• Habib

    Zdravim, tak to vypada, ze budu nejakou dobu dojizdet do prace pobliz nemocnice na Homolce. Mate nekdo tip jak se tam nejrychleji dostat? A nemyslim sanitkou :-)) Bydlim v Hostivari, takze pocitam dolu do Branika a pak nevim…napadlo me Prokopakem a pak nekudy dal..poradite trasu? Radsi vedlejsi silnice, pripadne stezky, hlavni silnice moc nemusim..:-)

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Po stezce na výtoň a paxe už holt s nějakou tou dopravou musíš smířit.

      0 0
      • Habib  

        No to je jasny, ale nerad bych po Plzensky nahoru…

        0 0
      • blue  

        kecy… prokopakem vyjede nahoru a pak sidlistema mimo nejvetsi provoz bez problemu projede na motol nebo kotlarku

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Dobrý no, ale von psal „co nejrychlejc“ a ty mu z toho děláš rodinej výlet na půl dne.

          0 0
          • blue  

            nevim o jakym vyletu na pul dne mluvis, par let sem bydlel v repich, takze fakt vim, o cem mluvim

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Tak jistě budeš tak laskav a nastíníš nám i zbytek cesty abychom všichni věděli jak doženeš tu ztrátu z toho Prokopáku !

              0 0
              • blue  

                no jestli se chces bavit o ztrate v radech minut prokopakem na ukor jizdy po plzensky, tak to asi nema cenu

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Když pojedeš nahoru, tak ztratíš určitě víc + se tam musíš hrabat z výtoně, nebo z braníka. BTW: Uznávám, že je to cesta, ale STRAHOV je taky cesta a taky nic moc. Plzeňská je jasná volba, je krásně široká a je tam spoustu krásných náklaďáčků ;-)

                  0 0
                  • blue  

                    strahov je teda porad lepsi, nez plzenska… po nabrezi celkem pohodlne na namesti kinskych a zahradou nahoru, sice tam je zakaz, ale tou zadni casti zas tak moc lidi nechodi

                    0 0
                  • wroum  

                    zlatej prokopak, na konci kolem hraze rybnika k Hypernove, pak kolem benzinky a metra Butovice smerem na zacatek plzensky dalnice (da se jet i zadem – minimalni provoz a nemusis jet po chodniku) no a v okamziku kdy ta dvouprouda hlavni zacina klesat (semafory) tak se das doprava a hned doleva a sjedes pres golfovy hriste dolu na plzenskou primo naproti nemocnici.rozhodne lepsi cesta nez po plzensky – tech par minut usetrenejch na plzensky nestoji za to.

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      Tak zajednak to zdržení bude určitě delší než 20min. Zadruhak když už se vysápu z prokopáku, tak je podle mně nesmysl sjíždět dolů na Plzeňskou Hliníkem, když můžu jet po hlavní až do nemocnice, protože pokud vim tak spodem se tam dostat nedá. Zatřetí nechápu, že ste všichni tak vysr… z těch aut. Každý auto neznamená nutně smrt. Zaštvrtý já to musim vědět nejlíp.

                      0 0
                      • wroum  

                        pochybuju ze je nekdo takovej magor aby si uzival jizdu po hlavni a navic spodem – skrz sidliste- se tam samozrejme projet da a navic to bude mozna i kratsi nez tvuj obchvat po hlavni. a ze kazdy auto neznamena smrt je jasny, ale prijemny to neni – aspon to bys vedet moh.

                        0 0
                        • kurýr na bajku  

                          Kdyby mně měla auta nějak výrazně vadit, tak bych se musel voběsit. To vy ste srábci :-P V prokopáku mi to štve mnohem víc, páč tam lezou žáby přes cestu a člověk jen hltá mouchy.

                          0 0
                      • blue  

                        do ktery nemocnice ze se neda dostat spodem? ty ze si prazskej kuryr? :-)

                        0 0
                        • kurýr na bajku  

                          Nemocnice Na Homolce má pokud vim vchod zhora od konečný busu.

                          0 0
                          • wroum  

                            …coz neznamena ze jedina cesta tam vede horem.

                            0 0
                          • blue  

                            ma i druhej vchod spodem od kotlarky

                            0 0
                          • Luka  

                            se nehadejte… Habib nebude jezdit primo do nemocnice…

                            0 0
                            • kurýr na bajku  

                              kam teda jezdí ?

                              0 0
                              • Habib  

                                naproti by mela byt nejaka skola, tak tam…

                                0 0
                                • wroum  

                                  sportovni zakladka?

                                  0 0
                                  • kurýr na bajku  

                                    Bude fotka ?

                                    0 0
                                    • wroum  

                                      zakladka je ten barak v pravym rohu dole na ty fotce co sem sem daval. divim se ze se uzivis jako kuryr :-)

                                      0 0
                                      • blue  

                                        bere zakazky jen od klientu, co mu trasu nafotej :-)

                                        0 0
                                        • wroum  

                                          :-D

                                          a ja porad co tem kuryrum tak trva a chyba je pritom u me – este nikdy sem nedal kuryrovi pruvodni foto.

                                          0 0
                                      • kurýr na bajku  

                                        Tak zajednak, tě asi překvapí, že zásilky nevozíme po základkách. Potom je to už motorkářskej rajón, takže tam na kolech nejezdíme a nejkratší cestu sem navrch stejně já, takže mě přestaň točit se svýma debilníma poznámkama !

                                        0 0
                                        • kurýr na bajku  

                                          No, sorry. Trochu sem vytek u toho pos… fotbalu !

                                          0 0
                                        • wroum  

                                          tak to kecas, vyuzivame sluzeb messingeru casto a posilame i na zakladku a este nikdy mi zadnej kuryr nerek ze mi to na tu zakladku neodveze!

                                          hadat se nebudu, ale rekl bych ze z hostivare je na Homolku kratsi kilometrove jet pres Prokopak, casove to cos rek bude mozna kratsi, ale vyrazne horsi cesta.

                                          BTW kde zacina motorkarskej rajon me je u ******, kdyz uz ses jednou poslicek, tak bys mel znat poradne oblast ke ktery se vyjadrujes.

                                          a este se zeptam na jinou vec, jak to ty poslicci delaj, kdyz potrebuju neco fakt rychle, tak jim to trva dlouho jak svin a kdyz vubec nepospicham a je mi fuk kdy to dorazi tak je u me za 10 minut a u zakaznika to pak je hned?

                                          0 0
                                  • Habib  

                                    jo, to je ono…alespon podle stavebnich vykresu co jsem videl to tak vypada :-)

                                    0 0
                                    • wroum  

                                      tak to je nejlepsi vyjet nahoru z Kotlarky – je to kousek. a na Kotlarku dojet pres Smukyrku nebo pres Cibulka z Prokopaku. Cest je spousta.

                                      0 0
                                      • Habib  

                                        Diky za rady. Zatim je dost casu, aktualni to bude az nekdy v cervenci, takze do te doby udelat pruzkumnou vypravu :-)

                                        0 0
                      • JancA  

                        správně. Plzeňská je v pohodě, jezdim tam docela často nahoru i dolu a nikdy sem s tim neměla problém a auta se mnou taky ne:). Pokud bych jezdila timhle směrem do práce, rozhodně bych nevymejšlela blbosti a jela nejkratší cestou.

                        0 0
                        • wroum  

                          ja na Plzensky bydlim a v pohode mi fakt neprijde. usek Andel – Klamovka by me ani nenapadnul jet na kole po silnici a na chodniku je riziko ze te sejme tmavocech. kdyz uz za kazdou cenu jet tudy, tak po Vrchlicky se da jet po chodniku nebo se da jet Sacrecourem a pak kousek Holeckovkou a ten kousek pak na Kotlarku se da jet po plzensky po chodniku, ale vzhledem k tomu, ze pendluju mezi Chodovem a Klamovkou na kole dost casto, tak vim, ze cesta pres prkopak je hezci, bezpecnejsi a mozna o par minut casove delsi (kdyz si skrabnes kopec kolem cvicaku nahoru a pak jedes po panelce do Jinonic, tak mi to prijde snad i rychlejsi). kilometrove je prokopak o kousek kratsi. ale radsi vyjedu o 10 minut driv, nez abych se musel proplejtat po cykloztezce na palacak a pak pres Andel v prachu a humusu po Plzensky nahoru.

                          BTW ne vzdy je nejkratsi cesta ta nejlepsi :-)

                          0 0
                  • enjoy  

                    plzenska je paradni prazskej oldskuul!:-).pekne po chodnicku a pak po tramvajovym pasu..,parada! to jentak pro kecalky ze to jako neni fajn:-)

                    0 0
                  • enjoy  

                    jeee,proc to jezdite nahoru?:-D

                    0 0
    • kurýr na bajku  

      Po stezce na výtoň a paxe už holt s nějakou tou dopravou musíš smířit.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Možná, že by tě mohlo eště zaujmout toto: Plzeňskou, nebo Holečkovou až na Klamovku, pak parkem Klamovka, Podbělohorskou a na křižovatce se Spiritkou hupnout na tu polní cestu co vede až na HOMOLKU.

      0 0
    • jivo  

      Neco podobneho jsem navrhoval nekomu na Trasu Letna – Stras ice. www.bike-forum.cz/…1/forum.html#… Sice je prokopak zajizdka, ale stoji za to.

      Dal muzes jet taky pres Santosku a Waltrowku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.