• vzduch

    Mám MX Comp ETA, model 06, koupena v prosinci 2005 . Při vyjížďce jsem si všiml, že se mi nějak leskne guma a on to byl tekoucí olej z vidlice . Nejezdím žádné extrémy . Mám otázku, o jakou závadu se může jednat a zda je na místě vidlici reklamovat . Díky

    0 0
    • vlk  

      asi je to těmi vysokými teplotami v kombinaci se staršími tesnícími kroužky.já to zrovna taky u duka řeším.tady www.bike-forum.cz/…9/forum.html#… Ale já ji mám již 3 roky ježděnou a to celoročně i v zimě.U tebe bych to asi dal na reklamačku.

      0 0
    • kolda  

      jeste, ze ti tam zustal vzduch :)

      mozna odeslo tesneni, nemas skrablou vnitrni nohu – poradne to zkontroluj. If ne, reklamuj, if jo – smula :( ale vymena tesneni neni zadna tragedie.

      0 0
    • JSt  

      ale odkud ti tece? pres gufera nebo prosakuje skrz o-krouzky dole na nohach? si mi tak jednou taky vidla ucvrkla po vymene oleje. jak si to po rozborce sedalo, tak to pres ten o-krouzek prosaklo. stacilo to dotahnout a dolit na pozadovanou hladinu olej…

      0 0
      • vzduch  

        Už je to opravené . V servisu mi řekli, že už z výroby bylo skřípnuté těsnění .

        0 0
        • Vašur  

          Na to neřišli při garančce? :-(

          Aspoň ty servisy co mi dělaly garančky tak při ní vyměňovaly olej. Takže předpokládám, že by tam tím pádem nemohlo zůstat skříplé těsnění. Určitě ne z výroby.

          0 0
        • Corbett  

          Hurá do trénování na Drásala.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.