Kolo pro ženu do 10 000,poraďte

7 nepřečtených
  • m.a.r.e.k_88

    Vím, že v této katagorii moc výběru není,ale přesto by mě zajímal Váš názor. Kolo má být pro 40cetiletou ženu menší postavy.. mělo by jít hlavně o pohodlí… Co byste doporučili?

    0 0
    • Marika88  

      V teto cene urcite Author Basic ASL.

      0 0
    • Marika88  

      Teda jestli ma byt horske. Jinak bych se mozna poohledla po nejakem krosu ci treku.

      0 0
      • Phoebe  

        Minulý rok jsem koupil mamce (48) Author Basic ASL. Cena byla tuším 10500,– a je naprosto spokojená. Osazení je na Alívku a vidle, i když je základní je pro mamku parádní, jelikož má měkčí pružiny. Nemůže si stěžovat, hodně chválí řazení a lehkost jízdy. V této cenové kategorii pro 40cetiletou ženu můžu 100% doporučit, neprohloupíš. Navíc bych řekl, že se bude ženě líbit i barevná kombinace.

        0 0
    • L1  

      Já bych zkusil tenhel Schwinn mesa GS. Je to sice loňský model, ale za tu cenu to určitě jde. A má to i dobré zkosení rámu, což se pro ženu hodí. www.mojekolo.cz/index.php?…

      0 0
      • Tomcat_1  

        Davam hlas. Ma ho kamosova draha polovicka, pokud vim tak k naprosty spokojenosti.

        0 0
    • Gorgov  

      Rozhodne druha ruka, koukej na cyklobazar. Novy kolo za 10? to je skoro tesco. Fakt tam koukej, ted sem prodaval KHS ALITE 1000 za 8k5, to ses mel holt ozvat driv :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.