• jecnak

    Kdo jedete? Tenhle zavod je pro me uz pomalu srdecni zalezitosti. Vyborna organizace, narocna a krasna trat, proste skvely. mtb.mseno.cz/ www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… mtb.mseno.cz/i­mages/2005/ma­recek/marecek33­.jpg

    Pokud bude pocasi, tak doporucuju urcite po zavode pobikovat v okoli, stoji to za to.

    Jecnak v roce 2003 :-) mtb.mseno.cz/i­mages/foto2003/2003/­martin/foto/im­g_1192.jpg

    Anketa: Prijedete?

    1x
    11%
    0x
    0%
    7x
    78%
    0 0
    • McBlacky  

      přijedu se mrknout. Ikdyž budu vyrakvenej z výletu na Ještěd v sobotu tak pojedu jen tak rekreačně.

      0 0
    • Daf  

      Peknej zavod, ale letos nejedu.

      0 0
    • Orbis  

      jel bych, ale jsem pryč:-/

      0 0
    • cabbage  

      XC… těch 9 km se asi jede několikrát, co? tak to se mnou nepočítejte…

      0 0
    • Gorgov  

      Kdyz se stihnu vratit z Losin, pokusim se dorazit

      0 0
    • petebike  

      mozna se prijedu podivat, nevim jestli budu schopnej v sobotu jedem ty dlh Sudety tusim ze 170 km :-)

      0 0
    • jecnak  

      Dobrý den,

      rád bych Vás touto cestou aktuálně informoval o současném stavu příprav na nedělní závod M¹enské okruhy 2006, jenľ je současně vypsán jako Mistrovství ČEZ a Mistrovství Unie amatérských cyklistů v závodě horských kol. Zároveň je závod otevřen i pro ¹irokou cyklistickou veřejnost a samostatný závod je připraven i pro dětské kategorie.

      Okruh pro děti, je jiľ připraven na louce v dolní části parku Debř. Během dne¹ka a zítřka bude vyznačena tra» pro dospělé.

      Aktuální situace týkající se počasí je příznivá. Od včerej¹ího odpoledne svítí slunce, obloha je bez mráčku a tak pokud počasí vydrľí, bude tra» na nedělní závod horkých kol připravena. V tuto chvíli jsou lesní úseky, díky jehličnatému podkladu jiľ suché. Věřím, ľe do neděle za pomoci sluníčka a lep¹ícího se počasí oschnou i polní cesty.

      Rád bych je¹tě připomenul, ľe prezentace, start závodu a slavnostní vyhlá¹ení je na náměstí ve M¹eně před místní radnicí.

      Tě¹ím se tedy na setkání s Vámi v neděli 4.6.2006 na náměstí ve M¹eně.

      Hezký den a je¹tě lep¹í víkend přeje J

      Petr ©krabal

      tel: 315 635 425

      mobil: 604 300 229

      fax: 315 635 419

      email: petr.skrabal@me.mpsv.cz

      0 0
      • BB  

        je to divný, ale na tom webu jsem nenašel kolik se těch 10 km okruhů jede ?

        0 0
    • Darkson  

      možná se stavim na silničce(podle počasí a nálady), bike je u lékaře;

      0 0
      • Darkson  

        samozřejmě jen podívat:-)

        0 0
      • McBlacky  

        vidle?

        0 0
        • Darkson  

          jj

          0 0
          • McBlacky  

            tu svoji jsem kuchal včera :) ojel do geniuse, zvýšení z 5 na 6,25 sae v tlumiči a potunění progresivity olejem v air komoře. Poslední věc co potřebuju je pružina do negativky, měla by se prej do tý jedný jakoby veplést druhá :/ divný, seženu info a uvidim

            akorá mě překvapilo že v tý vidli je vazelína :( fláknul jsem tam starej prep M lube ale kouknu ještě po nový 06 Tink říkal že je mnohem lepší.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.