• honzarb

    jen dotaz: kdo je vozite, mate je nasazeny podle sipek na plasti? Napr. u RR to vychazi presne naopak: sipovite dopredu a obracene dozadu!

    0 0
    • JMT  

      u rr je to spravne, vepredu kuli lepsimu brzdeni a vzadu pro lepsi zaber

      0 0
    • MlokCZ  

      Jenže každý má ten vzorek úplně jiný, takže bych ty směry u nich moc nesrovnával. Oba vozim, tak jak je na nich psáno. Ve předu u NN se mi to tak zdá dobrý, protože hlavní přednost NN oproti RR je (aspoň u mě se tak ukázalo), že mě dokáže při rychlejším sjezdu vytáhnout z hlubší delší díry nahoru do strany. A k tomu podle mě přispívá právě vzorek na předním, když se dá, tak jak píšou.

      0 0
      • MlokCZ  

        Na druhou stranu on nebude podle otočení pláště nijak velký rozdíl.

        0 0
    • Daník  

      Právě jsem se chtěl zeptat, ale vzorně hledám v historii. Jenže u NN když dám vpředu plášť tak, aby šipka „Front“ směřovala dopředu, je šípovitý tvar vzorku (figur) otočen směrem dozadu.Řada bajkerů mě tak na první pohled upozorňuje, že mám plášť obráceně a nebýt šipky,taky bych ho otočil??
      U RR nevidím problém.

      0 0
      • kubad  

        ten rozdíl ve valivém odporu je hodně velký pokud dáš přední RR obráceně. A bude hůř brzdit šíp se tak nezakousne jak Vprofil. Nevím jak bude držet v terénu. Ale je to o tom co jezdíš pokud zkopce dolu proč ne ale na úsecích kde potřebuješ aby to jelo budeš strácet. Na míň technické trasy a na sucho dám klidně RR do zadu tak jek ve předu, líp to jede a brdí. jen záběr je horší, ale na suchu a tvrdém to nevadí.

        0 0
        • Daník  

          já ale řeším Nobby Nic a vpředu

          0 0
          • kubad  

            Ale ono to bude podobné NN má taky směrový profil, ne tak moc jak RR. Kdyby to bylo jinak není tam rotace označená.

            0 0
            • tomPY  

              Ja mám NN v predu šípom do predu-funguje výborne.Časom to otočím a porovnám.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.