• chupas

    napadla me zajimava myslenka. dneska jsem si zkracoval retezy na sezonu a z kazdyho zbylo pres 10 clanku. co s nima delate? me napadlo, ze teda postupne slozim z tech zbytku dalsi retez. co vy na to

    Anketa: Co delate se zbytkem retezu, po zkraceni?

    0 0
    • McBlacky  

      Je lepší to vyhodit, různě se mi válí kusy osmičkovejch a devítkovejch, sramy a shimana různý typy, prostě akorát bordel v bedně na materiál. Pokud bereš jen jeden typ řetězu a sjedeš jich víc jak 6 za sezonu tak si za rok a půl budeš moct jeden snejtovat, ale o pevnosti 10krát nejtovanýho mám svoji představu :)

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Ulořím na potom a apk se chystám pospojovat. :-) Páč používám stejný řetězy, nemělo by to podle mě dělat problém.

      0 0
      • McBlacky  

        nýtované spoje (min 10 ve tvým případě) nemají takovou pevnost. Takovej řetěz bych použil max na zimáka

        0 0
        • chupas  

          ti reknu moji prihodu. zkracene. :) koupil jsem merku na retez->zjistil ze mi odesel retez->koupil jsem retez, rychlospojku a nytovac->sundal jsem stary retez a ucil jsem se s nytovacem.roz­pojil a spojil a rozpojil a spojil … asi tak 7–8×->nasadil jsem novy retez->projel se->zjistil, ze mi odesla kazeta->vratil stary retez->a jezdil a jezdil… pred nytovanim jsem na retezu dal pres 4kkm a po nytovani jsem dal dalsi 2kkm. ja tomu verim. a to jsem nepouzival „spojovaci“ cepy nebo tak neco. to jsem zjistil az pozdeji, ze neco takovyho je. urcite to nebude retez, ktery bych si chtel vzit na maraton, nechtel bych nekde uprostred lesa hledat retez. ale na bezne (cti moje) jezdeni, to bude stacit. pravda. este tak rok,dva a budu mit jeden retez

          0 0
        • Smazaný účet  

          To nesmíš brát tak vážně. Vozil sem chvíli řetěz nejtovanej na 4 místech, a to původníma nejtama, žádný černý odlamovací, a bylo to bez problémů. Ne všichni furt závoděj aby případný snejtování byla tragédie. :o) Sice prd jezdim, ale řetěz sem zatim nepřerval a jen jednou se mi článek částečně rozpojil, a to bylo asi před 8 lety, řetěz byl z kategorie nejlevnějších a nenejtoval sem ho já, ale servis.

          0 0
    • MartinXC  

      Nosím je zpátky do cyklo servisu, dávají mi pak slevu na nový řetěz ;-)

      0 0
      • CraObs  

        no to preto lebo je ta nova vyrobena z tvojich starych odpadov :P

        0 0
    • black.horse  

      no, nosil sem z toho náramek:-)

      0 0
    • mar_tin1  

      tohle :-)

      0 0
    • kankrlicek  

      Hlasoval jsem uložím na potom, ale žádný potom nikdy nebylo :). Takže mám plno různých kousků řetězů.

      0 0
      • chupas  

        presne tak jsem to „potom“ myslel. ulozit, zapomenout, ztratit :)

        0 0
    • Glum  

      Tak tri clanky retezu vetsinou vozim sebou. Zbytky schovavam, vloni jsem je experimentalne pospojoval (vybral jsem jen PC 59 a PC 69) a hybrid normalne odjezdil (neprasklo to, zadny problem). Ale spis to byl experiment, ekonomicky to asi neni. Krabicka s kousky je ale uplny muzeum, obcas si vyndavam sribrny sedis a laskam se s nim.

      0 0
    • CraObs  

      ja vzdy nechavam len clanky z novej retaze.. ono kym ju zjazdim aj tak zabudnem kde su.. btw. kamos zo starych clankov vyrobil bic na kazetu :)

      0 0
    • Nikdo  

      Jestli mate zbytky na 8cku tak sem s nima, ja musim retery prodluzovat pro Favorita (ma nejakou delsi stavbu nebo co).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.