• petris

  Jelikož máte úplně super přístup a už jste mi hodně poradili, chtěl bych ještě pomoci s návrhem dresu. Chci ci navrhnout vlastní, ale nemám na to buňky :-( pokud by jste měli nějaké nápady, hned pište a jestli víte, kde by se dali stáhnout nějaké motivy, nebo nějaké skicy, do kterých si mohu vyzkoušet navrhnout barvy atd, no prostě i stranky firem, pokud s někým máte nějaké zkušenosti. Čím více informací, tím lépe ;-) díky moc vše i za jakoukoli maličkost..

  0 0
  • dejvv.  

   Nejdříve jsem komunikoval s procentrum.cz, ale docela mě nakrli(byla s nima těžká domluva), tak jsem si našel lawi.cz a s těma je komunikace zajím perfektní. Mají teď poslat vzorník s velikostma, tak jsem na to zvědavý. Jinak z grafikou ti moc neporadim, taky jsem na to střevo a grafik to po mě celý úplně předělal, ale jestli si chceš něco zkusit tak ti můžu poslat střihy co mi poslali, kdybys chtěl dej vědět na mail.

   0 0
   • petris  

    Díky moc, už jsem Ti poslal mail ;-) díky moc za pomoc

    0 0
   • Martin  

    lawi nebrat!!!! Teď jsem u nich objednával asi 35 dresů. Poslali nám vzorky dresů k vyzkoušení. Ty, který pak ve finále vyrobili, měly od slíbených a objednaných jenom několik „drobných odchylek“.

    1. – místo stojáčku u krky jsou s Véčkem
    2. – chybí provětrávací mřížka v podpaží
    3. – všechny jsou při stejném označení cca o číslo větší než byly vzorky!!!!!!
    0 0
   • revish  

    prosim, posli mi ty strihy na mail, diky. mail je rybi.ocko@gmail.com. jeste jednou diky

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.