• Tomahomo

    Jak často a na jak dlouho zastavujete, když jedete na biku 100–150km?

    0 0
    • Vrci  

      vůbec, pouze když musim koupit vodu nebo měnit píchlou duši

      0 0
    • Manas  

      Kdyz jedu vic jak 100km tak mam zastavku i treba na jeden den :-)

      Ba ne, rekl bych ze zhruba 2 na max 30 minut na naky lehky jidlo. Jinak bych asi moc nestavel, zas tolik to neni.

      0 0
    • MlokCZ  

      Pokud jedu na celodení výlet s partou, tak minimálně pořádný oběd s pivkem, tzn. alespoň hodina (a většinou je těch zastávek více). Pokud jedu třeba sám na silničce, tak většinou vůbec.

      0 0
      • kubad  

        Záleží , s kým jedeš, pokud je banda, stejně občas zakopneš o hospodu. Pokud sám tak většinou bez zastávky,

        0 0
    • Lance  

      No pokud pri vyjizdce delam i motor,tak to znamena,ze si hraju na autobus a pak zalezi jestli na MHD -to zastavim na kazde zastavce nebo na dalkovy a to zastavim jen obcas kvuli cestujicim.

      0 0
    • enjoy  

      vzdycky si rikam ze se neflakam a pak pri pohledu na tachac zasnu,ze z sesti hodin co jsem byl na kole se kola tocily jenom hodiny ctyri:-)

      0 0
      • ydaho  

        zbytek čekáš na smažák :))

        0 0
        • enjoy  

          no pockej zejtra:-/.to mi ho rovnou objednej,az tam dojedes,ja tam tak za tech pul hodinky dorazim neboj.

          0 0
          • ydaho  

            neboj, dneska 53 km svižně, celkem mám dost… nehledě k tomu, že se trošku změnil povrch v lese a mejma sjetejma Pythonama to byl celkem tanec s vlky :)

            0 0
            • enjoy  

              parada!a ja dneska vypucoval kolo.takze nejenom ze bude vsemozne vrzat,ale jeste se vrati zadelanejsi nez bylo:-))

              0 0
              • ydaho  

                já byl jak prase, takže sem se vrátil přes Libuš a vzal to u babičky na zahradě hadicí, ted je vypucováno, namazáno, dofouknuto a čeká se na zejtřek :)

                0 0
    • mosquito  

      jedna vetsi na poradny jidlo 30–40min, pak 2 mensi treba na coko/musli tycinku 10min, ale kdyz je nekde neco peknyho tak taky zastavim a podivam se

      0 0
    • ydaho  

      dneska 101 km a 5 krátkejch zastávek 1.pití 2.pití 3.klobása 4.zmrzlina 5.zmrzlina

      :)

      0 0
      • Vrci  

        se divim že tam neni 6. záchod 7. záchod 8. záchod dvakrát záchod 9. umytí v potoce

        0 0
    • Jane  

      Zastavuju hlavně tehdy, když si potřebuju odskočit. Dnes 42 km a musela jsem jít 3 krát… A takto je to furt…:-))

      0 0
      • enjoy  

        hrozne malo makas..:-) kolikrat vypiju treba 5 litru,na kole jsem nekolik hodin a ani po prijezdu domu se mi nechce.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.