• pop

    Jakou máte zkušenost s páskama (vložkama) do ráfků? Hlavně co se týče defektů. Koupil jsem teď nějakou žlutou ultratenkou(ul­tralehkou),vel­mi snadno šla nasadit (ale snadno se i shrne) a podle mě je příčinou mých častých procvaknutí. Předtím jsem měl hodně uzký zelený (myslím s nylon.vlákny),ty ale šly špatně dolů (ale jinak bez problémů) a před tím Micheliny – všechny bez problémů.

    0 0
    • lempl  

      hoj me se nejvic osvedcily nylonovy od schvalbe:) jsou modry… nandat jdou ok a sundat s praxi taky ok:)

      0 0
    • vlk  

      hlavně nekupovat umělohmotné huthinsnon nebo tak nějak.Já se na to vykašlal a protože sem doma nic neměl po ruce tak jsem to 3 x objel silnější umělohmotnou samolepící páskou a je po problému.

      0 0
      • VencaV1  

        Co proti ni mas? Ja jednu modrou umelohmotnou hutchinson pouzivam jiz nekolik let a zadne problemy s ni nemam, taky ritchey se mi osvedcila ba i sportpaska funguje a myslim ze na nic jsou akorat takovy ty nejlevnejsi gumovy.

        0 0
        • vlk  

          no je umělohmotná a když se někdy náhodou nějak vystrčí/vyjede ze žlábku v ráfku tak mi vždy rozřízla okrajem duši podélně.Lepící páska je jistější.A pak mám ještě na druhém noname gumovou širší pásku.

          0 0
    • klerik  

      Pouzivam klasickou sportpasku a je v pohode. Vyhoda je v tom, ze se v rafku nehejbe, protoze se prilepi. Nevyhoda, lepej se k ni plaste, ale jdou krasne odlepit.

      0 0
    • Frankie  

      Myslim, ze tam mam micheliny do 9baru, jeden jsem pred rokem pri vymene pretrhl, ale jinac OK.

      Uz vam nekomu praskla? Me prave pred rokem, nastesti ne za jizdy ale v garazi – nafoukal jsem kola, odesel jsem se prevliknout a kdyz jsem vratil do garaze, tak bylo prazdny kolo. Kdyz jsem sundal plast, tak jsem zjistil, ze paska na jednom miste praskla a duse se propichla o drat.

      Jesteze se to nestalo nekde cestou z kopce v 50km/h. Vubec cekam, kdy mi bouchne plast, duse nebo paska v nejakym sjezdu … jednou se to stat musi … :))

      FV

      0 0
    • Glum  

      Dobrá zkušenost je se žlutými Micheliny. Mám jich na různých kolech asi deset, nikdy s nimi nebyl problém, řada z nich byla víckrát sundaná a znovu nandaná.

      0 0
    • black.horse  

      já si vždycky vystříhnu pásku ze starý duše:-) a mám rozměr tak akorát na ráfek a ještě zadáčo:-)

      0 0
    • yetti  

      Michelin!!!

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Schwalbe.

      0 0
    • lendl  

      Klasicka gumova = ziadny problem. Ale tazko sa da zohnat, jedine v takych shopoch s bikami najnizsich tried. Pri tych ostatnych su problemy dva, moc makka na slnku alebo pri brzdeni zmakne a nechrani dusu. Moc tvrda (napr. ta zlta) sa casom pokrci (brzdenim) a vzniknu take ostre hrany ktore prerezu dusu. Ja teraz jazdim taku modru, je ok.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.