• scret

    tak vsichni milovnici Usti sem:))))

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      tak RUMee,kde vezis????

      0 0
      • Twisp  

        Ruma udolala asi nejaka oskliva Irka :)

        0 0
        • RUMcajs  

          Kdepa Irka, 12tky. A ne toceny :-( V praci hniju a dokonce jsem musel dneska i pracovat, takze na BF nebyl cas. Ale zejtra to bude naopak, aby to bylo fer :-)))

          0 0
        • scret  

          fuuuj,Irka to je snad horsi nez studena nemka:))))

          0 0
          • RUMcajs  

            V pripade sodomie s typickou Irkou, se delaji dva zarezy na postel, pac i vahove tomu odpovidaji. Nastesti mam v praci jen osoby co vydaji jen za jednu :-)

            0 0
            • dada  

              podle mě machruješ…:? až přezízneš irku chceme tady fotku-ta se to stejně nedozví!

              0 0
              • RUMcajs  

                Hmmm. Fotak ma maximalni samospoust na 10 vterin. Leda ze bych natocil video – na 2GB kartu se vejde 22 minut :-)

                0 0
                • dada  

                  no jenže vídea sem nevystavíš…nebo jo??? mě stačí nějaká akční fotka…ty na ní bejt nemusiš :)

                  0 0
    • hmi  

      nakej napad jak stravit dnesni odpoledne?;)

      0 0
    • RUMcajs  

      Ty voe! Me pred chvilkou zavolali z knihovny, ze prej by radi udelali pro deti nejakou akci,na ktery by cizinci povidali o svych zemich a kulture. Ze prej, jestli bych chtel mezi ne prijit a povypravet…

      Naskytla se mi tim neopakovatelna moznost pro Cimmrmanuv elasticky zemepis v praxi!

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • dada  

        klameš svým luzným zjevem! oni neví co se pod tou nevinně vypadající skořápkou skrývá!!!

        0 0
      • SELMIRA  

        hehe, škoda, že nejsem irský dítě to bych chtěla zažít! Kladla bych Ti záludné otázky a tak. :o))

        0 0
        • scret  

          jako kde CR lezi na mape???:)))))

          0 0
          • RUMcajs  

            Se me ptala spolubydlici v prvnim dome, jestli mame plaze. Nejak ale ta jeji americka AJ mela divnej prizvuk a ja si to vylozil jako jesli mame „devky“… Nerad bych se v knihovne preslechnul :-)

            0 0
            • dada  

              yes je v obou pripadech spravne......

              0 0
              • RUMcajs  

                Mno, ja na ni, ze bitches jsou vsude na svete. Mno a ona, jaky prej mame, jestli prej sand. Tak jsem se zeptal jeslti sand mysli blondynky. V tu chvili jsme si tak nejak prestali rozumet :-)))

                0 0
      • RUMcajs  

        Cece, fakt me tak napada, ze bych do toho sel a fakt jim tam navykladal nejaky ptakoviny. Ukazal par kycovitejch fotek z BF, tatinkum zdelil cenu piva a kurev, maminkam cenu kaderniku a maseru :-)))

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RUMcajs  

      Cece, tak jsem vyhnan od koryta! Nejakej magor si vsimnul, ze jsem udelal 66h prescasu za tyden, cimz jsem prekrocil nejakej vnitropodnikovej bezpecnostni limit. Mno, ted muzu jen maximalne 10h navic :-(

      0 0
    • scret  

      pohravam si s myslenkou udelat si radost a koupit na belouse Crossmaxy SL,co vy na to??Jsou stribrny,kdyby nekdo nevedel… RUMe co myslis?:)

      0 0
      • RUMcajs  

        Inu, jestli chces belouse dale rozvijet tak jo. Jenom se bojim toho, ze by to nebylo barevne nic moc. Zlate pravidlo rika, ze mas-li svetly ram, tak vol tmave komponenty, aby tam byl nejaky kontrast a jejich krasa mohla vyniknout.

        Kazdopadne by jsi mu prospel kotoucema, kdyz uz :-)

        0 0
        • scret  

          to prave resim,jestli to tema stribrnejma kolama nezabiju…ale uz jsem to videl na nejaky ziletce, komplet bila + stribrny crossmaxy a vypadalo to celkem gut… Kotouce bych rad,ale to je fura penez,protoze to nejsou jenom kotouce ale i novy kola:(a to jsem na dvaceti ani nevim:(

          0 0
          • RUMcajs  

            Cece, ze se na to nevyprdnes, neprodas Haro a nekoupis sjezdaka… Na XC ti belous staci a mnohem vic zabavy vymacknes ze sjezdaka, nez z novejch kol na belousovi.

            0 0
            • scret  

              sjezdaka??to je zaprvy vo jinejch penezich a zadruhy to je 20kilova krava…

              0 0
              • RUMcajs  

                A k tomu si predstav, kolik vazi lanovka!

                Tezko ti s belousem poradit. Kola jednoznacne v barve opacne k barve k ramu.

                0 0
                • scret  

                  No prave to je naprd,musis vyjet lanovkou nebo dodavkou:(

                  0 0
                  • RUMcajs  

                    Setri chlapce, setri na sjezdaka!

                    Pristi vanoce kupuju auto schopne pojmout 2 biky, popr. nosice. Mozna ze uz v lete.

                    0 0
                    • scret  

                      ja myslel ze chces Benší:)kdebys pak vzal na auto?:) Stejne nakonec zkoncim jenom u jednoho kola… Ale vcera jsem jel do prace a dom na háru a pak vyjel na belousovi a malem jsem si rozbil hubu:)je to hroznej nezvyk kdyz behem hodky presedlas na uplne jiny kolo…

                      0 0
                      • RUMcajs  

                        Mno, obetuji pravidelne par hodin spanku a chodim na prescasy. 25 mesicne bokem dam, takze to tak nerealny neni, poridit si Banshika i smradlaveho plechace cca 5 let stareho.

                        0 0
                        • scret  

                          No ja uz mam ted trosku jiny priority… Benšinu bych si odpustil a mel bych neco do zacatku na bydleni…

                          0 0
                          • RUMcajs  

                            Mno jo, no. To me se nejak do takovejch extremu jako je spolecne bydleni nechce. Vona totiz jak zenska zjisti, ze mas hnizdecko, dostane myslenky do nej vrhnout mladata a to uz je zacatek konce…

                            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      Tak jsem si vcera slapnul hezky na Varhost a pak dolu rytinkou…Lilo ze me jak z konve,hrozny vedro…Ikdyz teda nahore uz bylo hezky,ale clovek sjede dolu k labi a je to jak v saune…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • RUMcajs  

        Cece, taky jsem prekonal lenost a vydal se na projizdku. 40 km a 200m prevyseni!

        Do cesty se mi postavila labut, ale pomoci manualu a zrucne jizdy po zadnim jsem ji zahnal.

        Vecer budou fotky :-)

        0 0
        • scret  

          hmm,ja je mit nebudu,pac jsem vcera zapomnel fotak v praci:(((hlavne ze jsem si ho tak pripravil,abych na nej nezapomnel:)))))

          0 0
          • RUMcajs  

            Copak zapomenout v praci fotak! Ja se vcera zapomenul v beer garden… Do 01:00…

            0 0
    • RUMcajs  

      Kde jste kdo? To mam samou nudou pracovat, nebo co?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • RUMcajs  

      Taky mate takovy neurcity pocit v zadech, ze se dneska ozerete jak prasata? :-))))

      0 0
      • dada  

        co na to říct…ja jedu na čektek…:)

        0 0
        • scret  

          tak pozdravuj tezkoodence:))

          0 0
          • RUMcajs  

            Predej veliteli zasahu kytici. Nejlepe konopi :-)

            0 0
            • scret  

              :D

              0 0
              • RUMcajs  

                Tak me napada, ze by to mohl organ zamenit za koprivu a v obave pred pozahanim pouzit hmatu, chvatu a tak vseobecne bojove vyzbroje :-) Proste sebeobrana…

                0 0
                • dada  

                  co na to říct…už se nemuzu dockat!!!

                  0 0
                  • RUMcajs  

                    Tak se predtim jeste jukni na fotku labute,co jsem predevcirem vyfotil. Je v sekci ostatni.

                    0 0
                    • dada  

                      hezka…ale cekal sem od tebe neco odvazovejsiho…tos ji nemohl aspon trochu poblejt nebo tak neco?

                      0 0
                      • RUMcajs  

                        Potichu se zatajenym dechem jsem ji fotil, postupne se priblizoval. Nakonec uz me to nebavilo a musel jsem ji z cesty doslova odkopnout, pac ji sokyne nepustila do vody (votvirala si na ni zobak) a ona mi blokovala cestu na singletrailu.

                        Kdyby nebyla takova lina, tak bych ji i prejel a sezral, jenze situace s ptaci chripkou a ochocenejma labutema me moc apetit nepovzbudila.

                        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      de dneska něgdo na bří Mrštíky a jejich kino???

      0 0
    • DW6  

      Razíte někdo na Koštovský pedál?..Ať se nás tam sejde ,co možná nejvíce.

      0 0
    • RUMcajs  

      Tak jake mate patecni skore? Vcera jsem se soustredil na sprinterske dovednosti (vychlastat co nejrychleji co nejvic) a musim rict, ze maratonske akce, kdy clovek za den vycucne basu mi jdou lepe :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.