• Volf

    Chci se zeptat zda někdo používáte tento program nebo jestli je k něčemu ? http://www.cyklotrasy.info/

    0 0
    • mastihuba  

      sem to zkusil, ale nic moc. Cena odpovídá kvalitě.

      0 0
    • tomas.m  

      Nahodou sem se k tomu programku taky dostal. Ze zacatku sem byl nadseny ze to bude urcite super ale nakonec me to zklamalo…

      0 0
      • kolombo  

        A můžeš být konkrétnější v popisu nedostatků?

        0 0
        • BB  

          zkusil jsem demo a pri hledani trasy to nenajde spojnice terenem, furt se to tlaci na asfalt

          0 0
    • universal  

      napr. ja. Kdyz pridavam trasy, ktere projedu na internet, je to supr. programek. Muzes se podivat na trasy a vystupy na mych strankach (odkaz sem uz davat nesmim, ale najdes ho v mem info). Za tu cenu par stovek jsem spokojeny uzivatel. kratky universal

      0 0
      • grafik  

        no treba v tomto pripade bys klidne dostal vyjimku :)

        0 0
      • TheIF  

        Pro? ne ? Linkovat v ?R není trestný, takže vinu nese uplaoder :-) Cyklotrasy v2.04 CZ + serial xxxxx

        Vypuj?eno z warforum.cz pod?kování za upload posílejte uživatel uvedenému v heslu :-)

        PS: jinak je už verze 2.05 ale zatím není ukraden klí?

        0 0
        • gobike  

          Je, mam ten odkaz taky ulozeny a zrovna jsem to sem chtel hodit, holt jsi byl rychlejsi, no:)

          0 0
        • jaski  

          nepltne cislo :-(

          0 0
        • TheIF  

          Těm, kterým se tento soft líbí, by si určitě měli zakoupit licenci, jinak budou mít smůlu. A já se omlouvám za link už jsem požádal admina o jeho odstranění.

          Ahoj,
          precetl jsem si Tvuj prispevek na www.bike-forum.cz , ve kterem se odkazujes na soubor obsahujici seriove cislo k programu Cyklotrasy. Jsem autor SW Cyklotrasy.

          Za pul roku skoncim vysokou skolu a budu se rozhodovat, jestli

          1. rozjedu projekt Cyklotrasy naplno, program i oblasti budou kvalitnejsi,

          budu se jim zivit, nebo

          1. projekt Cyklotrasy ukoncim a vezmu realtivne klidne misto programatora v

          nejake vetsi firme Tim, ze zverejnujes na internetu zpusob nelegalniho vlastnictvi meho produktu, me priblizujes ke druhe variante.

          Vim, ze tenhle boj nevyhraju. Jen chci, abys vedel, jak to je.

          Mej se fajn,
          Standa Ubik
          EAGLE Software

          0 0
    • dalimil  

      rád si trasy plánuju sám a to i tam ,kde to neznám :-) Není nad večerní chvíle strávené nad mapou a pivákem…

      0 0
      • MartinXC  

        Hele, to znám. Ráno si z toho pamatuju stěží název, odkud mám vyjet, a ještě barvy značení tras (ale všechny dohromady :-) Nejčastěji jezdím podle slunce.

        0 0
        • Paja  

          Na to, ze porad popijis te birrel me docela prekvapujes, nekdy bychom mohli udelat i nejaky planovani tras:o)

          0 0
          • MartinXC  

            Birel a podobné za volantem :-) Výjezd – viz minule – v pracovním procesu i na biku. Teď je to špaténka, i když jsem si začátek prázdnin plánoval jinak…

            0 0
    • MaPa  

      Ano, ale starší verzi 1.55 – oblast Okolí Prahy. Plusy – poměrně slušně udělaná slepá mapa s většinou křižovatek a míst, možnost vkládání vlastních míst a vlastních cest včetně komentáře, výškový profil, statistika poměru jednotlivých druhů cest, celkem friendly prostředí Mínusy – malá otevřenost systému, potřebuješ k tomu ještě klasickou mapu.

      Používám předem když máme jet delší výlet s přítelkou jako info jak moc a kde to bude do kopce a jak bude vejlet dlouhej (docela to sedí). Nebo používám zpětně po švihu abych věděl statistiku a info o profilu.

      Používám freeware.

      0 0
    • orca  

      Uběhlo několik měsíců -a tak se ptám i já používáte to dál někdo a jaké jsou zkušenosti ?? Je nová verze a tak uvažiji … jak moc podrobné jsou ty mapy k tomu dodané ?

      0 0
      • dafe  

        Jo, pouzivam to cas od casu na planovani vyletu. Divam se a tisknu si profil a statistiku, abych vedel kolik priblizne nastoupam a tak, po jakych znackach/cyklo­trasach jet, typ cesty/pesiny. Takovy papirovy track log bez GPS :-)

        Detailnost map se lisi oblast od oblasti (delaji to ruzni lide). Na cykloturistiku je to vyborne vsechno, na MTB drncani to zavisi jestli clovek co tu oblast delal jezdi na MTB, takze nektere oblasti jsou na MTB krasne pouzitelne, jine zase ne.

        Prazakum bych silne doporucoval zkouknout novou cerstvou verzi – je tam nova mapa Okoli Prahy – Slapy, uz se zobrazenim lesu a jinych plosnych objektu, takze vypada dost pekne. A rekl bych ze i na MTB pesiny se dostalo v hojne mire, hura! Nojo smrdi to reklamou, ale me se to proste jen libi :-)

        Docela by me zajimal nazor prazskych drticu ktere znam (blacky, jecnak) na tuhle novou verzi s mapou Okoli Prahy – Slapy. Ja tvrdim ze ted uz je to na MTB OK, me to naslo skoro vse co jsem kdy jel (krome pesinky Modrany – Zbraslav). Jecnak kdysi rikal ze na MTB nepouzitelne, tak co ted?

        0 0
        • rihas  

          Chybejici cestu (pesinku Modrany – Zbraslav) rad doplnim. Sam tu cestu neznam. Dival jsem se do mapy a taky mi to neni jasne. Chtelo by to popis, jeste lepe nacrtek.

          rihas (autor oblasti Praha-Slapy)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.