• scret

    Tak ústečáci sem:)))

    0 0
    • orca  

      A zlý od nás pryč…

      0 0
    • dada  

      no to ses teda vycajchnoval…ně­jakej topic by to chtělo…jen mi prosím nepište kam všude o víkendu pojedete protože já zas pro změnu budu až do pondělí hnít v práci :(

      0 0
      • scret  

        Hmm,tak to asi nejde co?:((

        0 0
        • dada  

          no tak to tedy fakt teda jako neee… kdy že jedete na ten střížák a kde je ta trať?

          0 0
          • scret  

            jedeme v nedeli po obidku:) a je to prej nekde na Strizaku,ale nevim presne kde…

            0 0
            • dada  

              de o to na kerou stranu-ale vzhledem k tomu ze mluvite o FR predpokladam ze na tu prudsi tj. od vysilace dolu na bukov jakoby k rondelu???

              0 0
              • scret  

                Hele čéče nevim vubec,asi jo,ale fakt nevim…V pondeli to popisu:))teeda esli ze nezabiju:))))

                0 0
                • dada  

                  no jo už sem to našel…2 fotky se otevřeli a dvě nee. Jestli tohle je FR tak vezmu svý FR trekingové kolo a nenápadně pojedu s váma…ale nikomu to nerikej poslal sem ti telefonni cislo do mailu tak mi posli SMS muzem se sejit u hospody na strizaku

                  0 0
                  • scret  

                    haha:))no pocitej s tim ze fotky vsechno vzdycky „placatej a zarovnavaj“!:))

                    0 0
                    • dada  

                      no to asi jo. ale ja sem stejně magor a po dvou dnech v robotě sjedu cokoli :)

                      0 0
                      • scret  

                        No pokud se mrknes na tu jednu fotku,tak to tam vypada jako cca metrovej dropik:)nahore… A to nevim jak to tvuj trekac rozdejcha:)))

                        0 0
                        • dada  

                          hmm tak to sem zas jako v klidu ten drop se dá prostě vobjet a můžu vás kdyžtak fotit…třeba bude nějaká pjekná *****…:)

                          0 0
                          • scret  

                            to je prave to,sjet nebo objet se da skoro vsechno:))) Ale joo,klidne pojed,na ty fotky te urcite zneuzijem..:)

                            0 0
                      • scret  

                        Jinak predbeznej sraz je cca ve 14h pod Strizakem „u letadla“ – teda tam jak bylo:)))))

                        0 0
                        • dada  

                          kde bylo letadlo fat netuším…bude docela sranda až na těch svejch kozách pojedete nahoru…to už sis najel ty kolena? jinak já nebudu mít moc času tak bych se s váma sešel někde nahoře a pak mrknul kudy to vlastně pojedete dolu…

                          0 0
                          • scret  

                            Klidne.. No nahoru se zasadne tlaci:))) A kolena jsem si bohuzel jeste nezajel:((To trva tech cca 500km. zatim mam na XCecku najeto cca 150:(((((

                            0 0
                          • scret  

                            Jinak letadlo bylo,jak jdes s Klise nahoru na Strizak,jak je tam takovy jakoby zatravneny hriste…a pak jdes cestou nahoru k bunkru a pak panelkou k cvicaku…

                            0 0
        • Smazaný účet  

          hod to do vobrazku tady ;-)) nemame tvuj login ;-)

          0 0
    • scret  

      Tak zmena!!! Sraz je v 14:30 u vysilace na Strizaku!!!

      0 0
    • scret  

      to dada: tak jak je po vcerejsku??:)))

      0 0
      • dada  

        grrrr.....na basket zitra nejdu urcite, a dneska holt nebudu doma plnit zadny povinnosti. Ale urcite to neni nic horsiho nez trosicku natazenej sval. zajimavy je ze nejlip se mi chodi do schodu a ze schodu, po rovine kulham a nejlip mi je na kole!

        0 0
        • scret  

          No taaak:)) tak to mas jeste dobry!:)na „povinnosti“ se vymluv treba ze ses unavenej z biku:)))))a dneska se aspon muzes projet:) To ja mam ten narazenej kotnik a boli to jak prase:(tak nemuzu moc fungovat nohou v kotniku,ale to na „povinnosti“ nema zadny vliv:)))) bohuzel do schodu a na kolo to neni:(((

          0 0
          • dada  

            no proste sme si hezky zajezdili…:)

            0 0
            • scret  

              :D no ja snad uz zitra vzdycky po praci pojedu na vyjizdku…Takze tak cca v 18h odjezd od kramu a pojedu najizdet km na stezku…Tak se muzem treba domluvit…Dneska tu bohuzel nemam bike:(((

              0 0
              • dada  

                v sest uz se válim u telky :) ja vyrážím na kolo nejdele ve ctyri. ale momentalne doufam ze se zmatorim do vikendu – meli by sme jet do Pisku a kola sme chteli brat ssssebou…

                0 0
                • scret  

                  lenochu!:))vzdyt tam stejne nic nedavaj!:)))a zpravy??tam je kazdej den to samy!!politika,bou­racky a zviratka!:) to ja bohuzel na kolo vyrazim kdyz mam cas:((((

                  0 0
          • Smazaný účet  

            a kde ste se takhle zrasili ? :)))))

            0 0
            • scret  

              no prave na tom Strizaku:)) sice je to kratoucky,ale klouzalo to jako prase!:)) ale za sucha to muze bejt fajn!:) Jinak docela bych chtel zacit stavet nejaky takovyhle cesticky ruzne po lesich… Bohuzel nejsou lidi:(((

              0 0
              • Smazaný účet  

                :-)) me bavi spish jezdit a vobjevovat traily tady po horach :))) tech prirodnich prekazek a cesticek je hafo :))) a sou krasny :-) navic se porad menej, jaro/leto/pod­zim/zima porad jiny sou :-)) porad se neco deje :)) skoda ze ma covek jen jedny nohy ;-)))))))))))))­)))))))))

                0 0
                • scret  

                  to jo to me taky,ale je dobry nekde tomu obcas pomoct:))))

                  0 0
                  • dada  

                    to scret: nezapomen na tu brnenskou hérečku – rozzlobenimuzi ale pust si to až nebude nikdo v krámě-chce to zvuk…

                    0 0
                    • scret  

                      no nezapomnel!:))))ale mel jsem to zatim bez zvuku:(( To je nejaka -nactka nee?

                      0 0
    • scret  

      to kuba9: cekals tam nebo ses na to vyprd,kdyz bylo tak hnusne… Ja tam dorazil az tak na trojku…

      0 0
      • Smazaný účet  

        popravde, nechtelo se mi stratit celej den tim ze 3× sjedeme striiizaaak ;-)) takze sem uz pred obedem vyrazil smer bukofka nasledne do zubrnic, pak na plane, na sokoli hreben, do bynove, podhori, tashova, cereniste, rytiny ;-)))

        na ten strizak se dohodneme nekdy po praci ne ? :-) na 1–2h ? :))) co vy nato ? :)))

        0 0
        • scret  

          trebas,dalo by se,ale az bude sucho!!! Jinak se to fakt neda!:(((

          0 0
          • Smazaný účet  

            blato dava tratim novy rozmer :-))))))

            0 0
            • scret  

              No mels jet s nama,videl bys ten novej rozmer:)))))spis sme to jezdili po zadkach:)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                :-))) taky sem si zajezdil ;-)) na drzku sem si dal jednou, zapichlo se kolo f blate, zustalo stat na fleku ;-))))))))))))

                0 0
                • scret  

                  hezke

                  0 0
                • dada  

                  …déja-vu

                  0 0
                • RUMcajs  

                  Kdo nepada, nezjisti kde lezi hranice jeho moznosti a jezdi ustavicne pod ne. A to je nuda :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    dyz ja padam nerad :-)))

                    0 0
                    • RUMcajs  

                      Z toho si nic nedelej. Ja se na El masacru na Jestedu jednou tak pekne katapultoval, ze jsem si narazil zada, ta v noci otekla a nemohl jsem hybat pravou nohou.

                      Ale jak rikam: Pain is temporary, Glory is eternal :-)))

                      0 0
    • scret  

      to dada: tak jsem si vcera pustil to video,tyy woe to je krava!!! Docela tezkej vodpad tyyhle planety!:))

      0 0
      • dada  

        no jo spíš vodpad z moravy…náhodou je dobrá…:)

        0 0
      • RUMcajs  

        Mno,co na srdci, to na jazyku. Neni nad to mit uprimnou pritulkyni…

        0 0
        • dada  

          zebych sem dal odkaz…mozna by pak UL2 prekonal czechtek…ale bojim se ze bych spis dostal BAN

          0 0
          • scret  

            No radsi ne!Je to fakt socka!A jeste pí.. k tomu!:)

            0 0
            • dada  

              no mě to teda dost pobavilo…i když je pravda smutný že je to naše spoluobčanka…nikdo z nás ale netuší kolik holek okolo nás se takhle živí…

              0 0
              • scret  

                Jj,pravdu diz:(((

                0 0
              • RUMcajs  

                Ja na tom nic spatneho nevidim. Kdyby se drzela psaneho textu (ach ach oooch) tak by jeste dostala oskara. Takhle to pustej Spanelum jako exotiku a voni buduou prd vedet co rika :-)

                0 0
        • scret  

          No tak o tuhle bych si nevoprel ani skladacku,natoz jednoho z mejch biku!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.