• Trojci

    zDÁR,

    před chvilkou jsem slyšel, že utvoření infantilní závislosti na partnerovi je nejlepší způsob k udržení sťastného manželství.

    Tak mě hned napadlo, kolik z nás je infantilně závislejch na svým bajku :o))

    Klidně sem pište i úchylárny!

    Anketa: jste infantilně závilsí na svým bajku?

    29x
    69%
    N E
    13x
    31%
    0 0
    • Trojci  

      Já jsem teda pevní škrábanec na svým milášku málem vobrečel :)

      0 0
    • McBlacky  

      jsem závislej na zážitcích co mi poskytují…

      0 0
    • fousek  

      co je infantilni?

      0 0
    • wroum  

      kolo je jen a pouze vec.

      0 0
    • Darkson  

      doufám že ne;

      0 0
    • Daf  

      Na biku teda zavislej jsem, to je jisty i kdyz teda infantilne asi neni ten pravej vyraz :) O biku se uz bavim jenon s bikerama, ponevadz zacinam mit pocit ze uz ani kamaradi nebikeri pro to nemaj pochopeni. Normalne se bojim otazek typu kolik mas najeto. Kdyz odpovim pravdive slysim slova uznani, jako to nenajedu ani autem atd. ale v duchu si nejspis mysli ze jsem magor. Mozna opravdu jsem :)

      0 0
      • fousek  

        tak to je v pohode, o tobe si to jenom myslej a o me to rikaj a ja to rikam o jinejch:-)

        0 0
      • blue  

        ja se bojim od znamejch jedny jediny otazky: „jaky kolo si mam koupit?“ :-)

        0 0
        • Daf  

          „…tak neco do 7000kc. Ja na to stejne moc jezdit nebudu“

          0 0
      • Trojci  

        No, já o svém vztahu ke kolu sem tam zapřemejšlím a říkám si, že to není jen „kolo“.

        0 0
      • zirecek  

        Bike-forum je taková psychologická úchylka, jsme tu všeci poznamenaní, :-)).

        0 0
      • lubos  

        Jo, to znam s tema km :). A to nemam zdaleka tolik najeto jako Ty. Myslim.

        0 0
      • james11  

        to Daf: a kolik máš tedy letos najeto?? :-D

        0 0
    • Manas  

      Nevim jestli infantilne, ale zavisly sem. ALe kdyz se to skrabne tak to mi je uplne volny … :-)

      0 0
    • luke777  

      joojo pro me kolo je muj milacek pritelkyne sice cosi brepta ale je to proste moje, ted si skladam nove a na obyvaci stene ho mam pekne rozestavene:)) rano se vzbudim kouknu na nej a hned je me lip:))

      0 0
    • Lister  

      Kolo je druhý nejdůležitější člen rodiny, hned po mě :o))))

      Nejen jízda, ale i servis, výběr komponentů, nákupy…to je to co mě na tom strašně baví, je to prostě věc, na které se člověk může totálně individuálně vyřádit – na autě by to taky šlo, ale tam to přijde moc draho :o) Jsem zjistil, že jsem letos strávil pomalu víc času prací na kole než ježděním na něm, takže to musím rychle dohnat. Letos už mám stejně dostavěno, takže se můžu věnovat ježdění na plný úvazek :o)

      0 0
    • jecnak  

      Dyt je to spotrebak…

      0 0
    • Elwing  

      Když říkám svému kolu koníček je to infantilní?

      0 0
    • Andrzej  

      vidim, ze tu jsou zatim spis slabsi pripady… tak ja se teda priznam, ze sem si vcera vzal na rande kolo(2 tydny sem na nem nejel) a v jedne ruce sem vedl babu a v druhe (stridave za predstavec, sedlo…) kolo

      0 0
      • HastySnail  

        tak tohle přesně mam v plánu na příští víkend :))

        0 0
      • black.horse  

        hehe, před pár lety, sem kolikrát odřekl nějaké to „rande“, abych si neokrádal čas na kolo… ale naučil sem se naštěstí dělat kompromisi:-) ještě že Lucka taky ráda jezdí na kole:-)

        0 0
      • McBlacky  

        masakr…

        0 0
    • lOlA  

      no a co takhle odpoved po sezonach?:)

      0 0
    • Kufřík  

      Jsem infantilně závislej na kole, když se dokážu s maminkou pohádat kvůli tomu, že mluví o mé ,,lásce" jako o neživé věci??:-D (Nejčasteji říká: pověs si TO kolo, umej si TO kolo!!!!!!ááá­ááááááááá)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Jsem rád, že někteří kolo neberou tak vážně a že se na B-F nedokážou do krve pohádat o tom jestli je komponent XY lepší než XZ :o)

      Možná mám závislost, ale takovou řekl bych zdravou. Dokážu bez něho nějakou dobu být, ale pak mi začne tenhle pohyb chybět. Na čem sem hodně závislý ale neřeknu.....:o)

      0 0
    • MARIN  

      Zavizlak jsem jestli infantilni to at soudi jini. Jen to neni zavislost jen na kole ale na pohybu a hlavne utahani se vseobecne sportem (ale ne praci:)

      0 0
    • dancing dog  

      Na kole asi svym způsobem závislej jsem, ale svýho psa mám asi přeci jen raději. Oceňuji na něm především to, že je živej / tvor /…na tom psovi teda fence :-)

      0 0
    • tulda  

      já sem pouze infantilní, s kolem to nemá vůbec nic společnýho, takže vlastně ani nevim, proč to sem píšu…

      0 0
      • dancing dog  

        asi proto, že si infantilní :-) otázka, zda Ti to zůstalo od dětství, či zda je Tvá infantilita získaná,tedy projevem senilní demence…

        0 0
        • tulda  

          senilní demence snad ještě nehrozí, infantilnost úspěšně pěstuju od útlého dětství :-)

          0 0
    • Radek Broz  

      Pozoruju na sobe, ze jsem na bikingu zavislejsi porad vic, docela casto se mi o tom zda, kdyz jsem v Pze a nemuzu jezdit, jsem dost nervozni a v tramvaji si treba v hlave prehravam Klinovec, kudy bych to mel jet…;-)

      Na ty veci jsem taky zavislej a mam ji rad;-)

      …a kty onanii s brzdovou packuou uz jsem se vyjadril drive, ze to delam dost casto;-)

      0 0
      • goofy  

        To znam taky. Ted bylo zkouskove, a ja si kazdy vecer pred zkouskou probiral, trasy, nebo jak vykutit nejake skocky, a kde by slo udelat dropiky :-)

        0 0
      • fousac  

        jsi infantilni…

        uz jenom ta cedule (viz. obr.) co jste meli jeste nedavno pred chalupou je toho jasnym dukazem…

        :-D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.