• minifisch

    Ahoj mam dotaz mam bezdusove plaste a v pripade defektu muzu dat dusi nebo musim pouzit nejaky specialni sprej ktery tu diru zalepi ??? Diky

    0 0
    • VencaV1  

      V pripade defektu tam muzes dat dusi a doma to zalepit, pokud se ti to podari (me se to treba naposled nepodarilo a v pneuservisu na me koukali jak na silence), pokud je to mala dira, treba od trnu, tak tam muzes dat tzv. slim, coz je takovej sajrajt, kterej to zalepi.

      0 0
      • minifisch  

        a tu dusi uz tam pak treba muzu nechat na porad ? nebo je lepsi ji opet vyndat ?

        0 0
        • VencaV1  

          Kdyz ji tam nechas, tak uz nebude bezdusovej. :)

          0 0
        • enjoy  

          tak koukam ze ty spis touzis po normalnich dusovych plastich..:-) nechat ji tam muzes.kdyz ti nebude vadit,ze to bude cely vazit jak na sjezdaka.

          0 0
          • drtyc  

            hele davam soutez. kolik dusi do kola musis narvat, aby ses dostal na vahu 23kg

            0 0
    • lubos  

      Jo. Das dusi, pak sprej, pak to zalepis, pak to cele vyhodis a zacnes vozit normalni plaste :P

      0 0
    • Daf  

      Nejlevnejsi je tam dat tu dusi a doma plast opravit. Jezdit bezdusak s dusi je asi nejtezsi mozna varianta a navic tim dokonale zrusis vyhody bezdusovek :)

      0 0
      • BB  

        to jsi mi pripomnel jedne starej vtip, ktery na tuto situaci sedi: Jezdit bezdusak s dusi je jako soulozit v posteli na stojaka. (omlouvam se mladezi madsi 18 let).

        0 0
        • erbeckar  

          To je dobre :)

          A jako zaprisahany zastance bezdusovek nemuzu nepripomenout, ze neni lepsi kombinace nez bezdusovka+tmel. Zatim 2000km bez ztraty tlaku. A Geaxy se daji zalepit v terenu za 5 minut (to jsem jeste nemel NoTubes tmel) akorat to chce vetsi pumpu nebo rychle ruce (muj pripad :).

          Kamenujte, ja si za timto stojim! Stejne 90% lidi, co na tubeless nadavaji o nem akorat cetli ve Velu. Ha ha ha..

          0 0
          • VencaV1  

            Ve Velu jsem o tom taky cet, by me docala zajimalo jak prisli na to ze ti bezdusovku zalepi v pneuservisu, kdyz mi v nekolika tvrdili ze na to nejsou vybaveny. :)

            0 0
          • Gorgov  

            kdo by te kamenoval? Mas naprostou pravdu. Kdyz ti nejdu v prvni rade o gramy, je bezdusovka super reseni. Ja ted vozim normal plast bez duse s notubes a to je lehci nez klasika+ ultralight duse a nepichnutelny…

            0 0
            • lubos  

              Co ostry sutr ? ;o)) Kdes kupoval no-tubes kit a za kolik ?

              0 0
              • minifisch  

                A jake pouzivate ty spereje popripade nejake tmely ? znacky a ceny diky

                0 0
                • destr  

                  No-tubes, maxcursor, 490 Kč za skoro litr.

                  0 0
                • kesu  

                  No-tubes,od hnoje,levne:)

                  diru do 2mm to zaplepi za jizdy

                  diru do 3mm je lepsi zastavit a pridrzet na tom prst

                  nad 4mm ses v pr***i a musis tam dát duši.nicméně se mi povedlo plášť bez problému zalepit normální záplatou.

                  Celkove je UST prinos,lepe to jede,min defektu,nebo respektive kdybych nemel 585g 2,1 NN ktery se proriznou i na novym asfaltu tak bych defekty nemel asi zadny..Kazdopadne ted vyzkousim Continental kterej vazi o ctvrt kila vic tak uvidim

                  0 0
                  • K2  

                    Osobně jsem zkoušel na normální pláště se Slim gelem a to tak dobře nelepilo. Chytl jsem dírku cca 1–2 mm a musel jsem dávat duši.

                    Zvažuji, že přejd na bezdušáky, ale možná jeětě vyzkouším ten No tubes jestli je tak dobrý jak píšete. Má někdo srovnání Slim x NoTubes?

                    Používám to na NN Swalbe a ten zelený gel se tlačí spoustou pórů ven. Vypadá to srandovně, když má člověk plášť posetý  zelenými tečkami…Ty pláště jsou teňoučké a hodně porové…

                    0 0
            • destr  

              Tak tak.

              0 0
    • Lance  

      VYPLATI SE BEZDUSAKY???

      jde to dat na jakykoli rafek?

      0 0
      • destr  

        Když utěsníš díry od niplů, tak to jde teoreticky na každej ráfek. Jenom je většinou problém to na tom ráfku nafouknout.

        0 0
        • Vilém  

          No UST nevim jestli das na kazdej rafek. Jinak s Notubes, Noflats atd. to jde s klasickym plastem.

          0 0
        • MlokCZ  

          UST pláště se na normální ráfky nedávají, UST pláště patří na UST ráfky. UST plášť na neUST ráfek je nejhorší bezdušové řešení, kterému bych se obloukem vyhnul. Patka UST pláště není dělaná pro patky normálních ráfků.

          Na neUST ráfku je lepší použít s bezdušovou sadou normální dušový plášť.

          0 0
      • MlokCZ  

        ano

        ne

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.