• maark

    Zdravím všechny,v současné době jsem opět nucen zakoupit náhradní desky na brzdy Avid BB mechanic.Posledně jsem měl nějaké od BBB.Při rozebrání jsem zjistil,že tentokrát potřebuji celý komplet včetně těch rozpínacích pružin. Nemáte někdo zkušenos,zda jdou a kde koupit samostatně jen ty pružiny,BBB brzdí slušně,ale prodávají jenom samostatné desky?Jestli značkové od Avidu prodávají jako komplet?V obchodě jsem je nesehnal a na nettu to nepoznám!

    0 0
    • marapara  

      Nedávno jsem kupoval 2 sady brzdových destiček na Avid CPS. Obě byly s tím pérkem. Ale už jsem to pérko viděl u kamaráda v shopu samostatně, prodával jej tuším za 25.-. Taky jsem měl BBB destičky, ale ty pérka tam nevešly. Musel jsem obrousit po bodích něco brzdné směsi, abych je tam mohl dát. U Fastopů a Avid jsem tohle dělat nemusel.

      0 0
    • kafac  

      Nejaky perka maji tady: www.cykloprofi.cz/katalog.php?…

      0 0
    • djano  

      Ja som nedavno kupoval Avid aj BBB (original boli posledne) a pruzinky boli u obidvoch.

      0 0
    • pened  

      kupoval jsem i samostatne perka – 20Kc/ks

      0 0
      • maark  

        Díky všem za odpovědi,od jednoho prodejce už je mám slíbené,dám mu pár dní,je tu docela problem sehnat ne uplně běžné věci :-( jinak zkusím objednat možná ty Fastopy,u BBB jsem ty pružiny zatím nikde nenašel,když jsem je kupoval posledně tak byly určitě samostatně,půjdu asi na jistotu.

        0 0
        • RomanH  

          Kdyby Ti to nevyslo, tak se ozvy. Nekde mam doma schovany perko ze starych desticek, tak bych Ti jej poslal.

          0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.