Za dvě hodiny odjíždím na dovču.

41 nepřečtených
  • Volf

    Tak se tady mějte. Za chvíli sedám do auta a vyrážím směr Zaostrog. Dva tejdny pohody. Super:-)

    0 0
    • zirecek  

      Za hoďku na AdrenalinCup, pohoda nic moc, nemám ještě zbaleno, :-)). Enjoy it! ;-)

      0 0
    • Lance  

      mejte se taky za necelych 63 hodin sedam do auta a vyrazim do prace

      0 0
    • Lance  

      mejte se taky za necelych 63 hodin sedam do auta a vyrazim do prace

      0 0
    • cat  

      Taky se pripojim.Za dve sekundy odchazim na zachod.

      0 0
    • enjoy  

      a kdybyste vedeli co ja budu delat cca za hodinu..:-))

      0 0
      • dalimil  

        grillovat ?

        0 0
        • Luka  

          ja abudu grillovat! (teda pect burty.. ale to se taky pocita…)

          0 0
          • Smazaný účet  

            já nemam co k večeři… kam mam zajít? :o)

            0 0
            • enjoy  

              mozna se u nas v praci bude grilovat i dneska:-).doporucuju krkovici nebo zebra:-).

              0 0
          • dalimil  

            buřt ? no to se tada nepočítá jako grillování ! to je plivnutí do obličeje všem naloženým krkovicím v česnekové marinádě,kuřecímu masíčku s medem a tymiánem,žebírkům v tacco omáčce a pstruhům se solí a citrónem…

            0 0
            • Tomcat_1  

              Hele, nech si to, jo? Ja jsem od rana v praci a jeste jsem nejed (a asi ani nebudu) :-(

              0 0
              • dalimil  

                no, já jenom aby bylo jasno.Buřt patří do buřtguláše.Gri­llováni je o něčem jiném.

                P.S. ještě jsou dobré grillované pariky se slaninovo-žampionovou náplní.mňam

                0 0
            • Luka  

              burt je z nouze ctnost… souhlasim.. ale grilovani: krkovicku jedine v cesneku nalozenou a kuratko jen v medovohorci­covokaricibulo­ve-grillovaco-palmovocukrove marinade.

              0 0
          • vili  

            hec pec ja du grilovat, teda ja ne , ja jen budu sedet a cekat az to ke mne prileti na taliri s vychlazenym piveckem :-))) mnam

            0 0
        • enjoy  

          jj:-))

          0 0
    • VencaV1  

      Tak se tady mejte. Za chvili sedam na tramvaj a vyrazim smer hospoda. Patnact piv pohody. Super. :-)

      0 0
      • pepino  

        Fuj. Alkohol. Ještě teď mě bolí hlava. Zrušte pátky. Zrušte pivo. Vyndejte tu větší hlavu z tý mý menší.

        0 0
    • Medunka  

      Chtela jsem za hodku startovat na 24 hodin. Veci sbalene nejsou, ke vsemu ani auto ;-( Tak nic ;-(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        He he. No na to, ze jsem zvanej na dnesni kalbu (ve Vesci), tak nemam jeste sbaleny vubec nic a k tomu sedim porad v praci.

        0 0
    • Darkson  

      já teda nevyrážim hned na dovču do zahraničí, ale za hoďku odcházim a mám 14 dní dovolenou. takže taky super:-)))…akorát tak za 12 dnů už se začnu stresovat, co se mi tu nakupilo:-/

      0 0
    • Marry  

      za 45 min jedu do Upice :)..... hadejte proc ? :-))

      0 0
    • gobike  

      hec a ja mam dovcu 2 mesice:-P

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.