• james11

    Prosím admina(ny) tohoto fóra aby zkusili zprovoznit zamykání diskuzí, mě už některí tupci co sem tahají POLITIKU a jiné nesmysly lezou krkem. Chodím jsem kvůli informacím o bajkování a ne proto abych se dohadoval o politice či jiném úplně zcestném témadu. DĚKUJI

    Anketa: Souhlasíte se zamykáním některých diskuzí?

    ano
    10x
    12%
    ne
    66x
    80%
    0 0
    • vlk  

      Přesto, že jsem se sám nechal do jedné politické diskuze vtáhnout navrhuji, aby byly veškeré diskuze týkající se politiky vymazány.Jsou to offtopic a ty tu nemají vůbec co dělat.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        tak to je opravdu sci-fi, ale neboj ono to utichne

        0 0
        • rasto  

          vzhledem k tomu, jak volby dopadly, obavavam se, ze se tady politika bude probirat jeste hooodne dlouho :-/

          0 0
    • Andrzej  

      dole pod textem muzes kliknout na „pridat do blokovanych“ a pak se ti ty blokovane diskuze nebudou zobrazovat…

      0 0
    • davidak  

      Tak si tyhle dredy prostě blokuj. Když se tady rozjede na 200 příspěvků thread, jestli máme rádi enjoye, tak nevidim nic špatnýho na tom, že se tu řeší politika, věc pro každýho z nás docela zásadní.

      0 0
    • Karlos009  

      Chodím na BF, protože jsem kolař. Thready které mě zajímají čtu, ostatní ne. A zajímají mě i některé nekolařské. Pokud by majitel bikefora určil, že zde mohou být pouze příspěvky s vyloženě bikovou tématikou, budu to respektovat, nic takového jsem zde však nenašel. Naopak kategorie off-topic bude asi zřízena právě k těmto příspěvkům. Tak si nechte svoje nepřátelské výlevy a nechte BF svobodné!

      0 0
      • Extremist  

        Nemyslim si, ze byla kategorie off-topic zrizena kvuli tvym politickym projevum…

        0 0
    • MlokCZ  

      Rozhodně nic nemazat a nezamykat. Koho to nezajímá ať to nečte a jak už psali všichni výše, ať to přidá do blokovaných.

      0 0
      • L1  

        No jistě, když se to někomu nelíbí, ať to prostě nečte. Hola hej

        0 0
      • james11  

        takže lidi souhlasíte se vybřečet si své politické názory na BF je v pořádku.. OK :-)

        0 0
        • MlokCZ  

          Mě už ty politický thready taky nezajímaj, ale pokud bys chtěl něco zamykat nebo mazat, tak začneš tímhle a kde skončíš?

          0 0
          • TheIF  

            Já témata co mě nazajímají blokuji, už jich mám 150 bloklých a mám klid. Stačí par kliknutí a o politice tady není ani zmínka :-)

            0 0
    • foxhound  

      A co když nějáký tupec napíše Bikeři a politika, stejně jako bikeři a MS 2006? :D

      0 0
    • ice  

      zamknete to tu cely!!!!!!!!! :-D

      0 0
    • navikin  

      Myslím že tady mohou diskutovat lidi kteří mají stejného koníčka o všem (i o politice) co je zajímá a to bez omezení. Nečti a neřeš co tě nezajímá – vždyť to fungování fora nijak neomezuje. Já některé příspěvky a diskuze i když začnou o kole a pak se zvrhnou do absurdních (pro mne) pitomostí nenavrhuji likvidovat. Každý si může vybrat!

      0 0
      • james11  

        Hrozné to tu fórum… zkuste jít na forum.zive.cz a do fóra o počítačích si dejte diskuzi o warezu! Brzo bude zamčená, to tam prostě nepatří, stejně tak sem nepatří politika. Za chvíli se tu bude diskutovat o tom že někomu chcípl pes…

        0 0
        • enrico  

          zopakujem ti to iste, co par ludí predomnou, ked sa ti nieco nelubi, tak si to necitaj, nikto ta nenuti, alebo si to zamkni, na to to tu predsa je, zijeme v demokracii a je tu sloboda prejavu, ak sa ti to nelubi, odstahuj sa na kubu, tam maju komunizmus alebo sem na toto forum vobec nelez a nemusis si citak, ako niekomu „chcípl pes“ alebo keci o politike

          0 0
        • dancing dog  

          no, je vidět, že máš dost tvrdý srdce a nikdy jsi psal neměl. když umře někomu pes, je to tragedie, a když je to pes , co Tě provází na bajku, jako třeba mýho kamaráda dobrmanka, tak je to i téma sem… proč jste takové hysterky, má to být o pohodě, a bavit se, c všem co kolisty zajímá..tak bez nervu a prostě na ty pro Tebe nezajímavé diskuze nelez!! Pokoj nám všem

          0 0
        • kycis  

          Jenze warez je na rozdil od politiky ilegalni, tazke zruseni takove diskuse je dost logicke.

          0 0
    • enrico  

      a pozri si, ako kto hlasoval a bude ti to hned jasne

      0 0
    • dancing dog  

      i kolisti nežijou ve vzduchoprázdnu- já spíš navrhuji navrhovatelům, aby prostě do diskuzí, jež je nezajímají prostě nevstupovali !!! mír všem

      0 0
    • Tomcat_1  

      To uz tady preci bylo, ze nekdo chtel rozhodovat o cem si lidi povidat muzou a o cem ne. A jak to dopadlo :-)

      0 0
      • dancing dog  

        jasně. myslím, že navrhovatel bude nejspíš absolovent FTVS nebo jiný typ cvičky- švihadla :)

        0 0
        • Tomcat_1  

          Ja si spis myslim ze navrhovatel bude student tak 2.- 3. rocniku nejaky stredni skoly…jednou z nej treba bude spravnej chlap, ale ted je to podle myho nazoru obycejny stene co si hraje na dospelyho.

          0 0
          • james11  

            dík chlape, mám o už „pár měsíců“ víc :-)

            0 0
            • Tomcat_1  

              Jo? Ale obcas se tak nechovas. No nic, kazdej ma pravo na obcasnej ulet.

              0 0
              • james11  

                no jo no :-D serou mě řeči o politice na všech fórech ne jenom tu :-)

                0 0
            • dancing dog  

              No vidíš, jsem rád, že jsi pohodář a žádná hysterka, ikdyž to tak chvilku vypadalo :( :)

              0 0
    • dancing dog  

      že ty jsi absolovent FTVS ?

      0 0
    • james11  

      OK lidi, už si tu politiku blokuju :-) a kecejte si na kolařském fóru o čem chcete demokrati :-)

      0 0
    • dancing dog  

      hlavně se moc nezlob a neurážej..POHODA! Hezký den všem a zvláště džejmsovi!!!!!

      0 0
      • james11  

        pohoda klídek tabáček, trochu mě už ta politika tu vytočila, ale už pohoda :-)

        0 0
    • enrico  

      :-) to nebolo namierene voči tvojej osobe, to v ziadnom pripade! len som ti chcel povedat, ze ked sa tu diskutuje o ČSSD alebo podobne, čo ma vobec nezaujima a vobec o tom nic neviem a nemam k tomu co povedat, tak si k tomu kliknem červený kríži a je pokoj. Inač je sranda, že najviac ohlasov tu mavajú prave off-topic thehadre, viď priklad „Czechtek“ , mate mne radi x nemate mne radi (enjoy), ideální manželka (odo mna) , idealni manžel (uz neviem od koho) – ludia si niekedy chcu proste len pokecat. Mne sa teraz tiez nechce moc vypravat o bicykli po vcerajsom trapeni na zablátenom súlovskom maratóne :-)

      0 0
      • james11  

        tak jako off topic „ideální manželka“ byl moc zajímavý a s tvojí fotodokumentací :-))) nezaložíš ještě třeba „ideální manželka-druhý díl?“ :-D

        0 0
        • enrico  

          dvojka nikdy nie je to čo bola jednotka (snaď okrem terminatora II) , ale ja možno ešte niekedy niečo vymyslím :-) Ono ten moj historicky prvý thead som založil tak trochu pod značným vplivom asi desiatich pív (resp. vloženie inkriminovanej fotografie) v triezvom stave taketo blbosti bežne nerobím :-))))))) a navyše som sa už poučil, zlízol som si nemalé množstvo negatívnych ohlasov od pohoršených bajkeriek, takže dvojka sa asi pravdepodobne konať nebude :-)

          0 0
          • james11  

            enrco37, ale musím uznat že právě ta „inkriminovana fotografie“ byla dost gut a my co takovou šikovnou krásu doma nemáme jen tiše závidíme :-D pls my chceme II :-D

            0 0
            • ota  

              tak tohle vyřešíš jednoduše-pozvi enrica na 20 piv a nebudeš stačit vali bulvy.

              0 0
              • ota  

                no tak teda valit,no..

                0 0
              • james11  

                enrico je ze slovenska a já slováky znám, tomu bych v těch pivech nestačil :-D

                0 0
    • hanz  

      jasně vžycky se najda parta ortodoxních … co si myslí že na bike-foru nesmí bejt ani slovo o ničem jiném…ty máš asi problem si koupit i časopis, chtěl bych vidět tvuj kyselej ksicht když si ve velu našel článek o bruslích. Off topic je tady kuli takovýmdle věcem nebejt tady tak je tu tak třetina lidí a pětina příspěvků…protože lidi co se bikem zabívají několik let a chodí sem delší dobu todle forum krom off topiku nedokáže nabídnout nic co by stálo za pravidelne sledování…takže bud rád že sem ti lidé chodí a občas napíšou něco rozumnýho do technickej příspěvků.

      0 0
      • james11  

        hele hanzi o bruslích by mě nic nevadilo, můžou klidně doplnit bajka, ale nekonečné řeči o politice ne už serou. pohoda-klídek-tabáček :-D

        0 0
        • hanz  

          vidíš..šak to sám říkáš…pohoda klídek, nech ty co si chcou pokecat at si pokecaj …

          0 0
        • JMT  

          zrovna teda brusle sou daleko vetsi zlo nez politika…

          0 0
    • pepino  

      Jezus marjá,to jseš zase ty? Svatá prostato,ta možnost zadávat témata k hlasování,to je žrádlo,viď?:-)

      0 0
    • JancA  

      zas na druhou stranu, at to ten koho to nezajima necte…Zakon rika, ze cenzura je nepripustna:)

      0 0
    • martt  

      Mna celkom dost zaujimaju politicke nazory cyklistov. Rovnako ma zaujimaju politicke nazory ludi s ktorymi diskutujem. Takze som za to aby tu politika zostala.

      0 0
    • admin  

      POkud nejakej thready nechcete cist ani sledovat muzete si je pridat do „Blokovanych“ tim se Vam prestanou zobrazovat.

      Zamikat thread muze pouze zakladatel threadu.

      Nechci urcovat o cems se tu smi psat a o cem ne, jsou tu funkce ktere Vam umozni nektere thready proste zneviditelnit a nezobrazovat.

      0 0
      • RomanH  

        Diky

        0 0
      • kovar  

        ještě jsi zapomněl říct důležitoou informaci, že na žádost usera budou jeho příspěvky smazány.

        0 0
        • admin  

          uz sem se bal ze stim opet neprijdes :) ano smalaz jsem prispevky mailana1 myslim ze to doeme byla chyba ale stalo se.

          0 0
      • kolombo  

        Tak je to spravne, pořadek musi byt :-)

        Domnívám se, že pojmy jako cenzura a autocenzura by už mohly zmizet v propadlišti dějin, i když určitá část politiků i voličů by si dobu, kdy se o všem mluvilo jen správně a odpovědně, zřejmě ráda vrátila. Takže jedinou autocenzurou by mělo být, že na jedno sprosté slovo v příspěvku připadne alespoň jedno slušné :-)

        0 0
    • palladin  

      zároveň bych chtěl upozornit admina na odstaveček na úvodní stránce..neměl by začínat na Ať ?

      0 0
    • palladin  

      zároveň bych chtěl upozornit admina na odstaveček na úvodní stránce..neměl by začínat na Ať ?

      0 0
    • pucháč  

      Ano, správně – požaduji zakázat, to co sem nepatří a požaduji trest smrti pro Dr. Horákovou a ostatní zrádce národa…

      0 0
    • Gatier  

      czechtek bol tiez o nicom a akej sa tesi oblube. keby to sem nepatrilo, tak by tam nikto neprispieval a za 2 dni by si ho uz nemal na obrazovke. politika ide mimo mna, takze sa iba zabavam na rozhorcenych volicoch :-)

      0 0
    • vlk  

      já bych se přidal s jinou věcí.Mě štve, že když u fotek biků, když ho někomu chci „oznámkovat“, že to nejde pokud tam člověk i něco nenapíše.mě nebaví vymejšlet nějaké blbiny.Navíc dřív ten záznam šel i smazat-vlastníkem.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Škoda, že nejde označit víc diskuzí a pak je najednou poslat do blokovaných..­.......

      0 0
    • Peslezedirou  

      Co se týče zamykání diskuze, kterou user založí tak to bych taky zrušil. Nejdou pak vytáhnout z historie zajímavá témata…

      0 0
      • james11  

        třeba ten co to zamkne už nechce aby se vytahovaly LOCK :-D

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce