• MrtweyUbrus

    Zdravím, chtěl bych si nechat uvařit od Franty Mrázka celopéro na FR, ale nevím jakou cestou, nemůžu najít kontakt ani WWW, existuje nějaká cesta jak ho kontaktovat? Máte někdo zkušenosti? Třeba jak dlouho to trvá a jestli okopíruje i geometrii světové značky?Díky

    0 0
    • black.horse  

      mrkni se do historie, jeho tel. číslo je tady hodněkrát zmiňovaný… tak ho najdi a zavolej mu a zeptej se ho;-)

      0 0
    • repa  

      Na www.cykloart.cz je rozcestník. Tam zcela jistě je na něj kontakt

      0 0
    • maxtor  

      Jak jednoduché: www.mrazek.com

      0 0
      • Honzas  

        až tak jednoduchý to neni;-)

        0 0
        • maxtor  

          Sorry, já zapomněl. Musíš to vyťukat do prohlížeče, přeskočit hlavní stranu a v naprosto nepřehledné webové stránce, která následuje, najít odkaz „contact us“ Hlavně lidi, co neumí anglicky, jsou v hájji…

          0 0
          • Nimrod  

            mě se zdá, že seš v háji spíš ty

            0 0
          • black.horse  

            :-D seš vedle jak ta jedle:-)

            0 0
            • maxtor  

              Tak to bude asi jiný Mrázek, co dělá rámy. Chtěl jsem jen poradit.

              0 0
              • black.horse  

                v pohodě, jen mě vždycky pobaví, jak se tahle scéna opakuje na BF každý 2–3měsíce:-)

                0 0
                • maxtor  

                  Můžu tě ujistit, že odedneška si to budu pamatovat do konce života a bavit se na úkor těch, kdo takovou základní věc neví:-)

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Nejen na b-f, objevuje se to vsude po bikewebech, lidi mi pisou na icq, jestli nevim, kde ma Franta stranky…;-)

                  0 0
          • blue  

            není Franta jako Bohumil :-)

            0 0
            • Thidney  

              ale je fajn, že se vždycky někdo najde komu to můžem otlouct o hlavu .-))

              0 0
              • maxtor  

                Teď jsem si toho všiml… Sorry!!!!!!!!!

                0 0
              • blue  

                no kdyby se maxtor nechoval v kazdym druhym threadu jak namachrovanej chytrak, ani bych si ho nevsimnul :-)

                0 0
                • maxtor  

                  No vidíš – tebe jsem si nevšimnul vůbec. Když udělám chybu, tak to uznám. Přesto jsem u tebe namachrovaný. Zamysli se nad sebou.

                  0 0
                  • Thidney  

                    no přehlídnout bluea..je to sice introvert 8-) ale stejně. spíš se zamysli ty .-))

                    0 0
                    • maxtor  

                      A nad čím??

                      0 0
                      • Thidney  

                        dobře zkusím to jinak. Blue pro jistotu za svuj prispevek dal smailik, ale presto si nadskocil. Opakuji prehlidnout Bluea je ku vlastni skode, byt je to // schovanej introvert s plnou hubou kecu // takze to da trochu prace .-))))

                        0 0
                        • maxtor  

                          Jen jsem reagoval na to, že mě oznařil za „namachrovaného chytráka,“ jsem nepochopil bez ohledu na smajlíky. Hlavně když sem Blue napíše 2 naprosto zcestné příspěvky aniž by chtěl MrtweyUbrusovi pomoct. Když už nic, tak si budu pamatovat, že Mrázků je víc.

                          0 0
                          • Manas  

                            Nadosmrti a stokrat to napis :-)

                            0 0
                          • blue  

                            za namachrovanyho chytraka jsem te oznacil nejen na zaklade tohodle threadu, ty zcestnej prispevku

                            0 0
                            • maxtor  

                              Schválně jsem se díval do historie, jestli jsme na sebe někdy narazili a psali si. A víš co jsem zjistil?? ANI JEDNOU. Jestli jsi s nějakým mím příspěvkem nesouhlasil, tak jsi mi mohl třeba oponovat a ne nadávat na jiném threadu. Ale to vyžaduje jistou dávku inteligence, kterou asi postrádáš. Je mi tě líto.

                              0 0
                              • blue  

                                ty nahodou klon enjoye? :-)))

                                0 0
                              • blue  

                                mi tam vypadl zacatek… ale jiste jsi jako inteligentnejsi pochopil, ze to melo byt „nejsi ty nahodou klon enjoye?“ ;-)

                                0 0
          • Páník  

            jo jo,ja uz jsem se taky nachytal…a bylo mi to okamzite razne osvetleno:)))

            0 0
      • kubad  

        měl i české stránky, ale nemůžu najít

        0 0
      • wroum  

        hodinky nebo holinky, vzdyt je to jedno – oboje se natahuje :-)

        0 0
    • black.horse  

      chjo, už se tady zase rozjížděj blbosti:-D 251642287 tak na, ať nejsem zlej… na ostatní se vykašli… mejl, web neexistuje, leda tak poštovního holuba:-) zavolej mu a domluv se s ním, je to super chlapík a je s ním rozumná domluva;-)

      0 0
    • Nimrod  

      teď má dost práce, takže bys to měl tak za 5 – 6 tejdnů, jinak za 4

      0 0
    • Nimrod  

      jinak ti udělá co si řekneš, takže stačí vypsat geometrii a von si to nakreslí a vidí, jestli je to v rozumných mezí pevnosti oceli a možnosti ohnutí trubek :-)

      0 0
      • black.horse  

        všechno mu neudělá, slyšel sem, že některé praktiky jako extrémní S/M a duralový 4čepy prej nedělá:-)

        0 0
        • Nimrod  

          vyjímky potvrzujou pravidlo :-) ale spíš sem měl na mysli něco na způsob toho, že sem chtěl mít zadní stavbu dlouhou 405 a 3" aby se mi tam vešel a musel zadní stavbu udělat dlouhou 413

          0 0
        • wroum  

          kdyz si u nej kamos nechaval varit Nicolaie Lambdu tak u toho Franta stal ze zasnenym vyrazem, pak rekl, ze by si pral jednou umet varit i hlinikovy kola. nandal cerny brejle a bylo hotovo. pak ukazal svuj odzbrojujici usmev, rek si o 300 a my sli domu .-)

          0 0
    • Krys  

      Tak som skusil www.mrazek.cz a dobre som sa pobavil.

      0 0
    • pajasimi  

      zdravím, nechtěl jsem zakládat nový vlákno tak to šoupu sem, vážně jsem začal uvažovat o fullu a nejen z finančních důvodů mě chytla myšlenka, že bych si ho nechal uvařit od franty. použití: enduro, zdvih 150mm, váha by prý byla 3,5 – 4 kg podle tlumiče, což zkousnu, cena je nízká. zajímalo by mě jestli je tu nějaký majitel fullu od mrázka. geometrii dělá „na přání“, mám tedy přebrat geometrii např z nějakého jiného rámu? třeba rb monster am? ještě mě zajímá jestli „kategoricky“ neodmítáte vařit u mrázka rám, na jiné použití než fr/dh :) přecijen je z těžších:)

      0 0
      • palkac  

        viděl jsem u kraba nááádhernýho ocelovýho (jakjinak :-) hardtaila na xc.. takže vaří všechno.. jen ocel má své limity…

        0 0
      • nakata  

        Nie je mi vobec jasne, preco si vyberas z financnych dovodov Frantu? Kolko ta vyjde ram aj s tlmicom? 18 – 20?

        0 0
        • pajasimi  

          rám 10500 a tlumič do 5000,..rámy „renomovaných“ výrobců začínaj na 25000, spyder stojí tolik co franta, mnohem levnější je už jen rock machine adrenaline 4000/5000 ale kde ho sehnat..špatnej věřim-neni

          0 0
        • pajasimi  

          pokud máš něco lepšího, aby to nebylo až moc na úkor kvality, sem s tím:)

          0 0
      • pajasimi  

        zajímá mě podle podle čeho se volí délka tlumiče, jen ve zdvihu to asi nebude, abych potom bez problému sehnal nějaký ten rozměr který nabízí většina výrobců (165, 190 atd.)

        0 0
        • pajasimi  

          blbě jsem položil otázku, je mi jasné že délka tlumiče je předem daná konstrukcí rámu, ale podle čeho se určuje délka tlumiče při tvorbě rámu?:)

          0 0
          • Manas  

            Podle toho co si zrovna Franta mysli :-) Ale vazne: nejlepsi je si s nim promluvit, muzes si vybrat tlumak a on podle toho postavi ram.

            0 0
            • pajasimi  

              takže řeknu že chci tlumič s roztečí 190, abych měl jistotu že nějaký seženu a on to tak udělá jj?

              0 0
              • Manas  

                No ja ti nereknu, ze ano, protoze ja ty ramy nestavi. Nejlip kdyz mu sam zavolas, nebo se u nej stavis na pokec.

                0 0
                • pajasimi  

                  jo s tim počítám to je jasný:) jen mě právě zajímá jestli může mít (prakticky) rám zdvih 150 při tlumiči 190, a jiný rám taky 150 při tlumiči 165:) vrtá mi to hlavou, moc do fullů nevidim

                  0 0
                  • assassin  

                    muze, ale na ten kratsi tlumic bude zadni stavba pusobit pres vetsi paku… tzn muze se stat ze v nem bude moc mekka pruzina, nebo naopak ze ten dlouhej tlumak zas bude mit moc tuhou pruzinu… ale pokud se vi jaka pruzina tam je… tak nekdo kdo ramy stavi uz to nejak vymysli…myslim ze tohle ti franta poradi…

                    0 0
                    • pajasimi  

                      jasný:) já hlavně nechi připustit, že je nutný koupit rám a tlumič jako „celek“ a celej život rámu odjezdit každopádně na jednom tlumiči..třeba budu chtít zkusit lepší/jinej, tak abych měl vůbec možnost, kdyby rotzeč byla nějaká málo obvyklá/raritní:)

                      0 0
                      • wroum  

                        stavi ze standardnich tlumicu standardnich rozmeru, tohodle se nemusis bat :-)

                        0 0
        • wroum  

          co ja vim tak mu reknes ze bys chtel kolo s takovym a takovym zdvihem a on ti da na vyber tlumic. pouziva standardni, casto DNM. tlumice i repasuje a opravuje, takze no problem, navic tlumic sezene za jiny penize nez ty. Kola od Franty (ac jednocepy) chodej slusne a minimalne pomer kvalita/funkce/ce­na/zaruka je naprosto bezkonkurencni.

          domluv se s nim, ze se u nej ukazes a na miste se domluvite – reknes urceni, zdvih a on ti da moznosti.

          kamarad si u nej nechaval stavet kolo a myslim ze dost dobry :-)

          dolekop.com/fot­ky/22963-franta

          0 0
          • pajasimi  

            jj já už jsem s nim domluvenej že až budu mít prostředky tak se určitě stavim.dělá dnm i vzduchový? radši bych vzduch, přecejen je o 50% lehčí..je fakt že pružina bude zase nesmrtelná:)

            0 0
            • wroum  

              IMHO udela cokoliv :-) ale k frantovu ramu mi nejak ta pruzina pasuje lip.

              0 0
              • pajasimi  

                což to jo sedí tam asi líp, ale já na tom chci i „jezdit“, už tak ten rám neni z nejlehčích tak bych to chtěl kompenzovat alespoň na tlumáku

                0 0
                • wroum  

                  ono to s tou vahou neni tak strasny – to co sem ti sem dal fotku vazi lehce pres 17 Kg a je tam hafo fest tezkejch komponentu – a majitel na tom da klidne vyjizdku 60 km.

                  0 0
                • assassin  

                  ono uz z principu nemuze byt moc tezkej… pomer pevnost/hmotnost je u hlinikovejch slitin horsi nez u oceli… lepsi je jen dural – ale ten je nesvaritelnej – proto treba v leteckejch kondtrukcich kdyz je pouzitejk dural jsou spoje lepene nebo sroubovane…

                  na kolech jsou ramy svarene takze je to ± hlina… takze evidentne by ram se stejnou pevnosti vysel lehci z oceli… akorat ocel pruzi coz asi neni u ramu vhodna vlastnost… prot o ocelovej ram aby prilis nepruzil je tezsi protoze je pevnostne predimenzovanej…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.