www.SixNumbers.cz už za dva měsíce !!!

8 nepřečtených
  • Báža

    Myslím, že nejlepším způsobem , jak se začít už dva měsíce dopředu tešit, je přečíst si článek, který popisuje autentiské zážitky dvaou kamarádů při absolvování loňského bajkového dobrodužství

    0 0
    • skipXC  

      … mno drobátko ti chybí odkaz… :) www.bikebase.cz/article.php?…

      si to po sobe cti koko :)

      0 0
    • Šemík1  

      Jo, už se taky těšim, přihlásil jsem se na všech 6 etap v jednotlivcích, držíc se hesla „Zážitek nemusí bejt dobrej, hlavně že je silnej“ :-))

      0 0
      • skipXC  

        No tak z toho nemám strach – to bude slušný – doufám, že seženu vozejk a podaří se mi to doma prosadit jako dovolenou… :)

        0 0
    • Cryzyy  

      Na avízovanou akci bych rád sehnal někoho do dvojce – jezdím relativně rychle a na to jak jezdím rychle, tak mapuji relativně špatně :) rád bych to pojal jako dovolenou, takže přednost mají dobře mapující rychle jezdící holky, nasledují rychle jezdící a špatně mapující holky… prostě rychlejší chlap než já, je špatná varianta, ale i to je lepší, než se účastnit sám :) Kontakty mam v profilu a o tom co jsem zač si můžete udělat představu na www.cryzyy.net , o tom jak jezdím MTBO třeba tady www.cryzyy.net/2005/rr.htm

      0 0
      • blue  

        muzu potvrdit… pokud si hodlate znechutit zavodni pojeti cyklistiky, tak nevahejte a vyuzijte tyhle jedinecny nabidky :-)

        0 0
        • skipXC  

          Tak znechutit je asi moc silny slovo – MTBO je prostě něco jinýho, je to disciplína, kterou čeká velikej rozmach, ale pochybuju, že někdy nahradí MTB závody – ty maj taky svoje kouzlo.

          Jel sem teď Ruskou ruletu a jsem plnej úžasnejch zážitků. Je to prostě něco jinýho.

          Klasický „chrtí“ závody, ale budu jezdit dál – nedá se to porovnávat.

          Čus :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.