• pazur

    Poradíte jak odstranit otravné vrzání těchto jinak výborných treter? Historii jsem pročítal a na vrzání narazil, ale na nějakou konstruktivní radu ne.

    0 0
    • pazur  

      Sorry za špatně uvedenou kategorii, ale nějak mi to přeskočilo… mrška myška…

      0 0
    • rich  

      mam sice comp, ale podobny problem. naviac suchace su po roku s velmi chabymi „lepiacimi“ schopnostami. ako tak drzia, ale staci velmi malo aby sa min polovica „odlepila“. existuje nejaky sposob revitalizacie nefunkcneho sucheho zipsu? starucke NW drzia uplne perfektne.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Zkus vzít hřeben na vlasy a sucháč párkrát pročísnout aby se jako by naježil.

        Jinak se dají sucháče vyměnit – přešít. Obuvník by to měl zvládnout…

        0 0
      • pop  

        Mám sport ´02 a stále vše drží, už bych chtěl nový, ale ne a ne je zničit :)))

        0 0
        • pop  

          Tak oprava, dokonce model z roku 2000

          0 0
        • TomasN  

          No vidis, ja mam Comp 2006 a proslapl jsem je (praskla bota u kufru) po pul roce jezdeni.

          0 0
      • TinkTink  

        Stejny problem + urvana prezka + trhaj se mi ve spojich + tim jak se trhaj do nich tahne ⇒ stvou me… :)

        0 0
    • Daf  

      Nemas nahodou pedaly M520/M540?

      0 0
      • pazur  

        Myslím že M520

        0 0
        • Daf  

          Problem je v tom, ze kufr ma jakousi horizomtalni vuli v pedalu. Podrazka Speslu je vysoka a drzi tak kufr v hotni poloze. Pri seslapnuti samozrejme kufr klesne na doraz a vrzne si :) Pomuze namazani nejakym hustsim olejem, nebo vazelinou v zadni casti kufru. Ta co je v kontaktu s vypinacim mechanizmem pedalu.

          0 0
    • vlk  

      to nevržou samonté tretry ale zýmek, podrážka X nášlapy.Pomůže to stříknout olejem.-ale stačné plochy aspoň trochu otřít, aby se to zase samo nevypínalo.

      0 0
    • Lister  

      nevíte jestli se tyhle tratry dělají i v polovičních číslech, mám je už asi 4. rok, pomalu budou na výměnu, ale potřeboval bych krapet větší než mám. Když jsem je kupoval, tak jsem se rozhodoval jestli 42 nebo 43, nakonce jsem vzal 42, ale je to tak tak, nedám do nich nic víc než tankou ponožku. 43 byly už velký tak bych potřeboval 42,5.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.