Svorada na maratóne Karpatský vlk

63 nepřečtených
  • martt

    Teraz v sobotu 15.7.2006 ma byt na maratone Karpatsky Vlk aj Svorada s tymom. Ak sa teda da verit informaciam na bikemagazine. www.bikemagazin.sk/…-browse.html#137

    Takze kto to chcete Svoradovi nalozit, urcite pridte.

    Informacie o maratone su na www.karpatskyvlk.sk/

    Start je v prijemnom case o jedenastej, netreba skoro vstavat. Maraton je to prijemny a rychly, trat vycistena, clovek sa moc neunavi. Z Moravy to k nam mate ovela blizsie ako napr. do Prahy…

    Bratislavski matadori to jazdia za 1:51, priemerne dieta (moj syn) za 1:56 a priemerna dama-veteranka za 2:27.

    Tohto roku mam deti bohuzial mimo Slovenska ale fotit na maraton pojdem aspon manzelku a ostatnych ucastnikov.

    0 0
    • Medunka  

      Lituji, ze letos nemuzu jet ;-( Fakt pekny terenek ;-)

      0 0
    • vlk  

      škoda, že v tento termín nemohu, bych si to rád zkusil.

      0 0
    • Beeda  

      jesli zaprsi, tak si Janci nalozi sam:-)) B.

      0 0
      • martt  

        Podla predpovede by malo byt v sobotu pekne.

        A aj keby prsalo, ta trat je pomerne odolna, su to vsetko lesne cesty. Problem bude ak to bude rozjazdene traktormi.

        0 0
        • djano  

          Pred tyzdnom bol rozryty kusok po krizovani s asfaltkou veducou na Kosariska (iba to kratke stupanie). Prakticky vsetko bahno malo vyjazdene obchadzky, takze sa clovek ani nezaprska. Trat podla mna bude dobra aj keby prsalo.

          0 0
        • djano  

          A este – aj ked to mam na start kusok, nepojdem tam. Nepaci sa mi, ze Somar sa obchadza. Ved to nie je narocne. Cmelok beriem, to sa mi este nepodarilo vyslapat, trat po zvaznici v pohode na strednom prevodniku.

          0 0
          • martt  

            Ja tam pojdem iba ako fotograf, teda autom. Ale Alenka pojde na biku. A mozno aj moja starsia dcera, ktora sice nebikuje, ale raz si to skusit moze, paru ma celkom dobru, teraz je na cyklovylete s dlzkou asi 500 km po asfalte.

            Neviem, ci je dobry napad ist mnaraton cez Somar, posledne roky to tam bolo strasne rozrypane ako vyrubali les na jeho vrchole. Ja uz som taky pohodlny jazdec a traverzujem to az po asfaltku z Limbachu na Turecky vrch.

            0 0
          • lubos  

            Ti prvi jazdia Cmelok na strednej :)

            Ja osobne som sice Cmelok vysiel, ale na 22–32 a to iba len tu prvu najhorsiu cast. I ked zas .. to bolo na zaciatku sezony minuly rok. Ale obchadka Cmelku je spravna. Ten somar … no vzhladom na turistov je lepsie, ked sa obchadza.

            0 0
            • djano  

              Ja to neudycham. Ale mozno by 22/32(34) pomohlo, mam iba 22/28, to mi obvykle staci. Ked tlacim tak nadavam na nas – hnusnych smradlavych fajciarov. Len sme sa asi nepochopili. „Ti prvi jazdia Cmelok na strednej“ – trat preteku ide po zvaznici co traverzuje svah. Ja som myslel diretku (cervena TZ).

              0 0
              • lubos  

                Pochopili :),ale nespravne som to napisal. Este ked nebol Karpatsky vlk, tak sa jazdila skoro ta ista trat pod inym menom. A prave sa islo priamo direct po cervenej na Cmelok. A ti prvi to jazdili na strednej :) No a taky Hornych, ten by to iste dupal aj na velkej.

                0 0
                • B0B0  

                  Čmelok na hrubej? Mozno tak dole Čmelkom. :-)

                  Len by som rad pripomenul famy o legendach, ako tahaju maratony len na hrubej, popripade obcas hodia strednu pilu. Nie je hruba ako hruba. Prizrite sa prosim vtedy aj na zaradeny pastorok. Ti najrychlejsi material rozhodne nesetria. Sam som videl na Salzkammergute, ako ma v stupani obehli borci z kratkej. Zaradena stredna/velka pila a velke pastorky. Pri takom praseni s prevodmi by som asi rychlo dojazdil. :-)

                  0 0
                  • lubos  

                    Viem, ze sa tak jazdi. A viem aj preco. Pretoze radenie na strednu je vzhladom na to ako jazdia dost neefektivne. Prilis vela sa tym da stratit. Dalej je dost podstatna rychlost. Potom sa da aj na tazsom prevode. Nielen lamat material :) No ale to urcite vies .. tak nebudem driet pismenka. Hlavne sa vyliec. Aby si mohol konecne do terenu ist sa poriadne dolamat :o) Niet nad fajne sutre.

                    0 0
                • martt  

                  ta povodna trat sa vtedy volala KHD (karpatske horolezecke dni???) a dnes je to mierne ilegalny „karpatsky lev“. Ten ide aj cez Skalnatu.

                  0 0
    • Martula  

      Z týmu tam bude jen Jančí, ostatní jedou jako Jobánek, Sklář, Mikulášek budou na 3 vrchách Vysočiny a Přecechtěl má přestávku :o) tož pěkné počasí.. a bez mráčků :o) přeje Maťa

      0 0
      • martt  

        Pocasie bude skoro urcite pekne. Bratislava ma taku vynimku, ze ked vsade prsi, tam je pekne. Myslim to vazne, pozri si vo Wikipedii, ze rocny uhrn zrazok pre Bratislavu je len polovica z uhrnu pre Mnichov (alebo pre Boston, kde mam dceru).

        0 0
    • martt  

      Takze Svorada na maratone bol, aj velky aj maly (jeho syn).

      Skoncil na tretom mieste, bratislavske hviezdy Skopek a Kostelnicak mu dokazali nalozit skoro 10 minut.

      Tu je fotka z jazdy

      0 0
      • djano  

        Aj tu.

        0 0
      • Medunka  

        sou nekde fotky i z lonskeho rocniku?

        0 0
        • lubos  

          neco je tady www.karpatskyvlk.sk/…ry/index.php

          0 0
          • Medunka  

            je, sem se nasla ;-) diky moc

            0 0
          • Medunka  

            je, sem se nasla ;-) diky moc

            0 0
            • lubos  

              Tys byla loni na Vlkovi ?

              0 0
              • MlokCZ  

                A kterýho Vlka máš na mysli?

                0 0
              • Medunka  

                jj. v utery jsem si koupila kolo a v sobotu ho tam testovala na kratky. Jsem umirala ;-) Ale bylo to pekny. Skoda, ze letos jsem zaplatila driv Salzku ;-(

                0 0
                • lubos  

                  Jeee, no vida. Ja tam byl taky. Ne na zavode, az po. Pri vyhlaseni vysledku.

                  0 0
                  • Medunka  

                    Este aby si tam nebyl ;-) kdyz jsi skoro mistni

                    0 0
                    • lubos  

                      Mistni jo, tu trasu jezdim rocne asi tak 1000× :o)). Jsme tam zajeli s kamosem se podivat na kamosku, co jela dlouhou. Jak se ji povede dojit, kdyz byla na antibiotikach.

                      0 0
                      • Medunka  

                        to byla ta 2. na bedne jo Mi kamarad rikal, ze jsem mela jet dlouhou, ze bych byla 3.

                        0 0
                        • lubos  

                          Organizatori se sekli v delce dlouhe jenom asi o 12km. To docela potesi :)

                          0 0
                          • Medunka  

                            to nebylo 60 km? teda, to jsem mela jet. ja jela tu 40tku ;-) ale 14 dni zpet jsem jela zavod, 80km a dalo mi to 72 ;-) Docela nastve, kdyz te na 69 predjede konkurence a ty si rikas, ze nebudes plytvat energii a sjedes ji tak cca na 76–78 km

                            0 0
                            • lubos  

                              No, melo to puvodne bejt tolik, a taky na 60tem kamoska byla prvni. Tak nejak si asi rozlozila sily na tu delku. Jenomze nakonec to bylo myslim pres 70km. Vcetne nejakeho kopce .. nevim uz presne. A jeste v takovem vedru to cloveka nastve :)

                              0 0
                              • Medunka  

                                Myslis loni?

                                0 0
                                • Medunka  

                                  Doufam, ze myslis letos, loni dlouhou vyhrala znama, zdrava, akorat ze si to o 10 natahla, pac kufrovala

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Ne, to bylo loni. Tech 10 navic .. nevim. Vim, ze proste organizatori to natahli o cca 10km. Akorat nevim, presne kde to bylo, co ji predjela prvni. Ale nekde spis ke konci. Ale fakt nevim uz :) Btw, mam kdesi foto ze stupne vitezu dlouhe :)

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      tak to musime mit spolecnou znamou

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        Sorry, sem pochopila spatne, sem myslela ze ta tvoje kamaradka byla prvni. Ivana bloudila 10 km a jeste dala tvy kamaradce 25 minut. To musela byt pekne mrtva

                                        0 0
                                        • lubos  

                                          Byla :o) … ale myslel jsem jestli tech 10km nebylo bloudeni, ale prave to natazeni trasy, o kterem prakticky nikdo nic nevedel.

                                          0 0
        • martt  

          Fotky z Karpatskeho Vlka 2005 su na mojej starej stranke. mtb2005.wz.cz/20050716­_karp_vlk/page01­.htm

          Len sa mi dostalo do usi, ze mi nefunguje mail. Odtialto s tym neviem nic spravit, takze az do vikendu sa asi vsetky poziadavky na fotky stratia.

          0 0
    • martt  

      a tu je fotka z privitania v cieli

      0 0
      • enjoy  

        doufam ze pote kolo tlacil:-))

        0 0
        • lubos  

          No, u nas to zatim neni tak. Nastesti. A taky mimo komunikaci stejne muzes pit.

          0 0
    • martt  

      aktualne fotky z karpatskeho vlka su pod tymito linkami martt.bikemaga­zin.sk amsmtb.bikema­gazin.sk/2006/ak­v/foto/index.html

      a reportaz je tu www.bikemagazin.sk/…n-seriu.html

      0 0
    • martt  

      nejak to pokazilo link na moju stranku, tak este jeden pokus martt.bikemaga­zin.sk/index.html

      0 0
      • martt  

        nechapem to, s inymi linkami to funguje dobre, Admin, v com je problem?

        Este skusim s lomitkom na konci martt.bikemaga­zin.sk/

        0 0
        • admin  

          ja ten odkaz vidim OK.

          0 0
          • martt  

            teraz ho vidim kupodivu tiez spravne, mozno to firefox nejak blbo interpretuje, skusim to tu este raz martt.bikemaga­zin.sk

            0 0
            • martt  

              nechapem to ale teraz je to ok, takze vdaka

              0 0
            • Polka  

              FYI: to nema s FireFoxom nic spolocne

              0 0
              • martt  

                neviem, videl som tam ako text namiesto podciarknuteho linku nejake prikazy javascriptu a kus html kodu, cosi ako <A>. Zaujimave, ze v tom prispevku som uviedol tri linky a dva z nich boli v poriadku, len ten jeden bol zly. Myslel som, ze by to mohlo mat nieco s tym, ze meno mojej stranky nezacina s www, ale aj ta druha stranka zacina s amsmtb.

                Potom som skusal este s index.html na konci a s lomitkom na konci a furt som to videl zmrsene.

                Ak sa mi to este v buducnosti stane, stiahnem to ako obrazok, mozno prideme na pricinu.

                0 0
                • martt  

                  dnes som doma, prezeradlo je firefox 1.5.0.6 nemecky, windows XP, nemecky a znova vidim tie linky zmrsene. Vyzeraju ako v prilohe a ani nefunguju.

                  0 0
                  • lubos  

                    Ten isty firefox, W2K, a funguju mi. Ale je fakt, ze to co vidim na tom obrazku som uz minimalne raz na BF videl. Vo firefoxe.

                    0 0
                    • martt  

                      myslim, ze som na pricinu prisiel, aspon bude mat admin dovod mi verit. Ak sa v linku nachadza text, ktory bol v searchovani, tak to link zmrsi.

                      Teda hladaj slovo SKAREB.

                      Najdes thread „Pece o scareba“ a linky obsahujuce slovo SKAREB su v nom ako na obrazku.

                      0 0
                      • martt  

                        a este pridam, ze to blbne aj s internet explorerom, toto teraz pisem z neho.

                        0 0
                        • admin  

                          o tom vim jiz delsi dobu nemel sem cas to resit. ano bude to takto blbnout s jakymkoli prohlizecem

                          0 0
                      • lubos  

                        tak neviem, sice si ten thread matne pamatam, ale ani za svet o nemozem najst :(

                        0 0
                        • martt  

                          ja som dnes synatora prinutil do generalnej udrzby vsetkych vidiel co mame doma, takze preto som hladal „skareb“ :-)

                          0 0
    • LoL  

      Kdo z vas ide tento rok na vlka? Bude 14.7. a viac info na www.karpatskyvlk.sk. Rozmyslam ze tam pojdem, bol by to moj cyklozavod :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.