Problém - FOX F100 RL - prosím radu

10 nepřečtených
  • Mikinik

    Zdrar. Prosím o radu. Mám nový kolo – koupený v Rakousku a po první vyjížďce přestal fungovat LockOut na týhle vidlici. Nic se s ní nestalo, žádný pád, rána, nic takovýho. Prostě ta páčka, kterou se to zamyká se kroutí kolem dokola 360 stupňů a nic to nedělá. Máte někdo zkušenost, čím to může být. Odvezu to do servisu tady v Praze – asi Bikelive. Ani nevím, kolik to tak může stát… díkes za názor a zkušenosti…

    0 0
    • zac  

      i z bikelive to poslou stejne do Pisku do autorizovanyho servisu fox. Tu vidlici mam (resp. jsem mel) ale tohle se mi nikdy nestalo.. Pokud je to v zaruce tak doufej ze budes mit vic stesti nez ja s uznanim reklamace a jestli ne tak si priprav balik…

      0 0
    • panaczek  

      …vidli mam, ale tohle se mi nestalo, ani sem o tom nikde necet. vzhledem k tomu, ze je to nove, bych to tipoval na nejakou prkotinu. zkus to uhrat na zaruku, firmy obcas uznavaj i mezinarodne, i kdyz nemusi. a nebo si udelej vylet do rakouska. pokud by to ale melo stat vic nez 500, vykaslal bych se na to, stejne ten LO k nicemu dobrej neni…

      0 0
      • Mikinik  

        no to jo, k ničemu to není,ale štve mě to. Do Rakouska jezdit nebudu, dám to opravit za vlastní… Nechci to nikam posílat, jestli to nebude prkotina, tak se na to možná vybodnu… já jen myslel, jestli tu není nějakej kutil, který by tušil, čím to může bejt… :o)))

        0 0
        • lith  

          no tuhle vidli mám a pokud by se mi tohle stalo, tak bych se do ní podíval

          0 0
    • MartinXC  

      Musí se rozhodit pravá vnitřní noha – to je na servis. Zkus Programcycle na Finské – mohli by s edo toho kouknout, ale záruku tím asi porušíš.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.