• UCHI

    Ahoj lidi, koupili by jste tohle? CORRATEC SuperBow Team World Cup – AKCE !!!

    • rám: Biometric Bow Technology Aluminium 7005 hydrofor­mtechnik, vidlice: Manitou Skareb Platinum Lockout – 100/60 mm
    • výbava: Shimano XTR, Shimano XTR disc, zzyzx, Corratec Grip Master
    • váha: 10.3 kg
    • Corratec

    Cena vč. DPH : 96990.00 Kč Akční cena vč. DPH : 59990.00 Kč

    CORRATEC SuperBow Team World Cup – AKCE !!!

    Děkuji za vyjádření.

    Anketa: Koupili by jste to za ty prachy?

    ANO
    16x
    33%
    NE
    28x
    57%
    0x
    0%
    0 0
    • Hnoj  

      To si teda piš že bych to koupil, kdybych ted řešil nový kolo !!! je to bomba

      0 0
    • TheIF  

      Ne protože to není full :-)

      0 0
    • bajkr  

      taky bych ty prachy vrazil raději do tohohle :o)

      0 0
    • yetti  

      Kdybych shanel bika za ty prachy, tak tohle bych mohl :-)

      0 0
    • MlokCZ  

      Do HT bych v tuhle chvíli nedal ani 40k ať by bylo sebelepší.

      0 0
    • borda  

      vypadá moc hezky

      0 0
    • MARIN  

      Tenhle jejich ram semi vzdycky libil

      0 0
    • Daf  

      Me se to docela libi a myslim ze to nebude jezdit spatne.

      0 0
    • Radek Broz  

      Kde to za ty prachy ma tlumic?

      0 0
    • UCHI  

      Děkuji za názory a ještě se zeptám na vidli, je tam ten skareb a já mám 85 kg, není to na tuhle vidli moc? Mám raději trochu tvrdší nastavení.

      0 0
      • McBlacky  

        rok vydrží…

        0 0
      • Lišák  

        Nastavit na tvrdo si ji jistě můžeš, ale ta vidle není torzně tuhá a bude se kroutit. Je to moc subtilní konstrukce. S tvojí váhou bych ji nebral, pokud nechceš fakt závodit a šetřit každý gram.

        0 0
    • rasto  

      jak se tak ne nej divam podruhe, nema jen 1 navarku pro kosik? kdyby ano, asi by vypadl z kandidatske listiny…

      0 0
    • hannawald  

      hodne se mi libi. Navic tomu kolu nelze uprit originalitu. Komponentove neni co resit (mozna vidli nekdo nemusi, ale spatna urcite nebude, max. si dohodni vymenu, pokud by Ti hodne vadila, ale predpokladam, ze pokud nekdo kupuje HT za 60tis, tak to asi na chrteni chce a v tom pripade je Skareb vpoho, zavodni model od Manitou..)

      0 0
    • morgan2  

      Zdar,uz dlouho hledam kolo do 35000.- Ram chci karbon a padlo mi do oka toto : http://www.cyklobazar.cz/…bonove-kolo/

      Co Vy na to ?

      Diiiky

      0 0
      • Vilém  

        za ty prachy, pokud ti sedne, mi to prijde jako dobrej kup. Neco bych casem povymenoval a bylo by to slusny kolo.

        Jinak toto historicke vlakno stoji zato precist od zacatku, fakt jsem se s odstupem 5ti let, pobavil.

        0 0
      • lalajda  

        Jezdím Revolušna a nemůžu si ho vynachválit a hlavně žádná tuctová záležitost :-)

        0 0
        • morgan2  

          Tak je to z nejakeho kramu z Nemecka,ale zaruka by mela byt tam no, tak o komponenty ani tak nejde,ale když prdne rám,tak by záruka měla jít uplatnit no,tak ja nevim,v sobotu ho pojedu okouknout

          0 0
          • lalajda  

            Na netu se chlubí vysokou kvalitou a pevností svých rámů. Já ho jezdím asi tři roky, ze sjezdu jej moc nešetřím a je v pohodě. Zlomit rám, to už musí být snad vada kusu nebo nepředstavitelný držkopad mezi stromy nebo na šutrech :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.