• Martin

    Zničehož nic se mi na HACu začal vyskytovat zajímavý problém. Když odpípnu zaznamenavání (dvě levý tlačítka) vynuluje se mi aktuální nadmořská výška. Nastoupaný a naklesaný metry se počítají správně. Co s tím?

    0 0
    • lubos  

      Sice nevim, ale taky si pridam .. v sobotu mi zacal najednou ukazovat prumernou rychlost 160km :). Ale v nedeli uz to bylo ok. Dela ti tohle porad ?

      0 0
    • emkaa  

      Kdyz po startu/stopnuti zaznamu delal kraviny, tak to v mem pripade bylo vzdycky baterkou.

      0 0
    • emkaa  

      Jinak nedavno jsem menil baterku, a najednou zacal ukazovat uplne nesmyslnou teplotu okolo 150 stupnu a zacal taky blbe merit prevyseni. Tak jsem ho rozebral, trosku profouknul a uz jede zas normalne:-)

      0 0
      • miro  

        Nedavno som druhykrat menil baterky (aj v prijmaci a vysielaci)a tiez ukazuje nezmysly. Teplota 139C, rychlost aj ked stojim a tak. Ked som ho rozobral , vyfukal dal znova druhu novu baterku a zlozil, ni sa nezlepsilo. Nadmorska vyska tiez blbne. Po prvej vymene to robilo tiez, ale po opatovnej zborke-rozborke to prestalo. Tentoraz uz je asi v prdeli. Co hovorite na Suunto t6?

        0 0
        • emkaa  

          No vida, takze to je celkem beznej problem, a asi nejak souvisi s vymenou baterky. Bohuzel netusim cim se mi to spravilo. Vlastne jsem to rozdelal, vysypal z toho ty pruzinky, trochu to profouknul, pohral si s uchycenim baterky a kdyz jsem to otocil, tak uz byla teplota ok, coz pochopitelne rozhodilo vysku, po start/stop zaznamu se to nakalibrovalo zpatky na domovskou a od ty doby vpoho. Ale kdyz ti blbne i rychlost, tak to bude mozna neco jinyho.

          0 0
      • Tomas_001  

        Mě se objevil také stejný problém po zatuhnutí, jsem ho rozebral vymenil baterii, ale od té doby ukazuje asi 141 C.

        0 0
    • Ascalabrus  

      Co máš nastavený jako default výšku při spuštění zaznamenávání? Pokud se tam omylem/náhodou­/nedopatřením dostalo „0“ místo „----“, bere to tak, že nadmořská výška místa, kde začínáš své vyjížďky, je 0 m.n.m.

      Je to v MODE1 (tlačítko vpravo nahoře držet 4 sec.) hned třetí hodnota za obvodem kola a celkové hmotnosti jezdce. Symbol AH.

      0 0
      • Martin  

        no vida – večer zkusím prohlídnout a dám vědět

        0 0
        • miro  

          Ja som nastavil vsetko nanovo. Ale ta nadmorska vyska asi musi blbnut. Nema to nieco ako kompenzaciu nad. vysky podla teploty?

          0 0
      • Martin  

        takže díky. problém snadno odstraněn a jsem zase spokojený uživatel:-)

        0 0
    • PetisV  

      Zdar. HAC4 – osobní zkušenost praví – rychle se zbavit. 1 kus z 10 je funkční. Nejméně funkční budík ze všech co znám.

      0 0
      • emkaa  

        To potesi vedet, ze pri nakupu HACky jsem byl vylosovan jako ten 1 spokojenej z 10:-)

        0 0
        • PetisV  

          Zdar. Já to štěstí zase neměl. Dnes jsem zase spokojený polarista. :o)

          0 0
      • BB  

        ja taky spokojenost. Kamaradi jsou Palaristi a nyni zrovna resi praskani nejakeho bakelitu, takze budme vdecni za HAC4

        0 0
        • error  

          na mém polaru mi prasknul jeden plastový čudlík, ten boční, vyměnili mi ho do druhého dne (všechny 4 pro jistotu) a od té doby nemám jediný problém a když čtu o hac4 tak jsem rád, že jsem do něj nešel a vybral polar, ale věřím tomu že problém můžeš mít se vším, jenom někde je ta pravděpodobnost větší :-)

          0 0
          • BB  

            ja jsem zase rad za HAC, zadny meneni cudliku, je to cyklocomputer bez zbytecnych vsesportovnich funkci, takze je moc fajn, ze jsme vsichni stastni.

            0 0
            • P@vel  

              Další spokojenej s HAC 4kou se hlásí.To nevypadá na jeden funkční z 10 ale asi opačně-jeden nefunkční z 10.Já ho mám už třetí sezonu bez jakýhokoli problému a naprostá spokojenost.

              0 0
              • PetisV  

                Zdar. Hmmm 1 z 10 je taky dost alarmující počet zmetků :o))U HAC 4 bych to upřesnil – zatím jsi spokojený uživatel. :o)))

                0 0
      • Smazaný účet  

        taky patřim k těm 9 :(( Dokud fungoval tak to bylo super-dost funkcí, celkem dobrá cena(oproti Polaru).Pak přišla výměna baterky a postupně to šlo do ......

        0 0
    • pegal  

      .. tak ja jsem taky ten nespokojemej .. .. ted mi zmizel teplomer a a veskery udaje s nadmorskou vejskou .. stalo se vam uz to? ..

      0 0
      • emkaa  

        Jak zmizel? Ukazuje nulu, nebo tam ta hodnotav vubec neni?

        0 0
        • pegal  

          vubec to tam neni ..

          0 0
          • emkaa  

            Takze kdyz se prepinas pravym dolnim tlacitkem mezi modama, tak to tu vysku preskoci? To je teda hodne divny. Kadence se myslim da v setupu vypnout, ale vyska, to teda pochybuju.

            0 0
          • ihik  

            Stalo se mi něco podobné. Najednou ukazoval půlku funkcí, cyklo funkce jako by zmizely a nezaply se ani při vložení do držáku na řídítkách. Nepomohlo vůbec nic, jen drsnej reset vyndáním baterky. Za rok provozu jedinej problém. A teď do které skupiny patřím? Řadím se zatím do těch spokojených, je to jenom sw a ten se občas kousne…

            0 0
      • rudywolf  

        Bohužel patřím taky k nespokojeným uživatelům HAC 4, měl jsem ho 4× na reklamaci(většinou nefungoval správně pulsmetr,popř­.výškoměr nebo teploměr) vždy mi vyměnili vnitřní přistroj a měl jsem na půl roku klid.Ovšem po 4.uznané reklamaci mi odmítli vrátit peníze, že pokud je přístroj vyměněm platí reklam.lhůta od začátku. Je někdo komu podařilo dostat vložené peníze zpět.

        0 0
    • pavelsacha  

      Na HACe se muzu podivat a pripadne rozchodit.Pavel Sacha.

      0 0
      • pegal  

        ty tomu rozumis? ..

        0 0
      • shurty  

        ...... jestli tomu trochu rozumíš, poraď – místo aby se spustil záznam, zmizel celý display....... :-( Když na něj chvíli svítí sluníčko, nějaká čísla se objeví, ale nereaguje na nic, po několika minutách zase všechno zmizí. Výměna baterie nepomohla.

        0 0
        • shurty  

          :-) tak uz jsem zase spokojenej uživatel. Snad r´to nezakřiknu

          0 0
    • chlup  

      Nevím proč, ale od doby co používám značkové baterky (např.VARTA) nemám problémy. Jednou jsem koupil levné baterky a den po výměně to psalo kraviny. S čínskými mi to nefungovalo nikdy pořádně.

      0 0
      • Honzas  

        jo, VARTA se mi jevej taky jako nejlepci. ostatni, treba i duracell nebo panasonic mi vydrzej mnohem min.

        0 0
        • Honzas  

          jsem si ještě vzpomněl, že někdo, buď sem nebo ještě na staré bikeforum, dával odkaz na nějaké německé stránky, kde byl přehled, které baterky si jak s HAC4 rozumí. Bohužel už jsem to pak nenašel:-( neví to někdo?

          0 0
    • volvej  

      Trochu odbočím od původního tématu a chtěl bych se zeptat. Mám pujčenou na naladění a vyzkoušení Hac čtyřku a nevím, jak se nastaví druhý obvod kola a kde se obvody přehazují za provozu? v manualu jsem to nenašel. díky

      0 0
    • Bruno  

      Mam ted celkem velký problém. Zateklo dovnitř, přistroj je totalně tuhý. Nemá někdo s tím zkušenosti. Posilal jsem to do pelsu a ti řekli že se opravit nedá, ale kdo ví.

      0 0
      • jaradal  

        Jak je to s HAC 4 a vodotěsností? Kolik M deklaruje výrobce? Některé Polary mají jen 30M jiné 50M, co HAC?

        Váhám mezi HAC a Polarem. Díky J.

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.