• raceman

    kdo tu je všecko z ostravy? bychom se tez mohli domluvit na nejakem vylete.

    0 0
    • Lance  

      no pokud by byl sraz nekde za ostravou tak proc ne

      0 0
    • Miky  

      jsem pro…

      0 0
      • Lance  

        klimkovice,skalka apod.?

        0 0
        • raceman  

          sem se dival kde bydlis, tak kdyby se jelo nekam na ten hlucin nebo klimkovice tak by to šlo.

          0 0
          • Lance  

            fakt je ten,ze nejaky scuk by mohl byt a pak by se to mohlo zakoncit pivem treba u hlucinskeho jezera at to tak mame na pul cesty domu, protoze ozraly jet z ostravy si netroufnu:)

            0 0
          • Lance  

            nebo se primo sejit na tom pivu u jezera:)

            0 0
            • rb  

              Někde s větši koncentraci lidi by to nešlo? :o)

              0 0
            • raceman  

              bychom mohli jet treba slezko radegast cyklotrack

              0 0
              • raceman  

                nebo neco jinyho.

                0 0
              • Pospa  

                Celý Vortex team, (www.vortex.wz.cz) určitě jsme pro. My máme vyjížďky ve středu, ale je to jedno. O víkendu ale nevím jsme furt někde na závodech

                0 0
                • Pospa  

                  Jinak kam jinam z Ostravy než třeba na Lysou, nebo Pustevny nebo obojí najednou, nebo Palkovické hůrky, Prašivá

                  0 0
                  • raceman  

                    sem se dival na vase stranky a ta vyjizdka kolem ostravy, i kdyz puvodne to bylo jinam, se mi celkem libila, kolik mela km?

                    0 0
                • raceman  

                  se to ale rozrusta:-), kam treba jezdíte?

                  0 0
                  • Lance  

                    ja sem dojezdil:)

                    0 0
                  • Pospa  

                    Obyčejně buď jeden směr kolem Jístebníku a pak dozadu někde za Porubu Čavisov, Pustá Polom, Hrabyň a zakončení obyč. na Loděnici, nebo druhý směr Palkovické hůrky a Ondřejník nebo Prašivá a pak dál Kotař a o víkendu nějaký celodení výlety po Beskydech, Lysá, Pustevny, Velký Javorník. Teď jsme dělali pěknou vyjížďku jeli jsme z Malenovic přez Lysou na Visaláje a Bílý Kříž a pak na Slavič a až na Javorový a pak po hřebenu na Ropičku Kotař a Prašivou. To bylo dobré. Teď se chystáme na Javorníky, možná vijet cyklobusem z Ostravy na Bumbálku a pak hřebenem až na Kohutku pak přejet na druhý hřeben Soláně a zpět přes Bumbálku a nebo sjet na Martiňák a nějak dojet až domů, to už vždycky nějak dojedem

                    0 0
                    • Pospa  

                      sory za překlepy

                      0 0
                    • raceman  

                      asi rok zpatky jsem jel z moravky na slavič-ropice-ropička-kotař-prašiva a zpět na moravku. jsou tam nadherne panorama. jinak ty vaše trasy sou tež dobré, jak sou asi v průměru dlouhé? joa když jedete do beskyd tak jedete na kole z ostravy, nebo se tam nějak dopravujete ?

                      0 0
                      • Pospa  

                        přes týden obyčejně přímo z Ostravy, když třeba na pustevny tak přes Brušperk, Hukvaldy a do Frenu a pokud jedem někam na Prašivou tak na Vratimov, Řepiště, Sedliště a vyjedem až za Morávkou přímo pod kopcem ale už jsme se párkrát domluvili a jeli jsme autem až třeba na Ostravici. Jinak ty naše štreky přes týden kolem 60 až 80 km a o víkendu to jde někde kolem 100.

                        0 0
                        • raceman  

                          100 je celkem dost, aspon pro mne. jestli by se tu neco teda domluvilo tak bychom mohli treba pres ten jistebnik … nekam do tech 80 km pohodovym tempem.

                          0 0
                          • Andre3w  

                            Taky bych byl pro neco klidnejsiho

                            0 0
                            • Daník  

                              jo to jseš na správné adrese – minulé úterý jsem jim taky zdůrazňoval „pohodově“ a pak to rval Pospa od Frýdku celou cestu přes 40km/h :))

                              0 0
                          • Pospa  

                            Zrovna zítra vyrážíme jako vždycky od Dakoty v Hrabůvce v 16:00, pojede i moje ženuška takže to bude pohodové tempo, navíc náš největší chrt Řepa je v Praze, takže klidně doraž. Jinak ve čtvrtek a v pátek už toho moc jezdit nechci protože jedem na Manitou Železné Hory tak pak až příští týden.

                            0 0
                            • raceman  

                              tož to se pridam, kolik asi km to bude a kam?

                              0 0
                              • Pospa  

                                Klidně někam přes ten Jístebník, Klímkovice, údolím řeky Seziny k Panskému Mlýnu a pak na Pustou Polom a zpět na Zátiší a pak asi přes Lázně zpátky, ale je to jenom návrh, domluvíme se vždycky na místě. Nevím kolik to bude, jak se bude chtít od 60 do 80, ale tak 50% je stejně asfalt.

                                0 0
            • ota  

              Loděnice už taky čepuje

              0 0
        • Andre3w  

          Klimkovice, skalka i hlucin vypadaji slibne :-)

          0 0
    • APi  

      Zdravim ja jsem z Bilovce. Jezdim spis smerem oderske vrchy nebo smer Opava na Skripov, Hlubocec, Jakubcovice, vsude jsou tam krasne kopecky :-) obcas se da okoupat v nejakem tom rybnice. Do Ostravy(Martinov) jezim do prace. Z Martinova je to do hlucina kousek ale zatim jsem nemel odvahu (nechtelo se mi).

      0 0
    • Andrysska  

      Hlasím se jako další do „Ostravského týmu.“ bydlím kousek od Dakoty. Na nějakou pohodovou vyjížďku se ráda přidám!

      0 0
      • goofy  

        Jak vidim to kolo, tak to na zadnou pohodovou vijizdku neni :-) Ale ja bych se taky rad pridal k Votexakum konecne projet, ale ted uz jsem 2. tyden nejaky maarod, a pomalu zacina byt v ohrozeni i moje ucast na Chacharovi :-(

        0 0
      • Daník  

        No vidíš,na jaře jsi se obávala a už máš natrénováno:)) Chlapci jsou trochu divočejší, ale když jedou dámy, tak se počká. Navíc roli koncového jezdce a průvodce dam přebírá Hyneček, který je jinak nejdivočejší, a tím se celé tempo zklidní:) Dnes 16:00.

        0 0
    • vas  

      No a na silnci v okoli ovy nejezdite nikdo? Mam sice i bajka ale jen na najizdeni kilometru kdyz je hnusne a nechci si zababrat ziletku :) Jo a s tim bajkem jezdim jen po silnici takze v jakemkoliv terenu s moji bidnou technikou bych se asi zabil, btw je ten ostravsky chchar zavod narocny na techniku?(z pohledu silnicare).

      0 0
      • Marasek  

        Rekl bych ze Chachar je dost technicky narocny

        0 0
        • jihra  

          Já bydlím kousek od „Chachara“, takže si ty kotáry často projíždím (ne ovšem takovým tempem, jako borci při závodech). Když mám chvilku, hupsnu na kolo a vyrazím, stačí hodinka a je to. Člověk by neřekl, že v tak malém lesíku můžou být tak fajn kousky. A v zimě taky dobrý. Jen kdyby lesáci furt nekáceli nějaké stromy přes cestu. Dá se fajn projet i lesy směrem na Krmelín, Proskovice, případně až do Staré Vsi. Kolečko v podvečer, 10–20 km, pak do hospůdky (na nealko, pivo už mi nějak nejede, asi jsem těsně před smrtí). Při mém věku (54) už ale nejsem na nějaké extrémní a dlouhé štreky. Spíše pohodovky, jedu si jak chci, kdy chci, nejlíp sám, na nikoho nemusím čekat (nebo spíše nikdo nemusí čekat na mne). Je ale pravdou, že letos horáka nějak zanedbávám, experimentuju se stavbou lehokol. Taky fajn věcička. Koho to zajímá ať se přijde podívat, pokecáme. Jinak na ty moje leháče se můžete mrknout na jihrab.google­pages.com/home

          0 0
      • raceman  

        sou tam 2 hodně sviňské sjezdové pasáže, jinak se to dá. ale podle mně to není závod, 4,5 km je málo. na chacharovi nejde o to nějak hospodařit se silami ale prostě furt jet naplno co se dá.

        0 0
        • raceman  

          ty modře zakroužkovaná místa jsou podle mně nejhorší. kdo se v běláku vyzná tak to možná pozná. :-))

          0 0
          • Pospa  

            Nezapomeň že ty 4,5 km pojedem aspoň 4 možná i 6 x a to se vyplatí =)

            0 0
          • Pospa  

            Jedno a nejhorší místo tak zakroužkované není a to když sjíždíš z okruhu zpět k Dakotě, před tím mostkem, tak tam je to lahodička a hodně lidí tam raději nese kolo.

            0 0
            • repa  

              Jo pospo máš pravdu, to místo může být nejhorší pokud si blbě najedeš. Včera jsem byl opět tu trať najíždět a trochu jsem se vysekal a odřel jsem si lýtko :-).Bylo to na tom prvním označeném místě. To místo jsem sjel x krát v pohodě, ale včera bylo v běláku trochu mokro, nezpomalil jsem na potřebnou rychlost a už jsem letěl přes řidítka. Taky schody jsou dost nebezpečné. Jsou totiš rozbité a člověk to tak, tak sjíždi po předním kole. Jinak Chachar to je sprint, pořád naplňaka. Asi si zase zvýšim TF max :-). Důležitý je start pak už se blbě předjíždi. Dnes to projedem a v 16:30 se k nám připojí Daník s Helou a někde vyjedeme. Třeba ten Štranberk.

              0 0
              • Daník  

                Tak ty tajně trénuješ!Tak to se určitě přidám až po Chacharovi, bych si toho odřel určitě více…

                0 0
            • raceman  

              v kolik je teda sraz v 16:00 nebo 16:30, a planujete navrat za tmy? že bych si narychlo koupil aspoň blikačku.

              0 0
              • repa  

                Sraz je v 16:00 do 16:30 jizdá v Běláku. Pak vyjížďka. Blikačka nemůže uškodit :-)

                0 0
                • Pospa  

                  Řepo tak čerstvá správa z tajných zdrojů: pro neeliťáky se jede nájezd – louka a pak do lesa na okruh 1× ženské však jednou nájezd a jeden 500m okruh.....nejedou do lesa

                  0 0
                  • repa  

                    Tak to je dost málo. Jdu opet mezi elite.

                    0 0
                  • repa  

                    Nebo odzávadim ten jeden okruh a pak půjdu všem ukázat na pivni sprint :-) Ma to ale jednu nevýhodu pokud bych se v pivním sprintu probojoval až do desátého kola, to znamená že bych musel vypit 10 piv, tak už si moc neužiju večerní párty.

                    0 0
                    • Pospa  

                      Řepo jdi mezi neeliťáky, zlepšís si osobní rekord s tepákem uvidíš a třeba mě i překonáš. Já na Chacharovi 201. Pivní sprint, no těžko budeš hledat soupeře a jestli vyhraješ tak tě domů zanesu, slibuju.

                      0 0
                      • Daník  

                        …a mohla by to být konečně ta vysněná bedna, ten pivní sprint…:)

                        0 0
                    • Andrysska  

                      Na tu párty jsem docela zvědavá…No, kéž by vyšlo v sobotu počasí!

                      0 0
                  • Pospa  

                    Omlouvám se všem za špatnou informaci,neeliťáci jedou první nájezd po louce + 2 kola lesem.

                    0 0
          • Kikinka  

            To první je ten krátký sjezd kolem stromu jak vyjedeš takovým prudkým výjezdem nahoru a pak se jede nahoře lesem, že? A ten druhý schody??!!

            0 0
            • Kikinka  

              Špatně zařazeno, to bylo pro raceman… :) Se omlouvám..

              0 0
              • raceman  

                ten sjezd rusim ten se da, ty schody myslim ty rozbité až dole.

                0 0
                • Kikinka  

                  No však ty jsem myslela taky, ale dají se docela dost dobře objet vlevo kolem toho stromu, akorát je tam pak o hubu vyskočit na ten můstek…

                  0 0
                  • raceman  

                    jj daji se objet, ale dole je v ceste ten dreveny kul, a když to neubrzdiš (nebo zabrzdiš až moc, jako já) tak je to horší…

                    0 0
                    • Pospa  

                      Schody se dají sjet, ve středu to dokonce sjížděl takoví 10– letý kluk na kole s pevnou vidlou, chce to jen tělo hodně dozadu za sedátko.

                      0 0
                      • raceman  

                        on to sjel?? sem myslel že to sešel. tož to zaostávám :-))

                        0 0
                        • goofy  

                          Schody se skakaji ;o)

                          0 0
                          • raceman  

                            tomu se nedá řict schody.

                            0 0
                            • goofy  

                              A jak dlouhe jsou? Ja nevim. Nevidel jsem je :o)

                              0 0
                              • raceman  

                                vypadá to přibližně takhle

                                0 0
                                • goofy  

                                  Jako jenom 3?

                                  0 0
                                  • raceman  

                                    nejde o ty schody ale o tu diru mito tech dalsích schodů, s HT se to sjíždí blbě, ale až nude zas sucho tak se hecnu :-)

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      To je prave idealne sjizdne manualkem… Ale tady od kompu se mi to keca :-)

                                      0 0
                                      • raceman  

                                        snizim sedatko, hodim zadek nad zadni kolo, rozjedu to a budu doufat že to nějak dopadne :-)

                                        0 0
                                          • raceman  

                                            nee, to je až po nich

                                            0 0
                                            • raceman  

                                              tak sem se hecnul, a sjel sem to :-)

                                              0 0
                                            • Daník  

                                              tohle

                                              0 0
                                              • goofy  

                                                Tak tyhle schody jsem na trati nenasel… Hlavne ze jsem se ptal nejakych holek, co tam piskyly na tech pistalkach, jestli na te rati nekde jsou, a ze pry ne :o)

                                                0 0
                                                • raceman  

                                                  to sou ony

                                                  0 0
                                                  • goofy  

                                                    Tak ty vypadaji vklidu…

                                                    0 0
                                                  • raceman  

                                                    jak sem je sjel tak sou tez v poho :-) btw: kazdy normalni člověk aspoň přibrzdí ale elita to sjížděla v plné rychlosti nebo rovnou skočila

                                                    0 0
                                                • Daník  

                                                  já se ptal i té, co pískala přímo nad nimi a koukala jak z Marsu.Na té fotce jsou už ke konci závodu – docela zarovnané štěrkem nahrnutým shora, ale pod nimi byla úzká lávka na kterou byl docela kumšt se trefit. Nicméně horší mi přišel ten sjezd po kořenech co končil v potoce, tam se kutáleli i někteří z elite. škoda,že sem nejde přímo asi vložit video.

                                                  0 0
                                                  • goofy  

                                                    Jo jo. Ty byly pekne… Tam ten strom uprostred byl pekne umisteny :o)

                                                    Ja jsem se chvili dival na trat pred takovym klesanim na lavku a pak za ni stoupani, a docela me udivilo, jak tam vsichni brzdili. pritom to byl pekne prehledny usek a dojez i odjezd z lavky byl vicemene bez problemu…

                                                    0 0
                                                  • raceman  

                                                    ja jsem jel tu trasu v neděli po tom polednim dešti, bylo to o hubu, všude to klouzalo. sem měl štěstí že sem se vysekal jenom jednou. jsem byl víc zaprasený od bahna po jednom kole než oni po celém závodě

                                                    0 0
                                                  • sis  

                                                    jojo, ten sjezdik byl pekny. Valel se tam i Spesnak:-)

                                                    0 0
                                              • pitos  

                                                Schody ty mě zajímaj,prej jsem schodofil:)

                                                0 0
                  • jihra  

                    Jo tak tam dole jsem už taky byl párkrát na hubě.

                    0 0
          • jihra  

            Jo jo.

            0 0
      • ananas  

        …na silnici klidně vyjedu, myslím že bydlíme kousek od sebe :)

        0 0
        • ananas  

          kua, těsně vedle, to mělo být pod příspěvek od vase

          0 0
          • vas  

            cago, jo je to coby kamenem dohodil :) taky jsem te uz letos videl na silnicce predtim vzdycky jen na biku :) , taze vyjet muzem kdykoliv staci rict cas(odpoledni)

            0 0
    • Charlie cross  

      kurnik jel bych tež ale mam odpolední :-(

      0 0
      • oskus  

        taky se zdovolením přidám kdy a kde pokud mi to vyjde

        0 0
        • raceman  

          jezdime každou středu, sraz byva u dakoty v 16 00

          0 0
          • oskus  

            kolik vás tak bývá a jak daleko jezdíte?

            0 0
            • raceman  

              predvecerem to byl peloton :-)(chyběl akorát doprovodný vůz) kolem 15 nas být mohlo. trasy cca 70 km, jeli jsme tusim do palkovických hůrek a zpet.

              0 0
    • ananas  

      čau, nevíte jestli jsou někde na netu fotky z chachara ?

      0 0
    • ananas  

      galerka z chachara : www.mtbs.cz/…2006_cl.html

      0 0
    • misaxxx  

      Ahoj jel by nekdo o vikenu semnou na kolo..je mi 33 VS 176cm Male:-) a mam cross v LX ku..takze lehci MTB trasy nebo mix xi asfalt… trebas do beskyd?Muze byt jak holka tak i kluk…

      0 0
    • misaxxx  

      Ahoj jel by nekdo o vikenu se mnou na kolo..je mi 33 VS 176cm Male:-) a mam cross v LXku..takze lehci MTB trasy nebo mix ci asfalt… trebas do beskyd?Muze byt jak holka tak i kluk…

      0 0
    • goofy  

      Train Trip Zitra pojedeme na 90% (zalezi jak se vykuryruju) na hrebeny kolem Javoroveho, tak pokud se chce nekdo pridat… P.S.: tempo hlemyzdi

      0 0
      • raceman  

        bohuzel, zitra jedu na priessnitze

        0 0
      • goofy  

        No tak jsme si dneska dali Javorovy, Kaluzny Vrch a pak Ostry… Blata po 3 ****** (diky moc lesaci ;o) ), ale jinak pohoda. Zluta z Ostreho proste bozi ;o)

        P.S.: nevite co to byl za chrti zavod na Ostrem?

        0 0
        • misaxxx  

          ja ostrava-chantorie-ostrava-tedy 130km..mohla to bejt vetsi zabava..nahore nic moc…a jeste k tomu blbej den.

          0 0
          • raceman  

            ho a já sem si dal priesnitze

            0 0
            • MichalH  

              Tak já se taky pochlubím, včera Ostrava-Pustevny, zpáteční cestu jsem si dal za 1,5 hoďky, což dělá pro mě pěkný průměr 30km/h, byl jsem na sebe docela pyšnej jak jsem to dojel :o)

              0 0
        • tomek  

          Včera jsem jal taky žlutou a paráda!

          0 0
    • tomek  

      Jede zítra někdo Mánesovku z Třince?

      0 0
    • stano  

      caute, hladam nejakych ludi na vyjizdky. cez tyzden by som mohol tak od 16.00 smerom na zapad z mesta. vikendy by som rad do beskyd alebo do jesennikov. stano

      0 0
      • Pospa  

        Mrkni na www.vortex.wz.cz, plánujem zrovna teďka vyjížďku na neděli do Beskyd, ale převážně po asfaltu, jinak máme tréninky (společné vyjížďky) každou středu, sraz u Dakoty u Bělského lesa

        0 0
        • stano  

          ok dik, pozrel som na stranku. kolo tu budem mat az o dva tyzdne. momentalne ho mam na svk. mate aj dohodnuty nejaky cas na stredajsie vyjizdky? ozvem sa o 2tyz. zatial. S

          0 0
        • Rychlej turista  

          Odkud a kdy se jezdí teď, o prázdninách? Jsem v Ostravě a pobudu ještě celý příští týden, tak ať necourám sám.

          0 0
          • raceman  

            středy 15:30 zde www.mapy.cz/searchScreen?… ale nevim jak zitra… za 30 min ale vyrazime na lysou

            0 0
            • Rychlej turista  

              Tak jsem vás prošvihl. Taky jsem u té bedny mohl ještě těch 5 minut vydržet. Jedete teda zítra? Jezdíte kudlu? Abych věděl, jestli mám nechat hladké gumy, protože bych rád obul potivé gumy, ať tomu kolu dodám trošku vážnosti :-D

              0 0
              • raceman  

                pokud mozno ozvi se mi na 728 853 074, zitra jedeme na pustevny po silnici, ja na hybridu na pohodu… cca 75 km

                0 0
                • raceman  

                  takze urcite nech hladke gumy… jo a dneska jsme bohužel měli sraz jinde.. :-\

                  sraz na mistě odkazu v 15:30

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Takže jste se nesjeli a na Lysou nejeli? Zítra určitě jedu a ozvu se. Takže se jede od Dakoty v 15:30? Kolik nás tak pojede? Co si mám představit pod pojmem na hybridu na pohodu :-D?

                    0 0
                    • raceman  

                      jj sjeli, ale jeli jsme jenom 3, ja a dve silnicky a ja sem se vezl za nima na tomhle.. www.bike-forum.cz/…ponenty.html?… :-))) a zitra s nama pojede jeste jedna spolusilnicarka a mozna jeste jeden taky na hybridnim mtb, takze na pohodu tam kolem 28–30 a zpet se uvidi, tak kolem 35

                      jinak 15:30 je sraz na tom placku pres cestu od hodspody, odjezd tak 15:40

                      btw: kde si ubytovaný???

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Budu tam, předloni jsem se jednou zůčastnil, ale na silničce. Hezká jízda to byla. Třeba potkám známé xichty :-D Ty gumy přezuju, když jedete taky na bajcích. Bydlím v Porubě.

                        0 0
      • kmekky  

        Ahoj, právě mám taky v plánu tak 2× týdně vyrážet někam na západ, viz. „Ludgeřovický les“.Ale nejsem žádnej chrt, začínám znova po 5-ti letech po úrazu, v osmatřiceti, no, sám jsem zvědav, sakra…

        0 0
    • jjhartmi  

      Poslušně hlásím že jsem zde :)

      0 0
    • Peatreas  

      Tak co, jak to vidíte pánové? počasí se nám začíná umoudřovat :) www.bike-forum.cz/…2/forum.html#…

      0 0
    • smith22  

      Zdravim všechny kratky zobaky.Jéééééé já sem vlastně nepatřím :-))

      0 0
    • Peatreas  

      Zdravím všechny bikerky a bikery z Ostravy, jestli pojedete do Komenských sadů tak bacha na tu stezku dole pod cyklostezkou, hned kolem řeky, dneska mě tam zkopli z kola dva cikáni a kolo zachránilo jen to že se mi nevypla jedna tretra s SPDček. Takže sám už nejedu ani do Komenských sadu. K***Y

      0 0
      • smith22  

        To sou ale hajzli černí :-)) jako nejsem žádnej rasista a věřím že se mezi nima najdou i vyjimky, ikdyž velice zřídka.Ale takovoudle verbeš bych střílel.Obvykle nebývám tak sprostej ale měl sem s cikánama taky blbý zkušenosti tak se nedivte.Svině jedny,to se nedá jinak říct

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.