• vlk

    Takže pokud nebude pršet- příští sobotu-2.4 jedu s Darjanem a Metronomem na kolo.Pokud se někdo budete chtít přidat sraz je v 9:00 před kostelem na Sv.Kopečku. Jedeme Terén-lesy, louky, kamenité cesty atd-takže mtb.Směr-Bude se jezdit někde v okolí Pohořan Jivové Domašova-prostě tento směr.Předpokládá se že v lese bude mokro-bahno atd. Jezdíme většinou až do pozdního odpoledne se zastávku někde u hospody-jivová, hlubočky, jak to vyjde-většinou ale mají oplatky, vyjímečně párky.Raději si vemte nějaké oplatky sebou.

    Kdyžtak se sem ještě ozvěte kdo pojede, a? máme představu.

    0 0
    • Mata.Lan  

      Do bahna a sraček se mi moc nechce. Včera sem se byl projet se spawnem, jeli sme většinou po silnici (sv. kopecek, rymarov, ol) a bylo to super, radši bych s lesem ještě počkal. Možná ale zasvítí slunko a nebude to tak hrozny. Každopádně přijedu (i když budu mít těžky problémy se vstáváním:), aspoň vás líp poznám

      0 0
    • lith  

      rád bych s váma vyrazil,ale myslím že do lesa je ještě moc brzo.Je tam mokro,bláto,sníh­.....tak pokud se trochu změní výběr terénu,rád se připojím:o)

      0 0
    • kolda  

      termín je vražedný:) pokud se vyhecuju, tak se připojím. Ale stejná připomínka jako ostatní – není na les ještě brzo? bahno snesu, ale brodit se sněhem se mi moc nechce…máš to už letos projetý?

      0 0
      • vlk  

        Abych se přiznal byl jsem teď nemocný, takže to projetý nemám.Raději tedy ještě v týdnu vyjedu to obhlídnout jak to s tím sněhem vypadá, nebo najít trasu, kde sníh není.Já myslel, že už to vše roztálo.Uvidíme, mrknu se a dám ještě vědět.Včera jsem přezul na jarní pneu, tak doufám že to zas nebudu muset dávat zpět.

        Jinak já Darjan a Metronom silnice moc v lásce nemáme, tak se budem snažit dát po lesních cestách.

        Vražedný myslíte v těch 9 hod?Můžeme to kdyžtak změnit.Kdyžtak pište i v kolik byste si to představovali Vy.

        0 0
        • Vymi  

          Sice jsem z Prerova ale neni pro me problem dojet… ale uz na neco na vikend mam… jen chci rict ze jsem vcera byl projet trochu Helfstyn a okoli a bahna je opravdu jeste dosti… tam kde slunce sviti je to suche nebo se da po tym jet ale jinak drina a drina… :-)))

          0 0
      • vlk  

        jinak letos to mám projetý, protože jezdím přes celý rok.Ale co jsem byl naposled byl ještě sníh.Takže zjistím a dám ještě vědět.

        0 0
        • Mata.Lan  

          Včera sem jel na jívovou – tam jsou pole ještě obaleny sněhem, jedině silnice byla odkrytá. Pak dole pod jívovou, od magdalenskyho mlýnu až po hrubou vodu, je trvalá pokrývka 10cm silnyho ledu i na cestě – a to sem jel po té nejfrekventovanější (pořád kolem bystřičky – magd. mlýn, smilov, tam po vrstevnici až do hrubky). Tajně sem doufal, že už tam bude sucho, ale že tam bude sníh, navíc v tak silné vrstvě, to mě dostalo. Ten tam bude ležet ještě minimálně 14dní. Těžko říct, jestli to v lese na domašov bude lepší.

          Zvolil bych výlet do kopců, na skřítek, ovčárnu, …, tam je to protaženy a aut už tam taky moc není, když všechny vleky stojí. Určitě bych se ale vyhnul všem nezpevněnym cestám, nechce se mi jezdit z bahna do sněhu.

          Už se těšim, určitě pojedu

          0 0
        • hurikan  

          Já bych se taky přidal. Dneska dopoledne jsem projížděl lesy okolo Kopečka a terén docela ušel. Nejhorší byly větší lesní cesty, ale menší lesní pěšinky byly OK.

          0 0
    • lith  

      no když je možnost posunout čas…co takhle o hoďku později????:o) no a běž to objet,ale vážně zjistíš,že je na kopcích v lese ještě sníh…radši spíš míň frekventovanej asfalt… vážně se rád v sobotu přidám

      0 0
    • vlk  

      Takže byl jsem to včera s Darjanem projet.Až po Pohořany vpohodě.Akorát trochu blato-jede to pomaleji ale dá se.Byli jsme od Pohořan v lesích napravo od Jivové.-Souvislá pokrývka tam není.Jen sem tam poslední zbytky-takové malé ostrůvky sněhu, které se dají bez problému objet.Ale je dost blato a vody.-takže se dá v lese jezdit zcela v pohodě.Navíc bylo opravdu krásné počasí.Doufám, že tak bude i v sobotu.Kdyby pršelo, tak se nejede.

      Bude to takové pojezděníčko pro zábavu, v tomto terénu se chrtit moc nedá.

      Doporučuji nějaké blatníky,pneumatiky se vzorkem, a udělali byste mi radost kdyby jste měli přilby.

      POSUNULI JSME ČAS SRAZU TAKŽE BUDEME U KOSTELA V 9:30 A ČEKÁME DO 10:00 NA OPOZDILCE.V 10:00 VYRÁŽÍME.

      0 0
      • lith  

        ten čas je už lepší,přilbu si taky vemu,ale blatníky nevedu:o) což je dost blbý

        0 0
      • kolda  

        pred 10 bych tam mohl byt. blatniky nemam a pojedu na sjetych Trilobitech – aspon bude prdel:)

        0 0
    • grafik  

      cau tento vikend jsem opet ‚zadrenej‘, mohl bych az tak kolem 16:00 – ale to je uz dost pozde :(.

      Dnes (30.3.) jedu na ‚rychlovku‘ po praci. Zhruba v 16:45 projzdim kolem kostela ve Velke Bystr. → Posluchv → Zoo → OL. Tak jestli nekdo chce at si me u toho kostela odchytne /nezastavuju/ :))

      Biku zdar!

      0 0
    • vlk  

      !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!! VŠEM SE OMLOUVÁM? ALE JE ZMĚNA-ŇĚCO NÁM DO TOHO VLEZLO TAKŽE TO PŘESUNEM NA NEDĚLI 3.4.2005 -čas zůstává stejný !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!

      0 0
      • Spawncz  

        Nazdarek, v nedeli 9:30 to beru a mozna vezmu i kluky z teamu teda jestli se jim bude chtit.

        Takze bud dorazim sam nebo nas dojede vic.

        Zatim se mejte.

        0 0
        • vlk  

          Jo jasně přijeďte, aspoň bude sranda.Vypadá to ale spíš na pohodovou vyjížďku a ne závody-to jen že máte ten závodní tým.Doufám, že mě neodrovnáte, byl jsem teď nemocen a nerad bych zase lehnul. Počasí vypadá slušně, už se těším.

          0 0
          • grafik  

            … oni nevedi co je to pohodove tempo :)) Vypada to na poradnej sraz a ja bohuzel nemuzu :/ Doufam, ze dovezete nejaky fotky.

            0 0
            • vlk  

              no jedině pár fotek u kostela, už jsem dříve bráchovi slíbil půjčit fo?ák-jede v neděli lozit s kamošema po skalách.Jedině, že by sebou vzal fo?ák i někdo jiný.

              Jakou tedy na ně startegii poraď.Valí na začátku nebo spíš ke konci.

              0 0
              • Spawncz  

                Ale no tak nebojte se nas my jezdime v pohodovem vyletnim tempu, nejsme zadni honaci, radi se kochame krajinou.

                O fotak a fotky nemusite mit strach beru fotak sebou.

                0 0
              • grafik  

                oni vali porad a kdyz jedou do kopce tak jim to musim pripominat – hlavne se tes na jejich casovku :))

                To spawn: predbezne to vypada, ze by ta sobota 13:30 mohla klapnout, ale nedele na 100% ne .

                0 0
                • Spawncz  

                  Ale nedelej z nas nejaky silence :-) To jak jsme jeli s tebou to bylo na pul plynu, proste pohodovka.

                  Jestli pojedes s nama v tu sobotu bude to super.

                  0 0
    • vlk  

      .

      0 0
      • grafik  

        ..

        0 0
        • Mata.Lan  

          dobry, hlavně že si pokecáme:)

          0 0
          • vlk  

            Tou tečkou jsem to chtěl dostat nahoru.protože někteří uživatelé napsali že v sobotu by jeli a na změnu termínu na neděli nikterak nereagovali, a to ani na mail např.tito loth,hurikan,kolda

            To jen aby se dozvěděli že je to přesunuto na neděli.

            0 0
            • lith  

              no tak tedy v neděli…snad se to neposune na pondělí:o)

              0 0
            • kolda  

              ok, nebyl cas se divat na mail. v nedeli bych vyjel, takze mezi 9:30 – 10:00?

              taky bych se primlouval za pohodove tempo:)

              0 0
            • hurikan  

              mam nějaky vykašeny comp, takže využiju toho, že se mi ho podařilo zapnout…S nedělí počítam. Doufám, že tam je jen jeden kostel, ten velkej, jak je vidět do daleka…Nebo tam je ještě něco? Já nejsem z Olomouce, takže se zatím moc neorientuju…

              0 0
              • Mata.Lan  

                Neboj, sv. kopeček určitě nemineš. A kdyby náhodou jo, ptej se na tu velkou žlutou stavbu, co je před ní tolik cyklistů.

                Rád se kochám a pohodovy tempo mi vyhovuje, beru to jako nedělní vyjížďku s rodinkou… každopádně se ale přidám, pokud někdo začne do některyho kopce hrotit, hecovat a spurtovat:)

                0 0
    • Spawncz  

      nazdarek bikeri, tak na strankach www.tesman.wz.cz v sekci foto fotecky z nasi spolecne vyjizdky.

      0 0
      • hurikan  

        bylo to dobry, akorat príště nesmím pořád padat, teď budu muset pár dni spát jen na levým boku a opečovávat si jelito na zadnici…holt, nějak sem zapomněl, že brzdit na ledě přední brzdou nejni dobrý…

        0 0
    • mosquito  

      takze tradicne nectu dulezite prispevky a dnes jel na bike sam (pohoda 90km Ol-Tesikov-HorniLodenice-Mor.Beroun-Jivova-Ol), cestou mi upadla klika :)) :-/ fakt bozi ale ochotny mechanik v penuservise v Dolanech ji celkem ochotne prisrouboval tam kam patri .. skoda 3km co sem sel pesmo

      ale v TESIKOVE jsem narazil na 3 cyklisty + 1 kolistku – nebyl to ciste nahodou nekdo z vas ? :)

      morkovsky.com/tem­p/tesikov.jpg ty 2 osubky vlevo)

      0 0
      • vlk  

        To si v pohodě, aspoň tě to nic nestojí, to já na tý vyjížce vyhl kotouč-v pohodě vyrovnán a zničil 2 měsíce starý převodník.

        0 0
        • metronom  

          Zdarek, kam az ste to pak dojeli? A ten prevodnik odesel kdy? To sem tam uz asi nebyl co?

          0 0
          • vlk  

            jeli jsme pak ještě po té trati buřinky a na radíkovských polí jsme se dali směrem na Kopeček.Se to celou dobu zhoršovalo, a ten malý kopeček u Posluchova se na nedal jet už vůbec-se nedala udělat ani jedna otáčka.Tak jsem musel kousek pěšky.Tak jsem pak jel jen na prostřední nebo největší.Navíc sem ještě zase začal kašlat.

            0 0
            • metronom  

              Toz ale dnesku uz opet zarezavas, takze nemoc uz si na tebe neprijde.

              Ale fakt skoda, ze sme nemeli fotak. Ten nadhernej sjed potokem, placani se snehem nebo ten zeleznicni most… Budem si to holt muset pamatovat.

              0 0
              • vlk  

                ale houby pamatovat-pojedem tu cestu znovu s fo?ákem -a co se týká té cesty co končila v tý řece, Tak nepojedem až dolů, ale v tý zatáčce to vezmem rovnou mezi stromy-doufám že z toho nebude skok rovnou z vrchu tunelu na koleje :o).Jo už zase polykám jakési kapky proti kašli, ale jsem OK.

                0 0
                • Mata.Lan  

                  Ale houby, po té cestě pojedem až dolu, ale až bude bystřička zamrzlá a vezmem to pořádně s rozjezdem, abys na druhé straně dojel až na cestu:)

                  Jinak ty dva nepoznávám. navíc nás bylo 15 bikerů a z toho bylo 15 chlapů. Smutnej poměr:)

                  0 0
    • kolda  

      super vyjížďka, příště to musíme zorganizovat zase!

      0 0
      • vlk  

        souhlas, akorát příště bychom to mohli hned na začátku rozdělit na rychlejší a pomalejší.Bylo mi to blbé, ty vzadu nechávat jejich osudu.A příště se zříkám organizátora.A je třeba vybrat termín tak, aby se jelo celý den a ne abychom po 13 hodině zůstali jen 4.

        0 0
        • kolda  

          ber to tak, že někdo má i jiné povinnosti než jen bikovat- bohužel:) takže je jasné, že někteří budou končit dřív. nakonec nejsme pionýrský tábor, že:) to platí i na ty rychlejší a pomalejší – vždycky se dá domluvit místo, kde se počkáme.

          0 0
          • vlk  

            no jo jenže-např počkáme se na Pohořanech u hospody.Okolo většina prosviští a jen slyším jedeme na Jedovou.Tak pak za vama šplháme na jedovou a ejhle vy jste kopec objeli a jeli rovnou na Jivovou.

            Osobně si myslím, že Ti rychlí na ty pomalé moc čekat nechcou.Tak kdyby byly 2 skupiny nemuseli by se pomalí hnát a rychlí by nemuseli čekat.

            Další věcí je to, že když někdo jede na 2 hoďky tak jede trochu jiný styl a tempo, než někdo kdo to táhne až do večera.Hodně lidí se od Jivové vraceli , protože nemohli.Kdybyste je tak neuhnali tak by nás do večera jezdilo více a ne jen 4.

            Nemluvím tak kvůli sobě.Já klidně mohu jezdit rychleji, ale musí se těm vzadu tedy vysvětlit kde je další čekačka a kudy se tam dostanou.Ale jinak dobrý.Škoda, že Vás pak nepokračovalo více.

            Ale jinak docela dobrá vyjížka, rád pojedu zas, akorát ten pravý terén byl až odpoledne, o dost jste přišli.

            0 0
            • kolda  

              asi jak jsme byli zadychani, tak jsme rekli Jedova a mysleli Jivova:)

              byla to prvni vyjizdka, priste vyladime detaily. me treba nevyhovovalo, ze se stavelo na kazdem rohu. Ale na vsem se da v pohode domluvit.

              BTW, na tech sjetych trilobitech jsem si pravy teren uzil skoro vsude – hlavne na ledu:)

              tak priste zas!

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce