• Vampix

    Dobry den. Chtel bych se zeptat nejlepe majtelu na tuhle vidlici. chci si koupit nove kolo Haro zero-eight a je na něm pravě tahle vidla. Nikde na netu jsem o ni nic nenašel tak prosim jestli ma někdo zkušenosti aby se ozval.

    0 0
    • Kubiczech  

      Jen tak mimochodem, kde ho budes kupovat? Jestli u Katmaru, rak pevne nervy…

      0 0
    • Vampix  

      To nema nikdo na kole tuhle vidlu???

      0 0
    • coolboy  

      www.answerproducts.com/items.asp?… já ji mám jako model 2005 na Meridě Matts Special Edition ale snad jen se 100mm zdvihem a zatím si nemůžu stěžovat, spíš naopak.

      0 0
    • Páník  

      Tak nedavno jsem koupil Haro Shift R5…ta vidle je,co se funkce tyce lepsi nez verze s RTWD (promenny zdvih).Ma regulaci predpeti pruziny,takze to neni takova houpacka a da se postelovat.Nema regulovany tlumeni odskoku. Jestli ti muzu doporucit,poradne ji otestuj (bacha na vakl,vrzani gufer a jiny zvuky)…ja jsem zrovna narazil na blbou…vakl sice nema,ale vydavala vrzaci a bouchaci zvuky,hlavne na jemne hrbolatym povrchu.Dvakrat ji rozebrali a ted je to celkem v poho,ale stejne ji budu menit asi za Toru,pac se dost krouti. Pokud mas prachy,zkus se dohodnout na vymene,myslim,ze na nejaky extremni kousky ta vidle moc nebude…ja na ni jezdim XC/enduro

      0 0
      • Kubiczech  

        …a jakpak ses s tim Harem spokojenej, jestli se muzu zeptat. Taky mam objednano (sice uz dyl nez je zahodno, ale to je vec jina). Dik.

        0 0
        • Páník  

          kolo super…docela me prekvapilo to odpruzeni,myslel jsem,ze kdyz je to jednocep,tak se to bude houpat…v sede se ani nehne a pritom pekne zarovnava,akorat to chtelo chvili laborovat s tlakem,je lehky…jezdi lip nez muj predchozi pevnak Merida.SRAM bez chyb,Avidy brzdi perfektne hned od prvnich kilometru.Akorat ta vidle me stve,ale tu jsem chtel stejne vymenit. Jen to poradne vyzkousej pri predani a nenech se odbit…oni v tom Katmaru jsou fakt spatni

          0 0
          • Kubiczech  

            No to mi povidej – cekam, cekam a asi se nedockam. Informace zadna a to sem o to v objednavce zadal. 2–3 tydny na dovoz z Emeriky davno fuc… )=

            0 0
            • Páník  

              a to cekas na Shifta nebo na tu X6,co mas v profilu?Shiftu maj dost a X6-ku jsem tam minulej tejden taky videl

              0 0
              • Kubiczech  

                Cekam na tu X6. Cekam, protoze kdyz sem shanel ja, tak na krame byla jen tusim 16" a na sklade nic. Ted jedu na dovcu (tesil sem se, ze si ji tam vezmu) a doufam, ze na me bude cekat az se vratim… Jinak jak se divas konkretne na X6 jako zkuseny Haro uzivatel? (o:

                0 0
                • Páník  

                  mno zkuseny este tak nejsem a do freeride bajku zas tak nevidim.Je fakt,ze ty akcni ceny jsou celkem zajimavy,i kdyz se na tech kolech najdou „slaba“ mista.Jak rikam,ram me docela prijemne prekvapil a nevyhovujici komponenty se casem vymeni za lepsi.Co tu ctu,tak nic moc nevypada to Duro a asi i brzdy,ale osobni zkusenost nemam,takze poradne vyzkousej a uvidis

                  0 0
                  • Vampix  

                    No kolo vypada hezky ram a tak ale vidla Duro D ee. Nevim jak ta Splice Comp co to bude Ale jezdil jsem nda Duru a nechtěl bych ji teda.

                    0 0
                    • bestom  

                      Ja mam ted predelanyho Dura D ,kam se hrabe Splice,citlivost v terenu je úžasná ,cesty s kořenama a kamenama ted vylozene vyhledavam a vychutnavam.

                      0 0
                      • Vampix  

                        Ja nevim ale jezdil jsem na Duru a pro mne ta vidla nebyla. Kdyz jsi hodne predelaval tak jezdi asi dobre no.

                        0 0
                  • Kubiczech  

                    To Duro me trosku zarazilo. Cpat ji na kolo s cenou 34 tis., no ale on to zase neni unikatni jev. Uz setrim na jinou… Co sem ale prochazel nejake zahranicni stranky, tak sem tam narazel pomerne casto i na X6 prave s Manitou Splice.

                    0 0
                    • Páník  

                      no to je to samy u Shiftu za 46…a je tam Splice za 4000,–.Uprime receno,kdyby na to kolo nebyla ta akcni cena,asi bych do nej nesel.Prece jen za 46 se da sehnat uz daleko lepsi vybava.Ja jsem byl ale omezenej penezma a 30 byl strop,na lepsi vidli si casem usetrim a pak to bude ok

                      0 0
                • Páník  

                  tak jsem brouzdal na kolokolo.cz a narazil na toto: www.kolokolo.cz/…ro/xtreme-x2 …az zas tak do toho nevidim,ale zda se mi ,ze za stejny penize,vic muziky

                  0 0
                  • Vampix  

                    Pěkne kolo a dobra cena. Mit ty prachy tak ho uz mam asi doma

                    0 0
                    • Kubiczech  

                      …trosku sem se odmlcel, ale byl sem na dovce. Na tenhle doprodej sem koukal taky, ale kolo tam bylo a porad je jen jedno a to mi velikostne nesedi. Ale asi budu muset vybirat neco jineho, protoze ten Katmar, to je des a hruza. V nedeli se mi 2–3 tydny protahuji na tydnu pet a porad nic, ani blbej mejl. Kdybych je nebuzeroval, tak snad zapomenou.

                      0 0
          • enjoy  

            ze se ani nehne ti vubec neverim!:-).proste kecas!:-D

            0 0
            • Páník  

              mno byl jsem fakt prekvapenej,jak to kolo akceleruje a leti a pokud se hne,tak to vubec neregistruju.anebo mam primitivni zebrickovou nervovou soustavu a nez mi to dojde z ****** do mozku,tak je ta zadni stavba zase tam,kde byla pred tim nez se hla:)

              0 0
          • Ondrej  

            R5 vyapada dobre, zvazuju ho pro manzelku akorat si nejsem jistej velikosti, teda nejbliz bude asi ta 18 proto bych se chtel zeptat jak ses vysokej, delku nohou a hlavne, jak ti sedi – ono se to proste stejne pozna az po nekolika vyjizdkach a srovnani s jinejma bikama

            a diky moc za hmotnost kola v profilu, to se vzdycky hleda blbe

            Ondros

            0 0
      • Vampix  

        Tak doufam ze to bude ok. Kdyz ne tak si objednam to kolo ale s mensim ramem a tam by to mohlo byt ok:D

        0 0
        • Páník  

          jj…poradne vyzkousej nez koupis.ja jim tam nechal zastavu a jezdil jsem na nem kolem Katmaru skoro hodinu a stejne jsem chybu zjistil az v terenu

          0 0
          • Vampix  

            Njn Kdyz tak nejakou dobu pockam a vymenim to. Co se stane no…

            0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.