• tomas tt

    Caute, mate niekto skusenosti s brylami AXON – najlepsie dioptricke, ale akakolvek konstruktivna poznamka pride vhod. Vdaka

    0 0
    • Smazaný účet  

      dioptrické neznam, jinak bacha na některé typy s výměnnými skly – praskaj obroučky (např. eagle).

      0 0
    • rarášek1  

      Dioptrickou vložku mám na GEAR I a zatím jsou to první brýle kde nechytám řasama o sklo. Takže spokojenost.

      0 0
    • rock  

      ám tady tyhle www.axonsport.cz/…pectacle.gif Ty moje maji na obroučce napsáno Flash, v internetovém katalogu ale je pod názvy Flash a Spectacle stejný typ, tak bacha na to, doporučuji dotaz u výrobce, co z toho je míněno vážně … Tak a teď k těm brýlím: koupil jsem je v sadě s čirými, žlutými a kouřovými zorníky. Žluté jsem používal téměř pořád. Vyndával jsem je z obrouček při každém čištění a po cca 1 roce jsem ulomil zub, za který držely v obroučce. To považuji za docela OK, nové jako náhradní díl stojí nějakých 60 Kč. Než je objednám, vozím čiré; kouřové mi nevyhovují. Obroučka po 1.5 roce nejeví vůbec žádnou známku opotřebování (žádný škrábanec, žádné rozviklané nožičky apod) Když viděl dioptrickou vložku optik, tak se jemně cukal … po krátkém dialogu z něho vypadlo něco v tom smyslu, že s Axonem nemá zkušenosti, kdybych mu tak dal Oakley, tak že s těmi už pracoval … debil … nicméně vzal si je a bezchybně osadil, nebyl s tím žádný problém – a není doteď A na závěr – podobně jako v případě raráška – jedny z mála brýlí, kde mi nechytaly řasy o sklo. Chodil jsem tehdy během Sportlifu po Výstavišti a zkusil snad úplně všechno, na co si člověk může vzpomenout …

      0 0
    • Vladimír  

      mam Axony, ale ne dioptricke. A jine bryle bych si nikdy nekoupil. Axon stoji 300 a vse ostatni 1 000. To jsou ty drazsi bryle 3× lepsi???

      0 0
      • LukasX  

        Ve sve podstate ano .. pokud mi prasknou drazsi bryle minimalne za 3× tak dlouhou dobbu, tak se mi to vyplati. Mel jsem nejake axony s vyndavacim sklem asi za 500. Za 4 mesice praskly v miste oddelavani zorniku. Ted mam R2 za necelej 1000 dva roky a zatim nesleduju zadnou zmenu konzistence. Pouzivam je uplne stejne, vcetne prendavani zornik. Tedy mohu zodpovedne tvrdit, ze v mem pripade jsou R2 uz vic nez 3× lepsi, pri dvojnasobny cene ;o) A pomer se neustale zlepsuje ;o)

        0 0
    • Krejza  

      taky jsem mel pri vyberu problem, jaky jsou flashe a jaky spectacle. nakonec mam spectacly. ne ze by byly spatny, ale nemam s cim srovnavat. malej defekt jsem zjistil hned prvni den, kdy mi napraskl mustek na zornik. nezoufal jsem, a jelikoz jsem kluk sikovnej:), tak jsem pouzil vrtacku a kousek dratku, stahnul ty packy a uz to drzi. mam je skoro rok a neztezuju si. na levy oko mam pres 3 dioptrie, tak se mi to diky tloustce skla poti, ale rok dva jeste vydrzi a pak si skocim na operaci.

      0 0
      • pop  

        k tomu se odhodlávám dlouho.chtěl jsem jít na operaci(-5,5ky), ale potom jak skoncil kámoš s druhým okem radši ne (vidí prý dvojitě)

        0 0
        • TheIF  

          Raději kontaktní čočky www.ekontaktnicocky.cz/

          0 0
          • Bunda  

            Už dva roky mám čirý a žlutý Gear 1 s klipem. Používal jsem je na kolo a lyže. Po operaci očí jsem klip slavnostně rozšlapal a brýle vozím dál. Za ty prachy, co stály, výborný poměr cena a užitná hodnota. S odstupe času si uvědomuju, kolik je člověk schopnej (donucenej) vyhodit za dioptrický brejle, případně čočky…

            0 0
            • Krejza  

              co jsem se bavil slidma co jsou po operaci tak rikaj to samy. + to ze se jim kouka sqele. ja uz mam bryle asi 10 let, mozna vic, a urcite sezraly aspon 10k kc. a vzhledem k tomu, ze se technologietech operaci porad zlepsuje, rekl bych, ze dat treba 30k a mit do konce zivota pokoj, je super cena.

              0 0
              • Bunda  

                Přesně tak. Samozřejmě, ne každý oko lze korigovat na nulu, ale běžný krátko-dalekozrakosti, asigmatismy a šerosleposti není problém. Ale probudit se a nešátrat po brejlích nebo neřešit nějaký čočky, to se nedá k ničemu přirovnat…A ta operace je záležitost pár minut, druhej den na kontrolu už řídíš auto, prostě bomba.

                0 0
    • Frankie  

      Mam dvoje Vipery, koupil jsem si druhy, protoze mam obavu, ze jedny by castou vymenu skel nevydrzely. Na obou je drobna prasklina obroucky (jedny praskly asi po 2, druhy asi po 1 roce), trosku mne prekvapilo, ze praskly presto, ze nemenim skla…

      Kapka vterinaku by to asi spravila, zatim ale drzi…

      FV

      0 0
    • tomas tt  

      vdaka za postrehy. este jedne otazka:su tie vymenne skla pohlacujuce UV žiarenie?

      0 0
    • Loner  

      Doporučuju všem kteří nepotřebují být in – Axon Spectacle, tři barvy zorníků, dioptrický klip maximální spokojenost, cena směšná , optik FOKUS osadil klip bez problémů, dva roky nepraská, periferní vidění dostatečné, při vjezdu do silnice otočit hlavu. Předtím taky axon s klipem zasazovaným zespodu, taky bezva, hamatnější, mám stále jako náhradní, obroučka klipu popraskala za 5 let, ale sklo v ní stále drží.

      0 0
    • Paja  

      Od axonu mam uz pres rok nedioptricky Baracudy. Sedi dobre, zatim z nich nic neupadlo, nezkresluji, takze za ty prachy vyborny. Krom toho je mam se svetlymi lehce hnedymi skly, ktera delaji nadherne slunecne pocasi:o) a narozdil od zlutych a oranzovych zorniku nezkresluji barvy

      0 0
      • Frankie  

        Jo, jo, pres ty zluty (hnedy, oranzovy) skla je ten svet hned o neco ruzovejsi :))

        FV

        0 0
    • vladosegi  

      Ja mam Spectacle. Asi 2–3 roky a su super pouzivam ich aj pri soferovani auta. Prijemne, bezproblemove, nezavadzaju a aj sa docela dobre odvetravaju. Pouzivam ich pri MTBO a tam obcas clovek zastavi a cuci do mapy. Pri dlhsom stani sa zarosia ale uz pri pomalej jazde sa rychlo odrosia. Rozhodol som sa pre ne kvoli nizke cene. Ale urobil som dobre…

      0 0
    • Vojtas  

      Mam Eagle, ty mi praskly kdyz sem vymenoval skla, nebo napraskly kdyz sem se trosku omylem oprel baglem ve kterym byly o zed, ale nalepil sem natrvalo zluty skla, tedka sem si vsiml praksly nozicky v pantu, tak uvidim co s tim pude dal delat. Ale nove mam New gear a ty sou podle me lepsi, akorat mi praskl ten mostik na nos jak se pri vymenovani skla musi vyndat ale bez kecu dali novej, tak ze sem spokojenej.

      0 0
    • kycis  

      Mam od nich model Giro,jsou docela dobre,ale otira se z nich barva,takze po roce noseni vypadaji fakt hrozne:-(

      0 0
    • Rokro  

      Mam Gear II a predtim jeste jedny starsi, uz nevim typ. Oboji praskaji. Ty Gear II maji strasne tenky krahky nozicky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.