• baboon

    Tak snad uz tu neco podobneho neni..Ale hledal jsem..:)))Potre­boval bych poradit..Chystam se koupit vidli,ale potreboval bych,kdyby se naslo par uzivatelskych zkusenosti..Vyhledl jsem si nekolik modelu..SR duro E , SR rux E, SR xc pro E – TAD , SR axon S-RL..Vsechno modely 2006.A potom me zaujal manitou splice super 2005,ale cetl jsem negativni kritiku.:(Jinak nevim..Schvalne jsem jich tady vypsal dost,abyste mi mohli poradit nejlepsi variantu..Klidne i z vidlic,ktery tu napsany nejsou..Jinak mam 75 kg a jezdim maratony,xc ale obcas si sjedu lesik (myslim ze sem tam az dost agresivne) i s vetsimi skoky..Za kazdeho pocasi,takze blato,prach,sem tam nejaky brod..A jezdim vepredu s kotoucem..Po tom co jsem zde napsal mi nejspis vetsina z vas nabidne Marzochi nebo neco obdobneho,ale ja bych se s tim potreboval vejit tak do tech ++±5000..Kvuli tem lesum a tak me laka vyssi zdvih vidle ale progresivnost mi rozhodne take neco rika..Tak kdyby se naslo par bikeru co by mi poradili..Treba ktera je moc tvrda atd..A hlavne bych se chtel zamerit aby neco vydrzela..Diky moc…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.