protrzena bota SPECIALIZED COMP-reklamace

26 nepřečtených
  • JMT

    cus, nemate nekdo tenle problem ? nevite jak resej reklamaci ? protrhla se mi ta sitovina u malicku (zrejme docela castej jev) a zajma me jesli to nejak opravujou nebo poslou novy, dik

    0 0
    • HastySnail  

      no nazdar :)) ja je mam taky… uz dva roky a zatim musim zaklepat na drevo – vse je OK… dost dobre si nedovedu predstavit jak by se to mohlo protrhnout – zrejme vadnej kus… jak dlouho je mas? Myslim ze by s reklamaci nemel bejt problem… a myslim ze to opravovat nebudou… zaplatil sis ty boty hned 2×, tak proc by ti je nedali jeste jednou ze… :))

      0 0
    • stream  

      Stejný problém. Reklamoval jsem a do dvou týdnů mi vrátili peníze. Boty jsou super, takže už mám od zimy tytéž. Zatím OK.

      0 0
    • johny.h  

      Asi před rokem jsem tu psal o stejném problému, reklamace proběhla vrácením peněz. Pak jsem raději vybíral boty u malíčku bez švu a vyhrály Shimana 225:)

      0 0
    • TinkTink  

      Mam totozny problem…zatim jsem to neresil, ale budu to resit hned jak se mi bude chtit…

      0 0
    • lOlA  

      nevim normalka by to ale meli sesit. podle toho kde a jak presne to je trhly

      0 0
    • climber  

      Měl jsem naprosto stejnej problém. Tretry vydržely dva měsíce a na obou se protrhla síťovina. Reklamace proběhla naprosto v pohodě a vrátili mi peníze. Teď mám Sidi.

      0 0
    • mawerick  

      no já jezdím už druhý zatím žádnej problém (první měněný po třech letech vzhleem k morálnímu zastarání:) jinak funkčně stále ok)

      0 0
    • bluma  

      Exhumace vlákna:

      má někdo podobný problém s protržením síťky u malíčku a jak se staví k reklamaci? Jestli to mám vůbec nosit do krámu nebo radši rovnou k ševcovi. Děkuji.

      0 0
      • vysmátej bajker  

        pokud jsou ještě v záruce -zkus to.U modelu(mys­lím07,08) to bylo celkem normální.

        0 0
      • Attila  

        Jestli ta bota není celá rozšvihaná normálním používáním, ale je to na ještě k světu vypadající botě, tak není s uznáním reklamace problém.

        0 0
      • McBlacky  

        už jsem takhle rozšvihal troje :(

        tyhle poslední ale asi na reklamaci půjdou. Nemaj ani 7000km a to už je pruda.

        0 0
        • bluma  

          Ty moje měly necely 3 000km. No uvidime, dneska jsem je tam zanesl a děj se vůle dovozcova…

          0 0
    • Lenka.05  

      A stříháte si nehty chlapci?? :)

      0 0
      • bluma  

        Nevím jak tobě, ale mě v těch místech nehet ani neroste :-P

        0 0
    • mr.nikdo  

      Dalsi vykopavka. Comp 09 koupene v 09 – zaruka tam jeste je mesic a neco. Zavada stejna – protrzena u malicku…

      Myslite, ze to vyreklamuji?

      0 0
      • McBlacky  

        taky jsem to zkoušel v podobné lhůtě a neuspěl. Záleží v jakém stavu je podrážka a bota celkově. Pokud vykazuje hodně opotřebení, zamítnou to.

        já na nich měl 10–12tkm cca

        0 0
        • mr.nikdo  

          Hmm. Zas tak sileny to neni. Maji tak 5 000… Jen na jedne strane jsou jete kvuli padu – jen podrazka…

          Tak uvidim…

          Diky moc za reakci :)

          0 0
          • McBlacky  

            oprava u ševce 70kč, pokud nedostaneš nové.

            Podloží to proužkem koženky nebo kůže a sešijí. Drží to líp jak origo…

            0 0
            • mr.nikdo  

              Ja puvodne premyslel, jestli nekoupit nove a toto neposlat na reklamku, abych nebyl bez bot a mohl jezdit.

              S tim co pises, tak to vidim tak, ze to necham rovnou opravit a bude vec vyrizena…

              0 0
    • xshreck  

      Zdravím, včera jsem si všiml že po boku (jak je kloub malíčku) je natrhlá koženka nebo co to je u spoje. Síťovina se mi taky začíná trošku chlupatět. Mám to reklamovat? Btw jak čistíte trettry, byly párkrát mokré a trošku smrdí jakoby plísní. Mýdlo na prádlo a vymýt to?

      Do normálních bot když smrděly jsem dával kypřící prášek a hodil na sluníčko, to mi taky pomohlo. Ale nevím jestli se zbavím toho zápachu plísně :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.