• Marky

    Ahoj všichni. Máte někdo dobrou radu, jak to dostat dolů při ručním praní? Už jsem z toho neš¡tastná, mám bíle návleky na ruce a bleděmodrý dres a nevím, co na to použít. Většinou oblečení na kolo přepírám v ruce. Díky

    0 0
    • MartinXC  

      Cyklostar, co je na čištění kola, pomůže. Taky čistidlo na řetězy od Motorexu, ale to je docela drahý a nedá se ředit vodou jako Cyklostar. Pucoval jsem takhle rifle po polibku od kola a šlo to na 100%: nastříkat na fleky, nechat rozmočit, propláchnout vodou a znova, dokut to není čisté. Pak přeprat v pračce .

      0 0
    • cabbage  

      většinou si s tim poradil jar…

      0 0
    • MARIN  

      MYDLO S JELENEM je neprekonatelny praci prostredek zatim jsem s nim vypral vse

      0 0
    • Lone1  

      Namoč do vlažné vody,namydli bohatě jádrovým mýdlem s jelenem,prom­ni.Opakuj,dokud skvrna nevybledne,na závěr do mýdlové pěny přilej trochu kysličníku a přeper.

      0 0
    • Marky  

      Díky, zkusím to :-)

      0 0
    • Daf  

      Benzin, hadr a flek vycistis.

      0 0
      • goofy  

        Benzin a zapalky, a je po fleku… :-) Ja pouzivam jar. Pustilo zatim vsechno: brzdovka, tlumicovy olej, vazelina, vsechny druhy stop od jidla, zaschla krev, and many others… Ja vim, jsem sikovnej :-)

        0 0
    • Fuglsang  

      Tak se mi podařilo ušpiňit od šmíru takřka nový návleky (týmu, kterej bude mít jezdce na podiu na Giru i TdF), jel jsem na delší vyjížďku, ráno bylo ještě chladno, postupně se oteplovalo a já si řikám kam ty návleky dám, dres kromě obvyklejch věcí narvanej navíc ještě tyčinkama a pitíčkama. Tak mě nenapadlo nic lepšího, než ty návleky omotat okolo řidítek a představce. Po zkonzumování obsahu kapsy dresu si chci dát do kapsy ty návleky. První sundanej – OK. Sundávám druhej a málem jsem se rozbřečel. Na 5 místech brutální fleky od šmíru :-( Rada zní, nikdy si neomotávejte návleky na jakoukoli část kola. Já jdu teď zkusit ten jar..

      0 0
    • Joseph de Sax  

      já mám většinou šmír od dresu, tak to neřeším…

      0 0
    • Flegmatik  

      Univerzální hláška: neřešit, jezdit!

      Druhá univerzální hláška: vyhodit a koupit nový!

      :-)

      0 0
      • Flegmatik  

        Ale abych poradil, můžeš zkusit Trimin , český levný výrobek a ručně to s ním vyprat. Ten je docela účinný (nebo aspoň byl před pár lety), šmír z oblečení vzal.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.