• panaczek

    …spustil jsem osobni web – blog, hlavni soucasti je mtb jezdeni z USA, fotky, clanky, nejake tipy, popisy vyjizdek atd. kdo ma chut, je vitan. snad se tam budou nove veci objevovat pravidelne. kritice jsem otevren… www.blog.bikeusa.cz/

    0 0
    • blue  

      tak dik, zas toho udelam v praci min :-)

      kritizovat na tomhle asi neni moc co, snad bych jen odsadil text od okraju obrazku a doladit popisky

      0 0
    • Radek Broz  

      Jak rika blue – odsadit text a jinak parada! Dam link k nam…

      Jinak Deer Valley celkem pripomina trat v krupce, uplne vidim ten prach jak zivej;-)

      0 0
      • panaczek  

        …text jsem odsadil, byl jsem linej to udelat driv. jo, poslednich par tydnu neprsi, utazsky leto, takze prachu mame mraky.

        0 0
    • speedy gonzales  

      mas to pekne…skoro premyslim ze udelam neco podobneho ale nechci krast napady:-))

      0 0
      • blue  

        nepremejslej a konej :-)

        0 0
        • panaczek  

          tak tak, jinak diky za pochvaly. Puvodne to melo byt jen pro kamose, posilat fotky a reporty kazdymu zvlast je otrava. ale ze to nevypada tak zle, rek jsem si, ze s tim vyrukuju. snad mi vydrzi elan, muj cil je, aby se tam neco delo 1–2× tydne

          0 0
          • speedy gonzales  

            no je fakt ze to rozesilani kamosum je otrava..navic pak clovek nevi co uz poslal a tak. navic mi pride ze je to fajn i pro ty cos nechal doma, rodina a tak. ze te pres to muzou kontrolovat jestli jeste zijes:-))

            0 0
    • Splinter  

      Hezký jen tak dál:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.