• dalimil

    V modřanské rokli vjel večer mladý cyklista do nataženého provázku,spadnul z kola a upadl do bezvědomí.Když ho tam jeho otec za hodinu našel,byl bez kola,peněženky a batohu.vím to od člověka z Thom. nemocnice.Takovou prasárnu snad nemůže normální člověk udělat…

    0 0
    • mawerick  

      Tak to si dlěáš prdel… a já tam tak dvakrát třikrát do týdne jezdím… No to je pěkný… Ty lidi bych střílel u zdi za úsvitu…

      0 0
      • Daan  

        Nazdar! ja se nedivim, jel jsem tam minuly tyden, a potkam particku podivnych polonahych bezdomku co tahali dvere od golfa, nedivim se uz nicemu…

        0 0
      • Haryk  

        Ne za úsvitu. Hned na místě, bez soudu. A před tím by si vykopali hrobečky, mamrdi.

        0 0
      • HastySnail  

        tak to já bych je zase nestřílel… nechal bych jim useknout ruce a nechal je chcípnout hlady. Rychlou smrt si nezasloužej.

        0 0
    • cukr.dva.nula  

      lidi nas asi moc radi nemaj, radsi by abychom drepeli s pivem u bedny a cumeli na to, jak se 22 idiotu honi za kozenou kouli na umelym travniku …

      Tuhle v dablicaku na trailsu dole za zatackou, z ktery neni moc videt tesne ped odpalem na malym dvojacku nahazeny dve vetve jako svine. Stih sem ubrzdit … ale tenhle pristup me stve :(

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Moje řeč (o tom fotbalu).

        Taky jsou dobré ty kecy o tom jak cyklisté ničí cyklostezky, pak vjedu po dešti do lesa a cesta totálně rozrytá od lesáků a všelijaké podobné havěti… :((

        0 0
        • dalimil  

          hele já se na fotbal dívám moc rád,ale tohle se už tady řešilo.

          Spíš jsem chtěl říct,aby jste si tam večer dávali hodně pozor !

          0 0
          • mawerick  

            To ale asi skoro všude:(( I když je fakt že lano přes cestu je novinka… Slzák do obličeje a tak to už tu bylo ale tohle…

            0 0
            • dalimil  

              je to hustý,matka tam jezdí každý ráno, trochu mám o ní strach.Je fakt,že se tam poslední dobou pohybujou všelijaký existence.

              0 0
              • grizzlik  

                policii nekdo alarmoval ? tohle se samo nevyresi…

                0 0
                • dalimil  

                  to nevim,ale zkusim to zjistit

                  0 0
                • mawerick  

                  Příšluníka jsem vevnitř v rokli neviděl nikdy… Pohybujou se maximálně dole na konci a to jsem je tm viděl jednou… A myslím si že to stejně k ničemu nebude:((

                  0 0
                  • dalimil  

                    a to zase jo,já je tam občas vidím.Vždy na koni a vždy ve dvou !

                    0 0
      • gobike  

        No neco podobnyho se mi stalo, sjizdim tak muj oblibenej usek lesikem, je to dost technicky a vim, ze tam jezdi hodne bikeru. V miste, kde cesta vede prudce dolu a navic mezi kroviskama do zatacky nejakej **** nastrazil klacky do cesty a ja se tam pekne nabodl. Takovy parchanty bych fakt strilel…

        0 0
        • PjSky  

          ja to vubec nechapu… jako dneska slapu do stoupaku, jazyk na veste a z protijedouciho favoritu bile barvy [ke vsemu po prostredku a dos rychle] vyletela pet lahev vody a nekdo zarval „makeeeej!“

          ............ kdyz to zkousim hodnotit slovy tak jen cloumam dlanema, protoze me fakt nenapa nic dost sprostyho.. co je na cyklistech tak spatneho? ze jezdime po silnici a tak to tam burani nemuzuou smazit 150??? nebo rusime chatarum u lesa valecku u grilu a piva? nebo z nas maj cerny svedomy ohledne svych bilych tlustych linych tel?

          0 0
    • petebike  

      tak to je hodne spatny, sice tamtudy moc nejezdim ale stat se to muze kdekoliv :-(

      0 0
    • yetti  

      Co na to říct :-( Snad jenom, že ty mlejny melou a určitě na takový šmejdy taky dojde.

      0 0
      • peky  

        Určitě taky tomu věřím, dojde ale bohužel chcípnou spokojený vožralý a sfetovaný o dva roky dřív než já. Pokud mě pro moje kolo a prachy nezmrzačej nebo nepřizabijou (potom to bude dýl jak já)

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Kousek vodtamtaď maj měšťáci centrálu na beránku, sice tam maj PATROLa, ale tam se s nim nedostanou, takže na to kašlou.

      0 0
      • peky  

        Na co kašlou? Já myslím, že si právě hleděj svýho. Jejich prachy sou jejich prachy kamaráde. Takovej je život. Budeš tlačit prachy policii a oni si tě všímat nebudou. Z čeho by potom žili..... Voe přemejšlej :)))).....

        0 0
      • peky  

        Přečti si tohle www.mpmb.cz/svodky.php?… těmahle sračkama vykazujou činnost aby nebudili podezření. Uplně to vidím u nás. Sráči to sou.

        0 0
        • jobekr  

          Tak tohle je fakt vrchol hyenizmu. Jak tohle může někdo udělat nechápu. Ale policajtům by se to nahlásit mělo, jestli říkáte, že to tam je, že se tam pohybujou bezdomovci, tak benga je hned chytí. Sice jim asi nic nedokážou, ale budou vědět, že už o nich policajti ví, tak si to snad příště nedovolí. A jak dopadl ten kluk? Přežil to ve zdraví?

          0 0
        • Pavlis  

          Nahodou to vypada, ze se u nas polisi obcas i pobavi.

          Viz.: 14.30 hodin oznámila rozhořčená paní K., že u fontánky v parku u Modré Hvězdy dva opilý muži dělají nepořádek, zvrací do vody a kuchají rybu. Strážníci při kontrole místa žádné poškození, nepořádek ani znečištění nezjistili. Kousek od fontány šli dva muži, kteří uvedli, že si jeden z nich ochladil vodou hlavu a druhý mezi tím začal konzumovat uzenou makrelu, kterou strážníkům ukázal.

          Jinak mi neprijde, ze by napr. hlidkovani u skol byla uplna sracka cinnost…

          0 0
        • DX3,5  

          Jo to máš svatou pravdu…policajti sou starý kurvy…pro lidi dělaj absolutní hovno a jejich výkazy to je tragédie…viz 14:30 hod jak nějaká rozhořčená paní volala kvůli těm opilcům…to je fakt moc…si z nás dělaj srandu nebo co???

          0 0
          • Komi  

            Zas na druhou stranu pokud ta „rozhořčená paní K“ byla nějaká stará nervozní madam, tak bych se ani nedivil, kdyby to byla pravda :-D

            0 0
    • Páník  

      hajzly jsou to…posledni dobou se podobny veci stavaji nejak casto…prelamat jim hnaty,at si tyhle lidi uvedomi,ze nekde udelali chybu!

      0 0
    • Meesha  

      ubit takovy zmrdy! Zrovna v Modransky rokly je dost rusno, tak se divim, ze to takhle „proslo“? Nemivam tam problem jet 50… fuj…

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.