• Třeba proto, že můj kámoš jezdil přes dva roky v hustým městským provozu bez přilby a já ho minulej tejden ukecal, vnutil jsem mu moji starší ale funkční Ked Alien za pět stováků a dneska, když jsem přišel do práce, tak jsem ho potkal celýho sedřenýho s tím, že ho cestou do práce po hlavní smetlo auto který mu nedalo přednost z vedlejší. Dostal od předního skla ránu do hlavy a byl štastnej že tu přilbu měl.No a vo tom to je.Ahoj.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Uz slysim enjoye „bez prilby by se mu to nestalo“.

      0 0
    • yetti  

      Jestli ta helma neni zakleta :-)

      0 0
    • Šemík1  

      Přesně tak. Mě smetla ženská před 14 dny. Odnesla to praská přilba, né prasklá hlava. A dcerka neni sirotek. Už 2 přilba mě zachránila…

      0 0
      • rasto  

        mno, dcerka by sirotkem nebyla: ma preci jeste mamu, ne? :-)) vazne: jsem pro uzakoneni do min. 50 let veku!! taky mi kruply 2 prilby na hlave :-/ nastesti jsem mel tu moznost si uvedomit, ze jsem rad, ze ji vozim…

        0 0
        • enjoy  

          proc do padesati??to jako ze pak uz tech lidi neni skoda,nebo ze babku s nusi nepresvedcis?

          0 0
          • rasto  

            babku nepresvedcim. a predpokladam, ze 48 lety chlap, ktery 30 let nosil prilbu, ji jiz neodlozi :-)

            0 0
            • DX3,5  

              Absolutní souhlas…vždť já už bych přilbu taky neodložil a to jí vozim asi tak šest let…

              0 0
          • fousek  

            naopak po 50 noseni prilby zakazat aneb progresivni duchodova politika:-)

            0 0
            • DX3,5  

              Jestli si myslíš že to bylo vtipný…tak nebylo…nevim co pořád proti těm důchodcům máte???…sice mě občas taky serou ale jednou možná budu taky důchodce(ale asi ne)…a vy by jste chtěli aby se ostatní mladí chovali k vám stejně jak vy se chováte k důchodcům teďkon???

              0 0
    • dancing dog  

      dělám na áru, cca před 5 lety k nám přivezli kluka, co spadl na kamenitý cestě, byl polámej, ale ne na umření, ale jeden „oblázek“ měl vraženej přes celou stěnu přilby, bylo nutný velký násilí, bez přilby by byl asi mtvej. jo, loni na medical marathonu se sedřel jeden kluk a přilbu měl na střepy, ale hlava o.k., kamarádka Renata narazila do manžela, přelítla přes řidítka, kus přilby se odlomil, komoce jak svině, 5 minut v bezvědomí, zlomený žebro a klíční kost, mozek ale v pořádku…myslim, že přilba je na místě!

      0 0
      • pegas  

        ..muzete tady psat nekolik milionu prispevku a zazitku ale nekterejm to stejne nepomuze…je jeste spousta lidi kteri si nevazi svyho zdravi a prilbu nevezmou na skopek..a vymluv budou mit spousta (cena, image, odpor k noseni atd)..ale dokud neuveri sam na vlastni kuzi, tak nepochopi proc je tu prilbu dobre mit..ale tesim se az jednou tady na foru bude mit prilbu kazdej i ten nejpalicatejsi bajker(timto zdravim enjoye :-))..ps.jinak bez prilby se nehnu na krok,uz mi nejdenou zachranila skeblu..

        0 0
        • quidos  

          pegas: „..ale dokud neuveri sam na vlastni kuzi, tak nepochopi ..“ Pak je ovšem otázka, budou-li moc ještě pochopit…

          0 0
          • pegas  

            ..no kdyz budou mit stesti, tak nam to povi…

            0 0
            • Luka  

              proc by nam to rikali, kdyz : „muzete tady psat nekolik milionu prispevku a zazitku ale nekterejm to stejne nepomuze“

              0 0
              • pegas  

                ja vim ze si trochu protirecim..ale myslim to tak , ze kazdej je pak rad, kdyz tady si tady muze precist ze je o dalsiho bajkera vic co pochopil ze helma ma smysl…kdyz ze sta bajkeru zachrani helma vsem zivot je to ok,ale kdyz to pochopi dalsich deset bikeru (treba po vlastni spatne zkusenosti) je to jeste lepsi..pac priste se budem bavit o 110 bajkerech a dalsi treba budou zas pribejvat..spis si rikam aby helma nebyla brana jako povinnost, nutnost ale spis aby to bylo kultura..jedu na kolo tak automaticky brat helmu..od 0 veku klidne az po 100 babku..

                0 0
                • Luka  

                  ja jen rejpu…sama bez helmy nejedu ani pro noviny

                  0 0
                  • DX3,5  

                    Luko to já taky jen rejpu…a ve skutečnosti si bez helmy nejsem schopnej dojet ani pro noviny…jinak zdravim

                    0 0
        • enjoy  

          kdyz to je porad ta stejna kampan,k nice­mu.kolik uz kazdej videl v televizi pripadu jak se lidi zabijej v autech.. tak jak muzete tema autama jeste vubec jezdit,copak si nevazite vlastniho zdravi??

          0 0
          • pegas  

            vsak prave proto sem to psal (a stebou sem to myslel v nadsazce:-))…muze se tady treba nekdo stavet na hlavu ci rikat kde komu, ze ho helma zachranila, ale pochybuju ze nekoho presvedci ze si ma vzit helmu…to si musi clovek proste pochopit sam..a spravne si naznacil ze stejne je to tak i s tema autama..proste budes jezdit treba jako prase,ale tu nohu sundas z pedalu (za predpokladu ze jses normalni clovek) az tehdy az budes mit nejakou spatnou zkusenost…vetsinou to vypliva ze strachu a respektu..

            0 0
          • jecnak  

            Taky se priklanim k letecky doprave, ale v praci pro soukromy vrtulnik zatim nemaji pochopeni :-(

            0 0
            • pegas  

              ..tak zbejva lodni doprava…:-)

              0 0
            • pepek  

              TAk se někdy podívej na Discovery na některé letecké katastrofy – a budeš chodit pěšky.

              0 0
          • Blade  

            ver pegasovi, ten vi o cem mluvi. jak o rizenim auta tak bajku :-DDD

            0 0
            • pegas  

              tak ted sis nadobro podepsal rozsudek ze vsude chodis pesky..do myho auto uz ani nevlezes:-))..porad remcas misto toho abys rads podekoval…vzdy sem te dovezl v poradku..ale ted trenuj nozicky..lenochu..

              0 0
    • enrico  

      prototo www.bike-forum.cz/…ky/pady.html?… ked som uvidel tuto fotku, vazne som zacal uvazovat nad integrálou

      0 0
      • yetti  

        Takze zacneme vsichni zacit jezdit s integrakou :-) Je treba nasadit novy trend

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.