• vlad@

    Kde sezenu desticky na brzdy Avid Juicy Seven hydraulic disc a nebo nahradu za jine?

    0 0
    • Pospa  

      Kupoval jsem desky od Faststopu. Ty desky jsou stejné jako na mechanické Avidy, ale mají trošku jiné ty zobáčky nahoře na desce(menší rozestup) a tak jsem je trošku upiloval. Prý avid ještě neprodal licenci na výrobu destiček pro juicy 7. Jinak desky jsou super, minimálně stejné dobré jako ty originál, ale ještě jsem je nevyzkoušel v dešti.

      0 0
      • Corbett  

        Ve středu jsi v dešti nebrzdil, nebo co? Nebo to pro tebe nebyl déš?, ale jenom taková sprška.

        0 0
        • Pospa  

          To byl jenom kousek a potom už jenom po betoně k hotelu. Ale teď jsem s nimi odjel celý Continental Cup a nemůžu si stěžovat.

          0 0
      • vlad@  

        Dik za link ,to velotrade bude ok na desky.

        I slusna cena doufam ,ze to bude brzdit hh…

        0 0
      • MartinXC  

        Romane, kupoval jsi tam něco v poslední době, fungují dobře ? Mě se ty e-shopy už pletou…

        0 0
        • vipera  

          S Velotrade mam dobry zkusenosti, navic kdyz to zaplatis prevodem tak das jenom 30,.Kč zapostovny a dostanes 2% slevu.

          0 0
        • RomanH  

          Jo, na Koloshopu nakupuji bezne, zbozi cca do tydne (max.10 dni).

          0 0
          • MartinXC  

            Díky ! (po dovolené potřebuju nové desky)

            0 0
            • RomanH  

              Vcera jsem nemel moc casu, tak nyni jeste jednou podrobneji. S Koloshopem mam vyborne zkusenosti, jen bych si tam nekoupil rucne vypletena kola (viz historie). Co se tyce desticek, tak jsem si vcera v BikeZone koupil Baradine DS-11 – chvalil je zde TinkTink. Staly 300 Kc, ale byly bez perka – to jsem pouzil z tech ojetych Fastopu. Uvidime, vcera bylo takove horko, ze se mi ani nechtelo vyjet, tak snad je dneska prubnu.

              BTW : S tou potrebou Croozera 535 na tom budem stejne :o)

              Mej se a nekdy na svihu, cau

              0 0
              • HonzaV  

                Netýká se to sice destiček do Avidu, ale mám jednu otázku: Co uděláš s Croozerem 737, jestli si pořídíš dvoumístnýho 535? Příští léto už začnu vozit prcka po výletech, takže kdybys nevěděl co s přebytečným vozíkem…

                0 0
                • RomanH  

                  Ne, to byla info zprava pro Martina :o) Vozik zustane pro mrne a mala bude jezdit na pripojne tyci.

                  0 0
                  • HonzaV  

                    Do Croozera 535 je docela problematicky přidělat tu sedačku pro mimino, je tam v dost vzpřímený poloze, nevyhovující pro prcka. Chce to trochu upgradovat – odšroubovat tu sí?ku z jedný půlky vzadu, sedačku vpředu podložit a pak je z toho už poloha jakžtakž vleže. Myslel jsem, že to maj lépe vychytaný. Jedete nekdo na sraz voziku na Šumavu v září. Už je prý přihlášeno přes 20 vozíků. To bude slušná kolona. :-)) Jinak já vozík mám, 737, ale kámoš schání nějaký bazar, zatím jich je tak málo, že není k sehnání.

                    0 0
              • MartinXC  

                Blahopřejeme a držíme palce !!!

                AD vozík: vidím to tak, že levnější bude zavést půjčovní režim – jednou vozík my od vás, podruhé vy od nás. A? si ženské vylepší figuru taky.

                BTW: minulý týden jsem v Jizerkách po cestě z Desné na Souš míjel borce, co měl na sedačce za sebou jednoho prcka a v 535ce za sebou další dva špuntíky. Hned se mi jelo kolem něj s vozíkem lehčeji :-)

                0 0
                • RomanH  

                  Ten musi mit v nohach dynamit :o)

                  Za gratulaci diky, ale my jsme to nejak neplanovali. Chtel jsem zase do sveta. Nu coz, stalo se :o)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.