SPD M-520 + Specialized MTB Sport 06

20 nepřečtených
  • MarecekC3

    Zdravím, jelikož jsem celkem novej, tak nevím zda se tu tohle téma už neprobíralo…Jsem příložitostnej jezdec s přítelkyní a zvažuju koupit na mýho Apache pedály Shimano SPD M-520 a tyhle tretry:

    eshop.skiservis­.cz/Specialized/Cy­klisticke-boty-Specialized-Sport-MTB-06_g287.html

    Co myslíte, má cenu investovat nebo ne??

    Díkes

    0 0
    • Charlie cross  

      jo jdi do toho ja mám 520 a tretry o řadu víš a jsem s obojím dokonale spokojen

      0 0
    • Veeteck  

      Za tu cenu urcite nic lepsiho nekoupis. Po ruznych experimentech s jinymi znackami jsem taky zakotvil u Shimana M540 a Speslu Comp.

      0 0
    • enjoy  

      tyhle tretry jsou zrovna bych rekl docela hodne tuhy a na chuzi celkem nepohodlny(coz me teda nevadi:-)),tak aby ti pak splnovali vsechno co od nich chces.

      0 0
    • sis  

      toho bych se nebal, mam oboji a slouzi uz 3 rok bez problemu. na peddaly jsem nikdy nemusel sahnout, tretry uz sice dosluhuji, ale pujdu do nich znova (sport, mozna comp)

      0 0
      • Veeteck  

        Pokud jezdis trochu sviznejc a moc toho nenachodis, urcite jdi do Compu, Sporty jsou proti nim mekky backory.

        0 0
        • Toams  

          hmm, mne sa makke moc nezdaju, v porovnani s Hydrogenmi od NW mozno aj trochu tvrdsie … ale to posudzujem NW 3 roky a Specky 2 roky stary model … Compy som na nohach este nemal:-/

          0 0
        • sis  

          svizneji se snazim, obcas se to i dari:-)

          0 0
    • orca  

      snad je u treter si rozmysli jestli s nima budeš z 95% jezdit a jen 5% chůze – pak jsou OK a nebo 50–50 pak to není dobrá volba. Ale jinak obojí je OK …

      0 0
      • Martyss  

        Imho.....kdybych veděl, že chci víc chodit, tak vezmu do báglu normání boty a přezuju se.

        0 0
        • orca  

          nemusí stačí koupit Lidl tretry :-)) a batoh je prázdnej :-)

          0 0
    • Dag  

      Ja mam 520 a povolojou se mi. Vznika vule. Asijsem ale ojedinely pripad. Co na B-F ctu, tak jsou s nima vsichni spokojeni.

      0 0
    • Toams  

      mam 520 a presne tieto specky Sport len 2 roky stare, bola nejaka akcia:-) a 100% spokojnost … ak behas po sutroch, tak ta „podrazka“ – gumove vycnelky trochu odchadzaju, ale aj tak by som isiel do nich znovu (ked bude akcia:-)))))

      0 0
    • Luka  

      mam lonsky tretry tyhle a super. v kombinaci s 515pedalema pohoda… nejsou lepsi botky nez speshly

      0 0
    • Frankie  

      Tretry od Specialized jsou jedna z mala veci, co ti tu vetsina pochvali :))

      Mam Sport 2004 a jsou super, zacinam na nich treti sezonu a urcite mi jeste nejakou vydrzi (je pravda, ze jsem toho zas tolik nenajezdil)

      Ale ten letosni model mi v krame neprisel az tak festovni, jak ty minuly… Spicka z nejaky syntetiky, kolem kotniku a ta sitovina je nejaky slabsi matros, ale je to jen letmy dojem…

      FV

      p.s. Probiralo … :)

      0 0
    • Vladimír  

      jak jsou vam tyto tretry pres nart, zkousel jsem si je a zdaly se mne male

      0 0
    • dalimil  

      tuhle kombinaci mám,trochu mě občas „dřevění palce“ je to normální ?

      0 0
      • Toams  

        nooo BG je prave na to, aby sa ti prekrvovali … tak mozno ich „utahujes“ az moc na krv …

        0 0
        • dalimil  

          no asi jo,koupil jsem si zbytečně o půl čísla víc, a tak to musím utahovat :-(

          0 0
          • Frankie  

            hmm… tak to byla velika, ale velika chyba :) Tretry musi byt akorat…

            FV

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.