najde se někdo na půjčení nosičů?

11 nepřečtených
  • helium

    Hi all, v srpenci mám naplánovanej jeden delší vejšlap ( teda alespoň pro mě ) a mám drobnej problém … nemám si kam ja kole uskladnit bagáž ( na fullu se to holt vozí pěkně blbě ) …

    takže mám pár dorazů

    1. jaký jsou zkušenosti s nosičema na přední kolo?
    2. neměl by někdo nosič + brašny na půjčení mezi 12. a 22. srpencem ( samozřejmě nosič na předí kolo, a nebo nějakej, kterej by šel nabastlit na zadek 4čepu, něco jako kdybych to chtěl na todle www.bike-forum.cz/…24224947.jpg

      … floppy303 promiň

    ) … samozřejmě za drobnou úplatu

    … nemusíte mi říkat, že je to prasárna, to vim sám …

    0 0
    • JIRA  

      Zadní nosič Ti přidělat půjde, když šel mně…

      takhle www.cryzyy.net/…P1080047.jpg na tohle kolo www.bike-forum.cz/…21100451.jpg

      0 0
      • helium  

        a nemáš někde fotku, jak jsi to tam chytnul?

        0 0
        • JIRA  

          Pod šroub rychloupínáku a ke šroubu kterým je uchycený zadní tlumič. Bohužel to je jednočep, takže to bylo „jednodušší“. Tady by jsi musel použít ty svorky co k těm nosičům dávají. Velkou terénní jízdu bych si od toho ale nesliboval. Jsem s tím ujel 800 km ale většinou po horších silnicích.

          0 0
          • helium  

            no terén s tim skutečně neplánuju :o) …

            snad to pude uchytit k jednommu z čepů …

            teď ještě senat nějakej ten nosič a brašny, nechce se mi to kupovat qůli jedný akci

            0 0
    • helium  

      copak se nenajde nikdo, kdo by nosič mohl v srpenci postrádat?

      0 0
      • termit  

        skoro bych si tipnul, ze neni az tolik lidi co nosice maji…no flame

        0 0
        • Hanato  

          Docela bys s tebou souhlasil, ve svem okoli neznam nikoho kdo by to mel…

          0 0
      • Habib  

        Coz o to, nosice mam doma 2, na predek a na zadek. Jedinej problem, ze je vozim na total pevnem kole. Na celopero se to dost tezko roubuje a na predni vidli potrebujes adaptery. Kamos to kdysi vyrabel, docela to fungovalo, objel s tim kus Kyrgyzstanu…:-) Jinak Sport Arzenal dela toto : www.sportarsenal.cz/…ires/204.jpg , ale to je uz neco jinyho nez mam doma. Pokud nechces vozit nic extra tezkyho, tak zkus sehnat nosic na sedlovku. Neco to uveze a montaz je celkem jednoducha. Kdyz tak se ozvi na mail, nebo po ICQ a muzeme to zkusit jestli by to slo nejak na to tvoje kolo namontovat. Ale moc sanci tomu nedavam…jo a brasny by taky nejaky byly, tak v nejhorsim bych mohl pujcit jenom ty..:-)))

        0 0
      • filipes  

        vozil jsem na FSRku nosic jenom na sedlovku. Daval jsem tam 10–15 kg, dalsich 5–10 jsem mel na zadech, z toho 5l bylo vody. 10kg kramu ti musi stacit ;-) Ram i tak dostane zabrat, chce to byt lekhy a mit minimum veci.

        0 0
        • helium  

          no, ja lehkej prave nejsem … a proto se mi to na sedlovku davat nechce, to uz by sel tlumic do kolen

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.