cyklobatoh s rezervoárem za super cenu

83 nepřečtených
  • Psychlon

    Mám možnost si ho nechat dovézt – brali byste ho za ty prachy??

    http://germany.aldi.com/…uct_203.html

    0 0
    • náčelník  

      Vypadá úplně jako M.U.L.E. Za ty prachy ho ber.

      0 0
    • Bobor  

      No to jsi mně kápl do noty, zrovna hledám něco taky za rozumnou cenu. V sobotu jsem ztratil letos třetí bidon a ještě mně rupl košík, tak se rozhlížím po cyklobatohu. Mám určitě zájem…!!!

      0 0
    • Bobor  

      …jééé, já si to špatně přečet…no ale kdybys mohl dovézt dva, tak bych to stopro bral…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      No ja bych to bral. Uz par veci z Aldi mam a kam se na to za ty prachy hrabou cesky hypermarkety. Asi si taky dva koupim. Treba ten fotak nebo jinou elektroniku bych nebral, ale tohle jo. Na kolo mam otamtad vyborny bundy taky po 10 Eurech :)

      0 0
      • sharkcom  

        Tak si pro něj v pondělí zajedu, jsem z chebu a mám to kousek, tak se tam možná s někým potkám. Ikdyž jsem si koupil batoh před týdnem. Myslím hezčí, ale chtěl jsem do něj pytlík a takhle to vyjde levněji i s batohem…

        0 0
    • Psychlon  

      klidně jich můžu nechat dovézt více, jestli je někdo z Ostravy a má zájem, tak a? se ozve.

      0 0
      • sis  

        Napsal jsem ti mail. Jestli teda muzes a chces, tak se mi ozvi. Dik

        0 0
      • ravo  

        Docela to jde, když nás bude víc bude sleva???!!!…:-)))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Bude! Az nas bude 83 milionu, tak je budem mit za ty prachy vsichni. Y kdyz nevim, jestli je pocet obyvatel to pravy meritko. To by je museli mit cinani za babku :)

          0 0
      • cerezu  

        Mam zajem, poslal jsem Ti mail.

        0 0
      • speedy gonzales  

        tak sem se ozval na tvuj mail…doufam ze to klapne

        0 0
        • ravo  

          Když vidím, kolik z nás má zájem, tak se začínám obávat, aby tam tolik ba?ohů vůbec bylo:-)))

          0 0
    • martt  

      v rakusku ten isty stoji 15,–EUR. Kupil som ho pre syna, vyzera celkom dobre.

      Batoh je spracovany velmi dobre, latka vyzera tiez celkom dobre a k tomu rezervoaru sa neviem vyjadrit – nemam s tym skusenosti. Rozhodne naplnit vodou sa da, nikde to nekvapka a cez naustok sa da v pohode cucat.

      0 0
      • zirafon  

        ten isty rezervoar ma aj exitrek arauca (na exitrek.sk stoji tusim 700SKK) – a ma maly nalievaci otvor – tzn. tazsie sa cisti vnutro. a naustok je dobry, nekvapka, len sa cez neho pije trochu tazsie, nez pri kvalitnejsich znackach. je potrebne vynalozit vacsiu silu pri „nasavani“ – co pre zadychaneho cloveka pri slapani do kopca nie je prave vyhra..

        0 0
        • ravo  

          Nevíš, jestli ten rezervoar ma 2 litry? Dík…

          0 0
          • martt  

            v navode pisu 1.5 litra ale vliezla do toho dvojlitrova flasa

            0 0
            • Bobor  

              Mně napsali, že objem je jen 0.5 l :-((

              0 0
              • zirafon  

                este jeden postreh – dobra vlastnost toho rezervoaru je, ze ma zvnutra drazkovany povrch, takze az zacnu rast vnutri riasy (ako sa to stalo mne), celkom lahko sa daju mechanicky odstranit. len z tej hadicky som ich celkom nedostal – ale aspon som ich trosku postrasil roztokom Sava.

                0 0
    • Bodo  

      hele a plati stejna nabidka i pro ALBi Nord…nejak se v tom neorientuju, ale ja bych se dostal pristi vikend nekam okolo Decina – Pirna, Bad Schandau max. Drazdany…nevi nekdo? Dik

      0 0
    • jakub  

      taky bych ho bral poslal sem ti e mail

      0 0
    • Psychlon  

      kurňa lidi neblázněte, já nejsem obchodník. Nechávám si dovézt batoh a k tomu jsem ochoten přibrat tak 2–3 navíc. Veze mi to můj šéf, tach chápejte. Těžko mu řeknu, že chci dovézt 20 batohů…

      0 0
      • jakub  

        heheheehheheh ehehe heheeh e

        0 0
        • Bobor  

          http://www.exisport.com/cz/index.php?…

          Mají tam podobný za 449Kč, jen si nejsem jist jestli je v ceně i ten rezervoar…

          0 0
          • BiSon  

            Je

            0 0
            • Bobor  

              Víš to určo? Chtěl bych si ho objednat a nerad bych ten vak doobjednával. Psal jsem jim na mail, ale k odpovědi se nějak nemají.

              0 0
              • ravo  

                Mně odpovědeli rychle vzhledem k tomu, že jsem odeslal dotaz až večer – špatná zpráva, objem rezervoaru je pouhých 0,5 litrů, takžo to za ty peníze nemá smysl…

                0 0
                • BiSon  

                  Byl jsem tam pro ten batoh osobne loni na podzim. jednani uplne v pohode, dopoledne jsem jim zavolal a odpoledne jsem si ho odvazel. Rezervoar je podle obrazku stejny, objem ma urcite 2 litry, nejvyssi znacka je snad dokonce 2.5 (nepreslechl jsi se?), akorat ten naustek mi pripada strasnej. Ale nezkousel jsem nic lepsiho, takze nemuzu porovnat.

                  0 0
                  • ravo  

                    Nepřeslech, protože jsem s nikým nemluvil:-) Tohle mi napsali:

                    „Dobry den, objem rezervoaru na vodu je 0,5 l. Zial jeho obrazok k dispozicii nemame. S pozdravom, Martin Hanzely“

                    0 0
                    • Bobor  

                      Už mně taky odepsali. Zeptal jsem se zpětně na objem tak uvidíme co napíšou mně. Ta cena je moc zajímavá, ale půl litru mám tak na prvních 10 kiláků, jsem strašnej ochlasta :-)

                      0 0
                      • BiSon  

                        Tak leda ze by to zmenili. Ja to mam fakt s dvou, mozna dvou a pul litrovym vakem. Taky jsem se tenkrat divil te cene :-)

                        0 0
                        • ravo  

                          Každopádně po těchle rozporuplných informacích si nic posílat nenechám a nechám to až do doby, kdy pojedu do Prahy. Pokud bude pořád 2 litrový, tak si ten ba?oh rád koupím…

                          0 0
                          • fousac  

                            ty vis o nejakym kamenym xeftu v praze, kde maj bagly s min. 2l nadrzi v cene do cca 500,– ??? to mi urcite prozradis kde… :) dik..

                            0 0
                            • ravo  

                              Je to tedy jen dohad, ale předpokládám, že je tahle adresa:

                              DIVICO s.r.o. K Červenému dvoru 24 130 00 Praha 3 ( tel. 244 001 254–6, exisport@divico.cz)

                              Usuzuji tyak z toho, že jsou provozovatelem toho e-shopu a navíc v obchodních podmínkách mají napsáno, že dodání buď PPL nebo osobní odběr…

                              0 0
                              • fousac  

                                dik… :)) hned po nedeli tam na ne vlitnu…

                                0 0
                                • Bobor  

                                  Nebyl jsi se podívat na ten batoh?

                                  0 0
                                  • fousac  

                                    ted sem tam tydlyfonoval a rekli mi ze nadrz je 1,5litru… odpoledne tam jedu.. snad to stihnu nez mi zavrou, sou tam jenom do 4 hodin..

                                    0 0
                                    • Bobor  

                                      Tak pak napiš dojmy. Mně se nějak nezdálo, že to má jen 0.5l…

                                      0 0
                                      • fousac  

                                        po strastiplne ceste (promoknout → uschnout, promoknout → uschnout, promoknout → uschnout, promoknout → uschnout, po opici draze po prknech na branickem zeleznicnim moste a naslednem sprintiku 6 metru cerstvym betonem…) je batoch doma… :)))

                                        predem jeste musim dat pochvalu pracovnikum fy. Divico za velmi vstricny pristup (fakt sem utech sesti lidi nezahlid jedinej neprijemnej pohled a batoch byl pripravenej i po nic nerikajicim telefonatu… :)

                                        a za druhe musim jeste predne konstatovat, ze je to muj prvni „camel“ a tudiz se jedna o popis velmi subjektivni…

                                        zacneme hlavni veci: rezervoar je opravdu 2 litrovy!!! na webu je udavany objem 13 litru, muj osobni odhad je tak cca 6 litru uzitneho prostoru, ale na druhou stranu, mit tenhle bagl plnej, tak zabere asi tak pul 35l krosny doldy… :) batoch vypada zpracovany velmi slusne, ma velkou hlavni kapsu s „odbockou“ na rezervoar, z venku malou kapsu, sitku a gumicuk, zespoda mala kapsa na destnik nebo plastenku a odepinaci pouzdro na mobil zepredu na popruhu… zada a popruhy jsou z neceho mekkyho s „odvodnovaci“ sitkou… a samozrejmne par reflexnich nasivek.. nadrz vypada jako pytlik na kapacku, spunt je sroubovaci, cca 6cm prumer, takze na cisteni rukou to neni (mozna Luka by mohla… :), hadicka vyvedena horem, mozno na levy i pravy popruh… nahubek (pro negramoty: naustek :) je primy, system ala bidon – „stiskem vypni, tahem zapni“ a gumova krytka navrch… prutok jako lehce stlaceny bidon, neni potreba extra sat..

                                        to je tak vse z prvniho prohlidnuti, zejtra nastane zkouska ohnem… :)

                                        Shrnuto: takhle na prvni pohled se to zda jako slusna volba pro nas nemajetne… :)

                                        P.S. Nevite, jak dostat beton z kufru????

                                        0 0
                                        • Bobor  

                                          Díky za vyčerpávající odpověď, jdu do toho. Za tu cenu se blbě shání i batoh bez rezervoaru, takže ještě jednou díky.

                                          Ps: beton?…zbíječkou?.. :-)

                                          0 0
                                        • ravo  

                                          Přesvědčils mne:-))) Cesta do Prahy se furt odkládá, tak si ho nechám poslat…

                                          0 0
                                      • fousac  

                                        doplneni po 3-dennim pouzivani…

                                        naustek si tu a tam decente ukapne.. a zipy nejsou zrovna idealni, obcas sem s nima docela zapasil… ale byl sem docela prekvapenej, co vsecho se vejde do tak malyho batuzku…

                                        0 0
                                        • blue  

                                          doporucuju obetovat par desitek korun za naustek od camelbaku, fakt je asi nejlepsi

                                          0 0
                                          • fousac  

                                            co je par korun???

                                            0 0
                                          • enjoy  

                                            par desitek?:-))

                                            0 0
                                            • blue  

                                              co je na tom k smichu?

                                              0 0
                                              • enjoy  

                                                nekomu je,nekomu ne:-) jenom,ze rikat u znacky camelbak par korun mi prijde malinko…,ale nic:-)

                                                0 0
                                                • blue  

                                                  sem nerekl par korun…

                                                  0 0
                                                  • enjoy  

                                                    dobre budeme slovickarit:-),rekl jsi par desitek..:-)

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    a par korun a par desitek je rozdil, ne? porad nevim, co se mi tim snazis dokazat…

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    a par desitek a par stovek je taky rozdil,to jsem chtel rict:-) ale klid:-),uz dost:-)

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    no tak ted uz nevim vubec, co tim chces naznacit, ale to je jedno, hlavne, ze to vis ty… snad… ;-)

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    ty jsem ale drsnak:-),jenom trochu neduvtipnej:-) treba si ten naustek kupoval za dvacku,to ja nevim:-),ale normalne stoji 200,– ,tak ted uz vis co jsem tim chtel rict?:-)

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    nevim ;-) nebo 200 neni par desitek? ;-)

                                                    0 0
                                                  • fousac  

                                                    spis hodne par desitek.. ja bych rek par stovek, ale to je jen muj dojem.. :) rozhodopadne nehodlam vyhodit za nahubek pul ceny celyho batohu, neni-li to nezbytne nutne, a to neni…

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    no jasne, to je pak uz jen otazka priorit… za neodkapavijici a funkcne nejpohodlnejsi naustek je pro me 190 fakt jen par desitek korun

                                                    0 0
                            • BiSon  

                              http://www.exisport.com/cz/index.php najdi si tam odkaz kde presne jsou. Je to v Praze na Jarove, neni to ani tak prodejna jako spis obchodni firma, ale da se nakoupit primo u nich, aspon ja tam byl osobne, po predchozim telefonatu. Je to v takove nejake vyssi budove, vzadu, spis ve dvore, zeptej se na vratnici. Ten batoh je http://www.exisport.com/cz/index.php?… a stal me deklarovanych 450

                              0 0
                              • Bobor  

                                To by nebylo špatný kdyby se někdo mohl osobně přesvědčit. Mě teď mně odepsali a potvrdili 0.5 l. Mně se ale tomu furt nechce věřit, zatím jsem nikde „půllitr“ neviděl.

                                0 0
                                • BiSon  

                                  ja muzu jenom zopakovat to co jsem rekl, mam tam min 2l, stav z lonskeho podzimu. Nevidim duvod, proc by to menili, ale mozne je vse.

                                  0 0
          • McBlacky  

            bacha ten naustek je rovný a to není zrovna vhodné na bike, tam je lepší zahnutý.

            0 0
    •  

      Jak sem tak pouvazoval, mozna by rezervoar za podobnou cenu nebyl uplne od veci. Akorat – nevypadal bych jako magor s nim na zadech kdyz jezdim na silnicnim kole? dik

      0 0
      • sharkcom  

        Na silničním kole se při jízdě nepije? No me tedy jedna butilka o obsahu 0,75 nestačí a takhle nebudu muset nic dalšího tahat…

        0 0
        •  

          Samozrejme ze pije, ale me osobne to prijde, jako kdyby silnicni cyklista nosil integralu…tobe ne?Prijde mi to jednoduse takovy MTBacky. Ale jak jsi rekl, 0,7l fakt nestaci ani nahodou

          0 0
          • MARIN  

            Tohle moc neresim. Camela na silnici beru proste proto ze mi to tak vyhovuje a hlavne na dlouhy trasy pobere vic tekutin :)

            0 0
          • sharkcom  

            No když to bereš takhle, znám ******, a není jich asi málo, kterým ve šponovkách a dresu připadáme jako buzeranti. Prostě někteří lidé jsou debilové a kvůli nim se nebudu řídit jejich stupidním názorem. Jen tak mimochodem jeho jinej názor je, že nám stačí kolo s kauflandu, protože ON na něm ,,taky,, dojede na zahradu a jede po polní cestě a co víc prý můžu na tom ject, vždy? prej nejsem profík… To jen tak pro zasmání…

            0 0
      • blue  

        mam kamose, co vozi na silnici kejmla… sice je neustale tercem posmesku, ale nic si z toho nedela a vozi ho dal :-)

        0 0
        • Milann  

          …tak dik, taky jsem resil, jestli mam brat i na silnicku Camela… Pridavam se do klubu a budu ho vozit taky! :) Tak at se nam podari to rozsirit:)))

          0 0
          • P.B.  

            Ja ne. Zkousel jsem to v zime, protoze Camel udrzi caj teply dyl, nez bezna flaska, ale spokojenej jsem s tim nebyl. Na silnicce je proste jinej posed a ten batoh mi vadil v pohybu. Na fullu jezdim skoro vsechno v sede a pri jizde ze sedla to s baglem neni ono. Dva velky bidony staci, ale pri teplotach nad 25 st. musim kazdy dve hodiny tankovat, coz taky neni zrovna mily. Upozornuju, ze o to, jak s tim vypadam mi vubec nejde.

            0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak se priznejte. Kdo uz ho mate doma? Prvni dojmy a zkusenosti…

      0 0
      • sharkcom  

        Teď jsem přivezl 3 kusy. pro sebe a pro kamarády. Jeli jsme tam na půl devátou (otviračka) a než jsme odcházely ( v devět ) byly v p… Bylo jich tam celkem dost ale lidí taky! A k tomu batohu. Docela mě překvapilo celkové zpracování a některé vychytávky. Zkracování popruhů tak aby neplandaly přečnívající pásky. Dirka na sluchátka v dolní kapse ( nic pro mě). Dále se po otevření spodku batohu vytáhne nepromokavý přehoz přez batoh s reflexními prvky. Zadní část polstrovaná. Není to úplně špička ale pro ne-pocení zad to poslouží. Akorád materiál je takový obyč. Ale zase jen porovnávám s drahším batohem, který už nějaký čas mám. Tento jsem si koupil hlavně kvůli rezervoáru. Ten je bez připomínek, ale nemám možnost porovnávat. Celkově nikde nic neteče a naústek funfuje.

        0 0
        • ravo  

          Předpokládám, že rezervoár má ty 2 litry…

          0 0
          • sharkcom  

            jo, měl by mít 2 litry a teď mi poraďte, jakej máte grif na zavření plného rezervoáru, aby mi z toho zase půlka nevytekla, když to zavírám a není to za co chytit.

            0 0
            • MARIN  

              …co treba koupe lip resenyho rezervoaru???

              Nejjednodussi asi bude plnit ho nalezato a ve stejnem stavu ho i zavrit

              0 0
              • sharkcom  

                Co jsem koukal, jsou všechny plněný stejně.

                0 0
                • MARIN  

                  Hydrapak ma plneni zhora a uzavreni prelozenim a suchacem Deuter jestli se nepletu ma take plneni zhora a zavirani nejakym patentem U Camelbaku je zase u plniciho hrdla kus za ktery rezervoar muzes chytit a tak nemusi byt pri plneni ve vodorovne poloze

                  0 0
                • MARIN  

                  Zapomel jsem za tu poznamku „…co treba koupe lip resenyho rezervoaru???“ vlozit :)

                  Je to proste dan za ty usporeny penize

                  0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak uz je tu mam taky. Fakt jsem hodne prekvapenej za tu cenu. Vychytavek to ma fakt hafo. Uvidime v praktickem testu, ale naustek mi prijde jako od camelu, akorat rovny. Dokonce se zaviranim, sice asi ne uplne idealni ovladani otacenim kolem osy naustku, ale je. Tech penez bych nelitoval ani kdybych mel dat dvojnasobek a jeste rezervoar vyhodit :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Sem koukal v shopu, ze stejny rezervoar prodavaj i pod znackou AXON, akorat trochu jiny odstin materialu, za 420Kc. A podobny, ale mensi a draz se stejnym naustkem i pod znackou author. Ten naustek ma zatim desne gumovou pachut :( Diky systemu zavirani si trochu strikne pri zavirani a otvirani, tagze to delat radsi v puse.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.