod.

      0 0
    • jonti  

      Tak ja som mal dnes 87km, celkom pekne, zniceny som, ale zajtra sa mozno znovu prejdem. Zjazd do Vsenor je NAJ.

      0 0
      • ydaho  

        já přijel ted. Celkem 101.250 km, ale musel sem se vrátit na Točnou a pojezdit ještě tam, abych se dostal na stovku :) Musim říct, že Hálkáč po 80 km v sedle neni pro slečinky..

        Jinak ti to jezdí pěkně…

        0 0
    • jecnak  

      Tak jsme s Karlikem jeli slibovany Karlstejn. Akorat start jsme si posunuli o hodinu a cestou tocili videa. Teste se ;-)

      0 0
      • jecnak  

        bajk.cz/web/gfx/­download/tom/kar­lstejn.wmv

        V plnym rozliseni je to lepsi, ale zas moc velky na web. Kazdopadne se s timhle fotackem da smele tocit ve vysokych rychlostech, rychle prujezdy, da se zoomovat pri na taceni a je to i se zvukem. Akorat 1GB karticka je rozumny minimum.

        0 0
      • Frankie  

        Skouknul jsem jen kousek, ale hezky video, opravdu… O mym Kodaku tvrdili, ze na fotak dela taky hezky videa, ale na tohle nemam…

        Ja jsem nakonec byl tu NEDELI!!! :)) Vyrazil jsem sam, ale nakonec jsem si cestou nasel i ty kamarady :)) Davle-Kocaba-N.Knin-Kozi Hory-Brdy-Mokropsy a zpet Praha…

        Muzu se pochlubit jen nejakyma nic moc fotkama…

        FV

        0 0
        • jecnak  

          Foto je z brodu na Kocabe? Mimochodem jak to kolem Kocaby vypada – sotolina, asfalt?

          0 0
          • Frankie  

            Ty's tam jeste nebyl? :)

            Z Davle to zacina asflatem-tak kilak nebo dva, pak je to spis polnacka podel vody, tak 4, 5 brodu s lavkama a nejaky lavky bez brodu, sem tam najedes na asfalt, kdyz vjedes do vesnice… pekna, pohodova trasa jak terenem tak profilem az do N.Knina (cca 12km), pak to bylo super z Kozich hor do Stary hute po zluty…lesni cesta, sem tam singlik …

            Neco najdes i v historii, uz jsme se tu o Kocabe jednou bavili…

            FV

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.