• JancA

    Už už:)))jsem si myslela, že budu víkend bez závodu, ale přece:) jen jsem dostala pozvánku na tohle : www.50bezdez.cz/ . Nejedete někdo z Prahy autem? Dík (ps : vim že je to rovina blabla…)

    0 0
    • zac  

      To si taky nemohla rict driv??? :( ted uz se nevyvliknu z pracovniho vikendu na chalupe… :(

      0 0
    • petebike  

      cau cau, kdyz nebude prset, jedu tam a zpatky na silnici – pro nejakej matros od kamose :-) tak muzes jet semnou na rozjeti :-))

      0 0
      • JancA  

        trosku mohutný rozjetí před závodem,ne?:)

        0 0
        • petebike  

          pojedem na pohodu, lokomotiva bude BEEDA, takze za dve hodky jsme tam :-)

          0 0
          • JancA  

            no pockej a to mam jet dve hodky tam, pak dve hpdky (mno asi min) zavod a pak jeste zpatky?

            0 0
            • petebike  

              no proc ne :-))) ja bych tedy do toho nesel, ale ty si zenska ty zvladnes veci :-))

              0 0
            • sargo  

              kamarad taky jede z Prahy nakole,teda nejdřiv do Liberce ,pak do Doks , pak zavod a zpet do Prahy.Toho poznas bude to ten co na startu bude vypadat ze uz je v cili

              0 0
            • Beeda  

              mam 5-ti hodinovou vytrvalost, planoval jsem Pha-Doksy-Turnov-MalaSkala, jede se tam Extrem cup, tak to tam jdu okouknout, odtamtud me vezme kamos… dam info po icq.B

              0 0
              • bajkr  

                co co co na štěchovický už je plno? :o)

                0 0
                • petebike  

                  covece jen jednou nebo dvakrat – vic asi ne, sem jezdil stechovice a zepet – 6hodin, docela vopruz

                  0 0
    • JancA  

      no tak coooo???Nikdo?

      0 0
    • JohnyLi  

      Taky se přidám, nejede někdo z Liberce? Kdyby bolo potřeba mám volno v autě. Jinak z Prahy jedu v pátek z práce, to ti asi nepomůže:-(

      0 0
      • JancA  

        no to ne, škoda, ale dík

        0 0
        • JohnyLi  

          Není zač:-) Mám pocit, že to bude v sobotu pěknej fofr… Byl jsem to o víkendu projet a je to vážně placka :-(

          0 0
          • JancA  

            nojono,tak ja nejedu, káru nemám…Dám si místo toho křivoklátský kopce a možná udělám líp:)

            0 0
          • MARIN  

            Nejdriv sem zajasal ze bych si to zajel – v okoli je celkem pekny teren- ale po prohlidnuti mapy a zjisteni skoro absolutni roviny na to kaslu. Radsi pojedu otevrit cyklostezku a dat nejaky pivko a kousek prasatka :)

            0 0
            • náčelník  

              Koukám na mapu – povrch je šotolina+asfalt, takže je to taková placatá Jizerská padesátka/Nova Cup :)

              0 0
              • JohnyLi  

                Tak, tak… Ale ještě na pár místech „drobek“ písku… Doufám, že v tom vedru co má být se to bude dát přežít…

                0 0
    • pavlicek  

      Já jsem přihlášenej, ale nevím ještě jestli pojedu, bo je mi šoufl. Rozhodnu se až v pátek večer. Jestli pojedu, tak sám, někoho vzít můžu.

      0 0
    • Cryzyy  

      Dalsi sra*** zavod, 50km za 500,– to je dobrej business :)

      0 0
      • JancA  

        platit to nemusim, proto bych jela, zadnej zavod neni z treninkovyho hlediska spatnej, jede se kase tak jako tak a do intenzit se dostanes stejne..Neva, snad pristi rok:)

        0 0
        • Beeda  

          pojed s nama trenink do Doks a zpet, ZDV 4,5h vytrvalost, ale bez prestavek jako minule s BF…

          0 0
          • Cryzyy  

            kdy jedete z Doks ? ja tam mam na sobotu 5h a docela bych se rad zase jendou s nekym svezl…

            0 0
            • Beeda  

              Sobota z Phy – bud v 8h nebo v 10h, podle toho jak stihnu navrat ze spindlu, radeji v 8 h nez bude horko..B

              0 0
              • JancA  

                chichi ty jedes taky?ted mi to rikala kamoska z exconatctelu…to bude naka gigaakce,ne?:)

                0 0
                • Beeda  

                  jo beru si ziletku odkroutim si svoje a pak jen leharkou, to je bude team building :-)) B

                  0 0
              • Cryzyy  

                Aha, tak to asi moc neto, protoze ja z Prahy nejsem.

                0 0
          • JancA  

            ja bych jela, jenze to je zas na celej den,ne?3hodky tam, dve hodky v doksech a 3 zpet:(

            0 0
            • petebike  

              prave ze ne, potrebujem se tam trefit tak aby tam byl kamos a dal mi veci od prekupnika :-) takze bud vyjedem v 8 a nebo v 10 aby se to stihalo :-)

              0 0
              • JancA  

                aha…promyslim to tedy.sorry za vymenu info zde, ale gatekeeper nejak nechce dovolit prostupnost alternativnich komunikacnich kanalu nebo co:)

                0 0
                • petebike  

                  od toho tu je ne ?, tedy pokud me budes zvat na rande tak jen pres sms :-))

                  0 0
        • Cryzyy  

          z treninkoveho hlediska, je to uplne na houby, teda aspon pro me… kdyz zavod, tak kase, ale nevim proc bych se musel bat, ze me nejakej plasak sestreli…

          0 0
          • JancA  

            kdyz se postavis do prvnich rad, sestreleni se prece bat nemusis…tam to ty lidi umej…ani ja se uz nebojim a to rozhodne nejezdim buhvijak rychle:)

            0 0
            • Cryzyy  

              ja na kole jezdim uz nejakej ten patek abych vedel svoje, ale i tak diky za radu :) Proste spatna akce, ale vzhledem k tomu, ze to mam zarohem jsem o tom asi tak pikosekundu uvazoval, nez jsem to vyhodnotil, jako ze ne a to ani nahodou.

              0 0
    • McBlacky  

      no tak 450metrů na 50km s poznámkou že trat není náročná, to bude čas tak 1,30 – 1,40, fuj tajbl. radši celodenní zewling posázavím :) a večer tak 8–12 kousků do ZDV :)

      0 0
      • prekschl  

        to je opravdu super názor, radši se zchlastat…

        0 0
        • civetta  

          No tak Ty jsi sbiral odvahu docela dlouho na tuhle reakci, to Te to muselo zrat cely leto… 8-))) Nicmene kdyz uz jsi to vytahnul z prachu zapomneni, vyuziju toho: v nedeli 24.9. se ma jet 2. rocnik Tour de Machac – 36 nebo 72 km (1 nebo 2 okruhy) a trat je rozhodne zajimavejsi nez Bezdez (po plazich tesne okolo jezera a pak pres Polomeny vrchy), pricemz startovny tusim 350,– (pokud si to pamatuju z letacku z infocentra – propozice uz mely viset na www.bikebase.cz, ale zatim nevisej). Jak dopad prvni rocnik nevim, poradatele neznam (Achilles Barnisin z Lipy), nejsem placenej za reklamu 8-))) ale jedu (naockoval jsem i zbytek rodiny vcetne dedy 8-))) a tesim se. Rozhodne lepsi zaver sezony nez Novacup (i kdyz budu i tam – je to spolecenska povinnnnnnnnnnnnos­t 8-))).

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.