• Rendy

    řeším teď otázku ukládání kola… stěhuji se do nového bytu a nevím, jak to vyřešit s kolem. Do sklepa bych se bál, že ho už ráno nenajdu, tak asi jedině v bytě. Uvažoval jsem v předsíni zavěsit pod strop, nebo v kuchyni či ložnici udělat nějaký stojan na zeď, kdy by kolo stálo na zadním a bylo přichyceno ke zdi… nevím, moc místa v bytě není… jak to děláte vy???

    0 0
    • vojtechposmourny  

      Momentálně má kolo svůj vlastní pokoj. Do října. Pak to bude dětský pokoj, tak asi půjde kolo do komory :-( Jedině že by do komory šel prvorozený :-)

      0 0
    • elbi  

      Kolo má svoji cimru .. v domku, kde je 6 cimer na něj jedna zbyla. Jen drahé polovičce se to nelíbí, chce ho vyštvat do garáže k ostatním kolům. :((

      0 0
    • Ruda  

      Kola (moje a přítelkyně) maj intimčo v komoře ;-)

      0 0
    • emkaa  

      No dat do bytu jedno kolo je sranda. Ja mam drzak na zed od Shaman racingu, kolo poveseny za horni ramovou trubku a kazdej den rano, kdyz se vzbudim, tak se kocham jeho krasou:-) Ten drzak je jeste kombinovanej s polickou na kterou se da hodit prilba atd., pripadne povesit hadry. Pod nim je opreny o zed horsky kolo a krosovy kolo na jezdeni do prace. Ani tohle kolo nemuzu u nas dat do sklepa, tak se tady krade. No a kam dam novyho horsky kolo co ted budu kupovat, to ux teda fakt nevim:-)

      0 0
      • Rendy  

        Zaujel mě ten vertikální držák od shaman racing… bike se na něj pověsí za přední nebo zadní kolo… chtěl jsem se jen zeptat, zdali to biku nemůže nějak ublížit, když bude viset za kolo…

        0 0
        • martt  

          Nase biky visia na haku za predne alebo zadne kolo (striedavo aby sa ich tam zmestilo viac) a nezda sa, ze by im to skodilo. Vzdialenost hakov a teda aj dvoch susednych bikov je asi pol metra. My sme cela rodina cyklisti a skoro sa to hanbim priznat ale mame v byte 16 bicyklov a asi 12 hakov kde visia :-). Je tym zapratana cela predizba.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Taky jsem na tohle reseni myslel, ale pak jsem si to zmeril a dal hazim kola na hromadu. Je to nejskladnejsi.

            0 0
    • dalimil  

      Mám na zdi kolmou 40cm tyč,z kol sundám přední kola.tyč protáhnu rámem u hlavové trubky,ohnu řidítka.Kola stojí zadním kolem na zemi.

      0 0
      • Rendy  

        to takhle ukládáš po každé vyjížďce???

        0 0
        • dalimil  

          no já zase nejezdím denně tak to jde, ale hlavně v mém malém bytě to je jediná možnost :-( Kola se tam vejsou dvě a je to rozměrově velmi malé

          0 0
    • petebike  

      vsech sest v kuchyni

      0 0
    • Lance  

      V chodbe ve sklepe

      0 0
    • mawerick  

      u v pokoji na zdi:) abych na něj viděl s pelechu;) :D :D

      0 0
    • ddd - andy  

      Kazdy novy kolo spi nejdriv par dnu v obyvaku a pak teprv putuje do dilny k ostatnim.. :-)

      0 0
    • Stancek  

      Vyhnal jsem z garaze auto a kola ted maji svuj pokojicek :-)

      0 0
    • Luka  

      spinkaji s nama v loznici, maji samostatnou stenu jen pro sebe.. mame to misto obrazu a policek s pičičandama. Proste tam stojej kola.. a neprekazej… takze myslim, ze je tam asi nechame. Navic pred usnutim nebo po probuzeni hned vidim kolo, a to je parada :)

      0 0
    • jirkag  

      No ja bydlim v garsonce v patym patre bez vytahu, takze kolo kdyz je cisty tak je vopreny vo topeni pod oknem a jakoby sedi se mnou u jidelniho stolu (coz pritelkyne povazuje za „divny“. Horsi je, kdyz dojedu z lesa a louky celej zablacenej. To ho bud necham v chodbicce a nebo na balkone do te doby nez ho umeju a ono oschne. Nejlepsi by bylo nechavat ho na balkone porad, ale UV zareni je svina a rozezira gripy, plasty a gumy.

      0 0
    • Marry  

      Tak ja mam kolo opreny o topeni pod oknem ve vlastnim pokoji.Pedal krasne zapada do sprusli topeni, tak tam drzi jak pribyty.A Mama uz si zvykla. :-)

      0 0
    • grafik  

      v pohotovsti na chodbe a pokud dlouho nevyjedu je sam na pude :)

      0 0
    • misi.ce  

      Mám ho v pokoji nad postýlkou, tudíž spolu i usínáme :). Dlouho jsem nevěděl jestli to je dobrej nápad, ale zkusil sem to a kupodivu to vypadá dobře. Je to jako taková dekorace místo obrazu a zeď není prázdná, ale hlavní je, že to vůbec nepřekáží…(po posteli většinou nechodim. Mimochodem, hlídaj mi ho mí dva pískomilové!!! :))

      0 0
      • misi.ce  

        nějak nevyšlo foto.....tak ještě jednou

        0 0
        • Lance  

          vyfot ty piskomily

          0 0
        • cabbage  

          křeček tam má dobrej NS:)

          0 0
        • quidos  

          to abys ho po každém švihu umyml, nebo se vzbudíš s bahnem v posteli ;-)

          0 0
        • RUMcajs  

          Covece, az ti vytece olej z vidlice na vlasy, tak ti ani Head and Shoulders nepomuze :-)))

          0 0
        • Gorgov  

          Nechtělo by se mi to po každym svihu mejt a cekat az oschne, to teda fakt ne. A bal bych se, ze na me spadne

          0 0
        • djano  

          Foto vyslo, RB a fernet je vidno.

          0 0
        • KAPLIS  

          Kolik takových doupat už jsem viděl. Ty bajkerské pokojíčky jsou si hodně podobné. I dekoracema…

          0 0
      • Lance  

        tak to bych nedal:)

        0 0
        • misi.ce  

          vypadá to sice trochu děsivě, ale drží tam jak přibytý…:)

          0 0
      • dalimil  

        ááá,to bude jednou v noci bolet… :-)

        0 0
      • MlokCZ  

        A nepadá na tebe v noci někdy bahno :-)

        0 0
        • misi.ce  

          samosebou tam jde čistý, když se vrtim večer, nocuje na chdbě a hned jak to opadá, jde zase „do postýlky“…

          Lance: zrovna spí…, ale jináč sou v pohotovost :)

          0 0
          • Lance  

            pisu to ted strasne potichu at je nevzbudim,dik:)

            0 0
          • Lily-Brno  

            ti jsou uzasni :) ale uprimne bych se bala v te posteli i spat. a co teprve kdyby nekdo v hornim patre zacal moc dupat :O

            0 0
      • Palec_82  

        Mám to podobně zavěšené :-) akorát až bude jednou padat uřízne mi převodník hlavu :-) nad postelí je jediné míto kde nepřekáží. Špinavý spí v předsíni.

        0 0
      • yetti  

        Mam takhle zaveseny dve kola nad sebou, ale ne nad posteli. Nahore spinka lehka silnicka a dole bike.

        0 0
      • RUMcajs  

        Copak piskomilove! Zasadne (vecne) hladoveho psa :-)

        0 0
        • misi.ce  

          tomu říkáš hladovej pes.....tohle je hladovej pes :)))

          0 0
          • RUMcajs  

            Hmm, koukam ze ma brutalni zpusob, jak cloveka rano dostat z postele :-)

            0 0
          • Shrek  

            Tomu říkáš hladový pes?? Můj pes je hladový … sežrala mi mobil (nebo respektive rozkousala a rozházela cucky po zahradě) i s koženým pouzdem a naštěstí zbyla alespoň SIM karta :-) bohužel nemám foto, hlavně jsem ale rád že se Beky nic nestalo když hryzala baterku

            0 0
        • vojtechposmourny  

          Takhle jsem kdysi parkoval taky. Jenže jsem měl kolo s pevnou 20 osou, tak mě to dost sr… to furt rozebírat a zase skládat.

          0 0
          • RUMcajs  

            To je dlouhodobe ustajeni. Normalne to stoji v pokoji na pruhu stareho koberce. A pac k nemu pribyl i FR bajk, tak je naplanovana „kolna“ v satne a haky na zdi, mozna kladkostroj pro vetsi efekt :-)

            0 0
        • kycis  

          Dobry, aspon mas jistotu ze se do skrine neschova zadnej milenec :-))

          0 0
      • Biker jak Pes  

        O něčem takovém taky uvažuju, zatím mi tam visí jenom plakáty a helma… :))

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Hmm, jak to tak čtu zpětně, nechápu, jak jsem tohle mohl myslet vážně. Teďka mi to připadá jako nejdebilnější řešení. :-D

          0 0
    • MlokCZ  

      4 kola v komoře v bytě, komora přístupná rovnou z předsíně, kde je lino, takže není problém narvat do komory kola i pěkně zas…

      0 0
    • wroum  

      jedno kolo mam doma. druhy kolo mam ve sklepe a treti je momentalne v garazi. jo a ctvrty je v druhym sklepe :-) a silnicka a prepravovadlo je na chalupe na pude.

      0 0
    • Radek Broz  

      Kolo ma vlastni byt o par pater niz, ale je tam jen obcas, kdyz je extremne spinavy nebo na nem chci nemco delat (z kuchyne v tom byte jsem tak nejak udelal dilnu;-) ) Vetsinou spinka opreny pod oknem u me v pokoji, ma tam takovej koberecek a topeni, je mu tam teplo.

      0 0
    • chupas  

      nejvic mista, je statisticky nad posteli. takze, ja to davam nad postel. mam tam polici, na ni kolo postavim a prihaknu „provazkama“. muze tam bejt i slusne zapraseny, police blato pochyta. vlastni mistnost by byla lepsi, ale co se da delat

      0 0
      • dancing dog  

        Horský spí v garáži, zatím nevykradeno mě ani sousedům, crossový je opřený o peřiňák v indiánskzm pokoji, což je takový pololegální skladiště všeho, co není potřeba každý den a silnička má čestné místo u zdi v ložnici, jelikož je málo používaná a tím i nejvíce čistá… ještě že máme 3+1 s celkem velkými místnostmi. Až se usadím- oficialně a jestli přijdou děti, tak pak ale nevim- asi všechno pujde do garáže, tu vykradou, kola ukradnou, a já se z toho podělám, zaiktim a zgebnu..takže asi žádné děti, to bude mít drahá radost…

        0 0
    • gerrard  

      Taky pridam obrazek :0) je to predsin hak je namontovany naopak jinak se nevlezl pod trubku. Jinak je to 5 patro bez vytahu.

      0 0
    • gerrard  

      Taky pridam obrazek :0) je to predsin hak je namontovany naopak jinak se nevlezl pod trubku. Jinak je to 5 patro bez vytahu.

      0 0
      • Rendy  

        nemuze takove zaveseni ublizit kolu, vidli, …???

        0 0
        • Fana.A  

          Mám podobný věšák,ale zavěšuju bike za zadní kolo aby byla vidle v klidu bez žádného tahu.

          0 0
          • wroum  

            ty vidli to je uplne fuk, protoze pri prvnim zabrzdeni dostane nekolikanasobnej zahul proti tomu kdyby na ni visela vaha kola celej zivot :-)

            0 0
        • jirkag  

          Bracha mel takhle pres zimu zaveseny kolo s vidli manitou Axel 04 a postupne mu z ni vytekl volej.

          0 0
    • jecnak  

      Bike nikdy nespi.

      0 0
    • Gorgov  

      Spinká pode mnou, teda spinkají, mam v pokoji bika i silnici. Jinde bych je nenechal

      0 0
    • sun7dots  

      Ja, pritulkyne i spolubydla mame kola v kuchyni. Beztak je tam hafo volnyho mista;)Je vyzkouseny, ze se nam tam v pohode vejde pet kol. A kdybychom odendali ten zbytecnej stul tak klidne i vic:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Esli se k tomu dostanu, hodim sem zejtra obrázek. Máme malej byt. Jsme kola zavěsili za zadní kolo, sundali přední, otočili řidítka o 90°, chytli je gumou k sedlovce, a vespod to opřeli o spodní rámovou trubku do konzoly obalený gumou. Horní háky dodal pedálsport, ty konzoly obi. Zatim to drží. 2 kola se nám vešly do prostoru cca 0,5 m šířky, 2,1 m výšky. Do předsíně vedle dveří.

      0 0
    • stařík  

      Moje kola mají svoji vlastní kolárnu.

      0 0
    • bajkr  

      tři nad postelí tam je nejvíce místa :oD a čtvrtej je opřenej dole to bude mazec až se to utrhne :oD

      0 0
      • Siu  

        Ty blaho…ty mas odvahu :-) bych spala s nejakym oblicejovym chranicem:-)) Moje kolo odpociva na chodbe..a porad slysim nadavani,jak tam prekazeji a ze se prodaji…

        0 0
      • chupas  

        koukam, ze ja jsem bridil. 30 kilo snad unese kazda police

        0 0
    • Vondy  

      Na steně v kuchyni/pracovně, dříve v paneláku na taktéž na steně. Nyní takto, držák pedálsport.

      0 0
      • Vondy  

        Dříve v paneláku domácí výroba.

        0 0
      • orca  

        kolik času trávíš mytím kola ??? jezdíš i na tom denodeně ??

        0 0
        • Vondy  

          Moc ne, Trek byl v přípravě na sezonu, Merida je trochu od bahna, ale vetšina opadala při návratu po silnici, takže to na fotce není vidět. Pokud situace a počasí dovolí, tak jezdím denně aspoň do práce.

          0 0
    • Vrci  

      Na zdi nad psacím stolem.

      0 0
    • MARIN  

      V kuchyni

      0 0
    • dodydody  

      NO KDE V POSTELI JAK JINAK : )

      0 0
    • Marcinka  

      Já mám bajk dole ve sklepě......zatím mně ho nikdo neukradl a snad ani neukradne.

      0 0
    • Pinocio  

      Kolo mám v pokoji pro hosty:-)

      0 0
    • kycis  

      Mam ho v pokojiku, do sklepa bych ho nedal a na balkone trpi. No s mistem to nejni nejlepsi..

      0 0
      • Bobo  

        Montpáky v trikolóře? Ty jsi správný patriot :-).

        0 0
        • atrex  

          U těch komentářů k fotkám mě baví, jak si vždycky všimnete takovejch blbostí… :))

          0 0
      • Vrci  

        Co je to příšerný monstrum kolem středu?

        0 0
        • kycis  

          No protoze se to kolo chyta za spodni trubku takovou zeleznou sverkou, a ja tam jeste nestihl nalepit nejakou gumu, tak aby mi to neodiralo lak, mam tam nacpany hadr:-) P.S. Ty montpaky jsou me oblibene, moc se mi libi :-D

          0 0
    • pened  

      no, nez tu fotku vyhodim, kdyz je tak nechutne mazla, tak reknum, ze kola patri do loznice, prece, ne? :-))

      0 0
    • Gung-Ho  

      Skoro v přírodě :-))

      0 0
      • Radek Broz  

        To ma GF cela rodina nebo jich mas tolik?;-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Oboje je pravda :-) Sem celá rodina, takže je pečlivě střídám, včetně silničky, tu GF nedělá :-(

          0 0
      • Medunka  

        To je spinavy ;-(

        0 0
        • pened  

          tusim, ze narazis na nase biky :-) . Je to na jedne chalupe, bezprostredne po vyjizdce, ale tak je to normalni (u nas Beskydech :-) )

          0 0
    • gobike  

      Kdyz jsme bydleli v panelaku, tak kolo spalo vedle postele, nyni kdyz jsme ve vlastnim baraku, tak je v dilne, chudak:(

      0 0
    • pos3k  

      na haku viz foto v profilu

      0 0
      • pos3k  

        nad stolem

        0 0
        • enjoy  

          uplne slysim fotografa rikat „Taak..,tvarime se prirozenee..“ :-))

          0 0
          • pos3k  

            fotografovi patri ten bordel na zidli :-)

            0 0
            • enjoy  

              ty jo vy jste uchylny:-)) uplne slyslim fotografku rikat „taak,ja se svliknu a ty se oblikni do cyklistickyho“ :-)))

              0 0
              • pos3k  

                ee vedle jak ta jedle :-) no i kdyz si nepamatuji co jsem mel na sobe kdyz jsem tohle fotil :-)

                0 0
                • Medunka  

                  Desny neporadek, ze se nestydis sem davat takovou fotku

                  0 0
                  • Siu  

                    No to jo…peknej chlivek…ta podprda tam pohozena :-))

                    0 0
                  • pos3k  

                    nestydim :-) pac kdyz prijedu dom na vikend tak jsem jako velka voda :-) vsechno z baglu na stul (na kresilko), v pondeli pri odjezdu je vse zase v baglu a pokoj k obrazu zeny :-)

                    0 0
                    • Siu  

                      Aha…takze ta podprda je tvoje?

                      0 0
                      • pos3k  

                        koukni se pod tento thread na odpoved v 1:55:16, kde ja dalsi fotka, mozna by nebylo spatne koukat trosku lip :-)

                        0 0
                      • pos3k  

                        sorry, jsem zmaten jako lesni vcela :-) ja jsem na fotce z 01:53:01 a na svoji „obranu“ pred enjoyem (viz text vyse) jsem daval fotku v 02:00:56 :-)

                        0 0
        • muppet  

          To sis měl nechat tu podprdu,ta by pod ten dres ještě vlezla:-)

          0 0
    • pos3k  

      na koleji pod dekou :-)

      0 0
    • Darkson  

      teď už hezky v teple. vyboural jsem vestavěnou skříň v předsíni, aby si obě mý kolečka měla kam natáhnout svý unavený nožky:-)

      0 0
    • RUMcajs  

      Tahate nekdo pres kladky kolo ke stropu?

      0 0
      • grafik  

        trochu mimo misu: kdyz sem bydlel s mazelkou v panelaku tak mela na balkone udelanej kladkovej vesak na pradlo, ktery se dal vytahnout az k stropu a nezavazel :)

        0 0
    • RomanH  

      No ja mel v byte pokoj na kola, ale ted v RD je mam dle situace budto na kryte verande, pod schody, ci v kotelne.

      0 0
      • grafik  

        a tvoje je s tim šášou … :)

        0 0
      • ota  

        na tom dětském odrážedle má dítě bidon?

        0 0
        • RomanH  

          Jasne. Budes se smat, ale mala nechtela z niceho jineho pit ani doma.Takze po prichodu domu umit bidon, nalit do nej cas ci vodu a postavit na stul.

          0 0
          • wroum  

            bacha aby ti z ni nevyrostla silnicarka! :-)

            0 0
          • ota  

            když se nebudeš zlobit,tak ten nápad zkopíruju.je to zlatý bike-odjezdily ho všechny tři mé děti.všechny získaly geniální techniku objíždění chodců(vždy o 5 cm) a dobržďování u hrany obrubníku na přechodu(hodně efektní)-vždy ke zděšení kolemjdoucích. teď ho dojíždí nejmladší dcera,bere to všude sebou a po městě dá klidně 6 km .tak jí to tam dám…ale,za chvíli už bude šoupat koleny zem,zamáčknu slzu a zkončí jedna legenda.

            0 0
        • pepino  

          Sem se lek,jsem si splet bidon a bidet:-)

          0 0
      • Lance  

        ty uz ho mas postaveny???

        0 0
        • RomanH  

          Ne, nechci drevostavbu. Ale ted bydlime v RD u tchyne primo u mista stavby.

          0 0
          • Lance  

            Jo tak, ja myslel, ze uz stoji domek:) Jinak to by byla rychlost. Uz vis jak bude velky? Bungalov? Nebo?:)

            0 0
            • RomanH  

              No jasne ze vim, vzdyt uz mi bezi uzemni a stavebni rizeni, ke kteremu predkladas veskere dokumenty a projekty. Dum bude 12×9 metru, prizemi + patro

              P.S. Dnes mi prislo ze zivotniho, ze mam povolenu tu COV.

              0 0
              • Lance  

                gratuluju, preju a taky bych chtel:))))

                0 0
                • RomanH  

                  Diky. Pristi Vanoce uz snad budeme ve svym.

                  0 0
                  • Lance  

                    jeste , stavis pres firmu nebo svepomoci?

                    0 0
                    • RomanH  

                      Na svepomoc nemam cas a ani to neumim. Hrubou pres firmu (doporucenou pres nekolik znamych nezavisle na sobe) a pak mam predstavu, ze se budu domlouvat s konkretnimi lidmi pokud mozno bez faktury.

                      0 0
                      • Lance  

                        Jo to je v pohode, ja ted resim obkladace, neumim sehnat ani za nic! Bych neveril jaky je to problem.

                        0 0
                        • grafik  

                          sehnat dobreho remeslnika je dnes fakt problem,ale znam jednoho – delal nam koupelnu a kachle vyskladal vskutku excelentne …

                          0 0
                        • Vrci  

                          Vždy se musíš ptát toho řemeslníka, který dodělal svou práci (instalatér, elektrikář). Odkud jsi?

                          0 0
              • pos3k  

                no ja mel za to zes byl rozhodnutej pro septik :-/

                0 0
          • Pá-dlista1  

            No to neni dobra lokalita :)) Btw. na kolik ta sranda cca prijde? (bez/s pozemkem)

            0 0
            • RomanH  

              Pozemek jsme dostali darem od zeninych rodicu (pole, proluka mezi dvema domy, okolo vedou inzenyrske site). Obec nema uzemni plan, tak se tam daji koupit pozemky levne (odhadni cena pozemku 4950m2 – porad vedeneho jako pole, ale s moznosti stavby, protoze je to v zastavene casti obce) je 25 000 kc.

              U hrube stavby mi predlozili rozpocet 1 080 000 Kc. Celkove to odhaduji tak na 2 500 000 – 2 800 000 Kc (snad)

              0 0
              • chobot  

                a muzu se zeptat na lokalitu (nazev obce)? zajimalo by me to spis z hlediska dojizdeni do prace,predpokla­dam,ze pracujes v Brne :o)) diky

                0 0
                • RomanH  

                  Úsuší (cca 6 km od TIšnova směrem na Bíteš). Až ke kanceláři to mám autem 30km/30 minut

                  0 0
    • gobike  

      Konecne jsem nafotil loznici mych kol..

      0 0
    • wlk  

      zatím na balkoně :-(, ale v sobotu se stěhujeme do většího, tak bude mít vlastní pokoj dokud nebude mimčo :-).

      0 0
    • Komi  

      U nás všechno řeší garáž .. krom auta :-D

      0 0
    • Baracuda  

      Obe kola mam pekne vedle postele – moc mista neni, ale jsou dost skromna – nestezuji si :-)

      0 0
    • Lance  

      A vlastne ted to ani neresim, protoze na nove kolo kaslu – zbytecna investice, marathon mam za sebou, pocasi na houby, makam na baraku, takze ten novy stroj bych akorat premistil z mista na misto a jezdeni me uz nebavi:)

      0 0
    • los_tomanos  

      Mam ho normalne v pokoji na zemi. A az bude XC bajk tak poputuje asi na zed nad Norco :)

      0 0
    • enrico  

      V obývačke …

      0 0
    • enrico  

      … toto je asi moj posledný príspevok na B-F, za toto ma ženská určite zabije :-)

      0 0
      • Manas  

        Lol, nekde naskenuju fotku jak lezu vozralej do postele s kolem :-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jak jsou ty tyce osoupany od pout :-D

        0 0
      • enrico  

        a ze si zatial nikto nevsimol, ze nemam na bajku bovdeny a lanká, odlahcovacia kúra, zbytocné gramy navyse :-)

        0 0
        • Blade  

          no ted sem se chtel optat jestli radis a brzdis telepaticky bo jak :-D

          0 0
          • enrico  

            to je nova sada Deore XT 2007! od Shitmana, radim a brzdím pouhym pomyslením, telepatický prenos myšlienok a energie :-)))

            0 0
            • Blade  

              Kua to je vymakany…ze bych si vsugeroval ze mam vidlu se 300mm zdvihem? :-D

              0 0
              • enrico  

                ja sa casto si snazim vsugerovat, ze mam na bajku kotuce, ked mi tie blbe vecka po prejazde backorinami a hlbokym blatom vobec nebrzdia :-) ale akosi to moc nefunguje

                0 0
            • Smazaný účet  

              no to snad radši ne, vem si že potkáš babu a řekneš si „kua, bych píchal…“

              0 0
    • ludva  

      Nez dat kola do sklepa,tak jsem radejı zaınvestoval 15 tısıc do nove postele,sıce spime v 1,6 metrove vysce ale kola mam pod sebou v teple a suchu

      0 0
    • full  

      Já mám kola v garáži – a protože jich mám doma 8 tak jsem sháněl něco skladnýho na postavení kol – našel jsem tohle na adrese www.kacerle.cz- je to na 5 kol -dají se zavěsit nebo jen postavit předním kolem .

      0 0
      • goofy  

        Uz vidim, jak se mi tam pekne otlacuje zadni kotouc o ten bazmekt dole…

        0 0
        • full  

          Má to akotát tak vejšku pod kotouč takže žádnej problém – jinak při zavěšení lze střídat za zadní nebo přední kolo

          0 0
      • Komi  

        Jé, tak tohle kolo mám v garáži … ještě loni jsem na něm jezdil :-)

        0 0
    • frof  

      Dilna a staj pro kola v detskem pokojicku.Teda presne obcas se perou se susakem na pradlo.Samo ze pradlo bikove.:-)))

      0 0
    • gersa  

      Ja to mam vyreseno takto a od te doby k nam nejezdi tchan-cekatel s tchyni-cekatelkou. Neunesli, ze mame kola v byte…

      0 0
    • gersa  

      A jeste druha fotka

      0 0
    • nobody  

      Já v obýváku (pracovně)

      0 0
    • yoggi  

      zaparkovane v pivnici

      0 0
      • martt  

        tak teraz je stvrt na jednu v noci a nase bicykliky si takto spinkaju na svojich hakoch. Inac na tomto obrazku je ich _TRINAST_. Dalsich asi pat sa povaluje este kade-tade po byte.

        0 0
        • v3d  

          Tolik bajků už mi přijde docela úchylný a hlavně docela zbytečný,ne? Jestli teda nemáš půjčovnu:)

          0 0
          • martt  

            Sme patclenna rodina, z toho styria zavodia. Kazdy ma MTB zavodak, MTB treningovy bike, silnicku a nejake priblizovadlo na com jazdime do skoly/prace, to je dokopy celkom vela bicyklov.

            0 0
        • raceman  

          hezký

          0 0
    • los_tomanos  

      Nasel jsem jeste jednu fotku kde spal muj bajk, kdyz uz nebylo misto :) (Rodice me nezabily)

      0 0
    • adco  

      Ked sme sa stahovali pred dvoma rokmi do vacsieho bytu, moja jedina podmienka bola aby bike sa stahoval z balkona do lepsieho. Podarilo sa mi vybojovat kumbal uprostred bytu, kde spokojne sidli aj s potrebnou vybavou a naradim. Nebolo to lahke..

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem si vzpomněl na příhodu, co se stala kamarádovi přítelkyně. Jednou nějak jel přijel na kalbu na kole. Kalba byla asi velkolepá, neb se ráno probral eště s dalším člověkem někde na poli u silnice. Bez kola. O tom, kde zůstalo, neměl ani páru. Po půl roce mu někdo řek, že si ho uschoval do nádražní úschovny, aby se s nim nemusel tahat. Eště tam bylo…

      0 0
    • Páník  

      pekne v mezipatre na „odpocivadle“

      0 0
    • cabbage  

      nahromadě…

      0 0
    • J.  

      Nam nase kola visi na zdi, jinde na ne misto nebylo. Je to podomacku vyrobeny vesak z dvou regalovych „L“ vystuh zakotvenych do zdi.

      0 0
    • funThom  

      Ve zdenem sklepe s bezpecnostnima dverma.

      0 0
    • Elwing  

      Konečně má koníček místo u mě v pokoji, foceno dnes ráno :)

      0 0
    • DragON  

      Máme v baráku staré sklepy do kterých se kdysi dávalo uhlí, je k nim chodbička akorát tak na jedno kolo (musím ho tlačit nebo táhnout za řidítka – vedle něj se tam nevejdu), investoval jsem do kvalitního zámku a máme je s přítelkyní zamčený k sobě, pokud někdo nestráví pár desítek minut pilováním zámku nebo neodmontuje obě kola, kliky a řidítka tak je ze sklepa nedostane.

      0 0
      • Mažar  

        To než odemčeš a vytáhneš, tak stihneš obrůst mechem :-)

        0 0
    • Peslezedirou  

      Tak tenhle dread je slušná exkurze do ložnic, pokojů, pokojíčků, komůrek a předsíní bikeforistů :o)

      Bohužel taky není moc prostoru tak je bike v pokoji, nejraději bych ho vyhnal do garáže.

      0 0
    • kocea  

      Moje kolo spí se mnou v obýváku. Dívám se na něj před usnutím.

      0 0
    • kocea  

      Se to špatně otočilo.

      0 0
    • kocea  

      Po třetí.

      0 0
    • kocea  

      d

      0 0
    • kocea  

      d

      0 0
    • mosquito  

      u nas bydli 2 kola v predsini, sunky mam v kolarne

      0 0
      • mosquito  

        nez sem poridil GT kripl triangl tak ty tyce byly pod horni trubkou, ted tam musim mit provleceny spagat :( ale da se

        0 0
    • miki  

      Tak naše kolečka odpočívají takto .Mimo byt bych kolo nikdy nenechal!!

      0 0
      • Mažar  

        V paneláku bych ho do sklepa nikdy nedal tak pěkně do bytu. 30 cm dloulej hák a kolo věším za zadní kolo

        0 0
    • švícko  

      no protože už jsem o jedno přišel tak ho má v ložnici na zdi má to jednu výhodu oba miláčky mám u sebe

      0 0
      • zery  

        přes léto parkuji v předsíni a v zimě ho mám v obývaku misto obrazu

        0 0
    • Manas  

      Sjezdacek spi u me v pokoji. Ale asi na zimu se bude stehovat domu na venkov.

      0 0
    • revish  

      no ja to ted resim, jelikos se brzo budu stehovat do sveho (1+1 malej byt) tak vymyslim, je tam totiz extremne malo mista na ulozne prostory. predstava, ze mi bude viset bajk v loznico-obyvaku, no nevim…asi nemam svuj bajk dost rad :o)

      0 0
    • Dread  

      bajk nikdy nespí:)

      0 0
    • wheelman1  

      biky máme doma v předíni, jeden visí na zdi za pedál a druhý stojí pod ním. Třetí tam stál taky a silnička stávala v budoucím dětském pokoji, ale ty už jsem prodal

      0 0
    • Kero  

      To ja mam bike pekne zamknuty specialnou mrezou v pivnici a zatial sa pokusili asi tri krat ho potiahnut a ani raz sa nezdalo ze by k jeho ukradnutiu mali blízko takze sa neobávam ze ho potiahnu.

      0 0
      • nOra  

        Jen nez prijdou na to, ze musej mit s sebou rozbrusku/lepsi stipacky/hever… :-(

        0 0
    • cosmo  

      v pokoji pro sluzku…

      0 0
    • Tomalda  

      zavěšené pod stropem a pod ním ještě kolo přítelkyně a vypadá to docela efektně

      0 0
      • Lance  

        mas stesti, ze uz nekreslim, skoda, ze mezi kolo a pritelkyne neni carka:)

        0 0
    • esorimmer  

      Místa taky není na zbyt, takže na ně vyšla skříň v předsíni. Část skříně pro bajky zabírá 100×190×60cm. Původně tam byla středová tyč, ale měla malou únosnost za začala se ohybat – teď to řeší držák na kola z Bauhausu za petikilo (celkem bytelnej, akorat dost drahej na to, ze to je trubka a dva gumový návleky přes).

      Pro nocování je potřeba shodit přední kolo, ale s rychloupínakem to není operace na dlouho.

      Prostorově je to hodně úsporný a vidět to není vůbec.

      0 0
    • kOmE  

      Muj bajk nespi ,jen ceka. Ale bohuzel na balkone

      0 0
    • Hell_A  

      No.. Tak kolo mého přítele vísí zavěšeno za rám na stropě v chodbě.. Já ho chtěla do obýváku, ať se můžu kochat, ale to mi nebylo dovoleno.. Teď tam visí zrcadlo, což je taky dobrý:-D.. Jinak je teď u rodičů na domku (na vesnici, kde se dá jezdit po lese), jelikož tady ve městě je to samá sůl a samý sajrajt..

      0 0
    • Luka  

      tak my ted mame tenhle zmatek :)) ceka se na vestavenou skrin, az teda budou volne tintilinti ktere dobrovolne strcime do kusu nabytku…

      hadanka: kolik kol je na obrazku?? :D

      0 0
      • Black knives  

        Tak to je teda slušný binec,milostivá..

        0 0
      • chupas  

        na obrazku je jedno a pul a pul celokola

        0 0
      • Luka  

        Tak uz mame finalni stav ulozeni. Skoncili jsme s chaosem :) Ve skrini mame 2+jedno predni kolo, trenazer, naradi, pumpy a tak. dalsi dve kola, plecky jsou deponovane, jedna v kocarkarne a druha v garazi :)

        0 0
        • Jituschka  

          A to pred kazdou vyjizdkou sestavujete kola? Po vyjizdce opacny postup? To by se mi asi nechtelo…

          0 0
          • Luka  

            zandat sedlovku a nandat predni kolo je minimalni ukon… :) dyl mi trva sejit schody :)

            0 0
    • Lowrider  

      Já to dělám takhle. A když je jooo hodně špinavý, tak ho nechávám v již nepoužívané kuchyni…

      0 0
    • Gad  

      Já ho mám takhle, a když je bahňák, tak je přestupní stanice sklep :-(

      0 0
    • Lin  

      V loznici

      0 0
    • mastihuba  

      lidičky všeci co ukládáte kola do obytnejch prostor, tak máte můj obdiv. Zvlášť když je počasí jako teď. Sám nechávám špinavý kolo na dvoře abych si neušpinil podlahu v garáži :) natož to tahat dovnitř do baráku.

      0 0
      • RADO77  

        jo když bydlíž v 2+kk, tak jinou možnost nemáš. Každý nebydlí v RD s garáží. Alespoň tě to donutí občas umýt kolo :-))

        0 0
        • Bajker16  

          Jsem magor…bydlim v RD s garáží a v garáži mám akorát zimáka . Silničku mám na půdě a epica na mezipatře,protože dveřím u garáže prostě nevěřím :o). Je fakt,že kola do domu můžou akorát vyčištěný.

          0 0
      • Gad  

        V paneláku tě to donutí, sklepní kóje bezpečím zrovna moc neoplývají, respektive, pokud se člověk chce něčeho zbavit, dá to do sklepa :-)

        0 0
        • simon111  

          Normálka, ve sklepě.. Troje zamčené dveře, jeden celkem bytelný zámek a jsem bez obav.. Kdyžtak to jistí pojišťovna..

          0 0
      • Lowrider  

        Když je špinavý tak to na koberec taky nedávám ;-).

        0 0
    • Ice-goofy  

      U me doma zatim v mistnosti jemu urcenem… , ale casem s tim asi budou problemy.....

      0 0
    • Pebe  

      dneska říkala, že ve sklepě nebudou, tak je mám na „chodbě“ :-) není nad to být doma sám :-D

      0 0
    • Jenda  

      tak zatim byly na fotkach skoro samy samponkola. takze my to mame doma takto a myslim ze i z fotek je videt ze kola moc cista nejsou:-)

      0 0
      • Jenda  

        jeste pohled zepredu

        0 0
      • Jenda  

        ja sem debil sem to zapomnel oboje otocit:-) kola jsou temer vodorovne

        0 0
        • Luma  

          Toho fulla Spydera znám,není od Martina z FM:-)

          0 0
          • Jenda  

            jo jo je to on, ale porad nevim jestli to nazyvat spyder nebo GT – fakticky probehla zmena jenom jedne spotrebni soucastky a hned je z toho jiny kolo:-)

            0 0
            • Luma  

              Tak ať slouží,doufám že ho využiješ více jak Martin,ten na něm skoro nic nenajel.

              0 0
    • los_tomanos  

      Tak rok se s rokem sesel a ja mam uz davno nove kolo ale porad stare a stejne misto na parkovani…

      0 0
    • nobody  

      po roce u mě všechno jinak :)

      0 0
    • laufdeck  

      přítelka spi na zemi a bajk vedle mě v posteli …
      Ne sranda ale do postele nema daleko mam o zavěšenyho na systemu na stropě…

      0 0
    • goofy  

      Porad stejne :-)

      0 0
    • bikerxc  

      V patek jsem se prestehoval z baraku na byt, dopadlo to takhle..

      0 0
    • Nikolka  

      Obě dvě kola mám v pokojíčku. Silnička je vyřešena takto…

      0 0
    • Dave10  

      Budu si konečně pořizovat trochu lepšího bajka a tak řeším detaily. Myslíte, že je v pořádku ho uskladňovat tak, že ho budu věšet na hák za přední kolo (ráfek) v garáži? Do teď jsem to tak dělal a protože nechci novýmu stroji ubližovat, tak se pro jistotu ptám.

      0 0
      • jIrI___  

        Ja ho mam v garazi normalne opreny o zed :-). Pokud bych musel veset, tak spis za zadni, at se nenamaha vidlice a hlavko.

        0 0
        • Bajker16  

          To bych řekl,že ani vidlici a hlávku to nebude vadit…přece jenom při brždění to je pod větším náporem :).

          0 0
          • jIrI___  

            Tak asi mas pravdu. Ja nad tim nikdy poradne nepremyslel, protoze nebylo treba ;-)

            0 0
            • Bajker16  

              Já nad tím taky nikdy nepřemýšlel,jenom mě to teď napadlo :)

              0 0
      • nobody  

        mám to taky tak, ale věším za zadní kolo

        0 0
    • Bajker16  

      Bydlíme v RD,takže bike mám na mezipatře a silničku na půdě. V garáži mám akorát zimáka,protože těm dveřím moc nevěřím.

      0 0
    • Luka  

      0 0
    • martin7  

      u nás provozujeme klasickou trojku. Tzn. v ložnici spím já, žena a můj bike. Do sklepa bych ho nikdy nedal

      0 0
    • DaveBury  

      Dobry thread pro zlodeje :D

      0 0
    • creweta  

      Ahoj do minulého týdne spalo kolo, jako Šípková Růženka dobré 4 roky tam kde jsem bydlel dříve. Akorát Růženka určitě nebyla tak zaprášena. Minulý týden jsem kolo přesunul do nového bydliště a zaparkoval jsem jej do kočárkárny. Vzal jsem řetěz co mám na motorku a zámek abus a hezky ho přidělal k trubkám. Každý den jsem se na něj chodil dívat vždy když sem šel okolo. Třeba několikrát za den. No a pak jsem si přečetl celé toto fórum o spinkacích místech. A hned jsem se rozhodl, že kolo se přestěhuje do bytu.

      Manželce jsem to hned oznámil, že kolo přestává nocovat v kočárkárně. Manželka mi na tuto informaci oznámila, že v bytě kolo bydlet nebude. Tak jsem jí řekl, že určitě ne, že v bytě bude bydlet až to druhé. Nechápavý výraz v tváři ženy značil, že nechápe kam tím mířím. Tak jsem jí řekl, že to druhé si koupím, až to první z kočárkárny ukradnou.

      Diskuze pokračovala. Obývák neprošel, ložnice taky ne a tak mi nabídla předsíň, ale tam to nebylo možné umístit. A nakonec jsem vymyslel, že se to dá do kuchyně. A v neděli jsme koupili za pár korun potřebné vybavení. A když jsem dneska přišel z práce tak jsem se skoro lekl. Manželka si hrála a kolo už má svoje nové bydlení. (viz foto)

      0 0
    • martin_bakov  

      muj bajk nikdy nespi, je vzdy pripraven – neco jako Chuck Norris v hliniku.

      0 0
    • Uruwashii  

      u mě v pokoji opřen o skříň :)

      0 0
    • xshreck  

      V postýlce!

      0 0
    • Sitic  

      kola máme uložena tak že 2 visí na stropu a dve jsou opřená o zeď v kumbálu ;)

      0 0
    • Ossis  

      Hilton, prezidentské apartmá ;)…

      0 0
    • Kolbaba71  

      Já ho parkuju přímo ve svém pokoji. Volný stěny nemám ,ale mám stojánek. Když přijedu domů hodně od bahna, nechám kolo v bytě na chodbě zaschnout a pak ho od toho nejhoršího oloupu. Tímto si však dělám po každým vyjížďce na kole rozcvičku, jelikož musím zdolat 110 schodů do 4. patra, jelikož výtah tu nemáme.

      0 0
    • oXide  

      Na chodbě, dva jsou pověšení, aby nezavazeli a jeden dole opřenej. Místa je dost, nikomu to nevadí :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.